Місяць і наше здоров'я

Місяць і наше здоров`я
Чи помічаєте ви чи ні, але Місяць впливає на людей. Наші пращури про це знали і керувалися місячним календарем. Деякі і зараз стежать за фазами Місяця і планують важливі справи, особливо пов`язані зі здоров`ям, в сприятливі для цього дні.
місячний цикл ділиться на 4 фази, кожна з яких триває трохи більше тижня. Різні фази надають певний вплив на самопочуття і здоров`я. Так, наприклад, перша фаза відмінно підійде для відвідування косметичних салонів, а також в зазначений період часу астрологи радять займатися процедурами, які зміцнюють здоров`я. Це пояснюється тим, що під час початку зростання Місяця організм найефективніше засвоює одержувані мінеральні речовини і вітаміни. Слід зазначити, що в даний період також активно відбувається накопичення жирових запасів. Тому будьте обережні, якщо ви стежите за своєю вагою.

У другій фазі особливо ефективні відчищати процедури. Поєднайте приємне з корисним і рушайте в баню або відвідати спа-центр. В кінці другої місячної фази настає найнебезпечніший період для здоров`я - повний місяць. Зростає ризик інсультів і інфарктів, ймовірне загострення хронічних захворювань. Жінки особливо схильні до впливу Місяця, тому в цей період можливі сплески емоцій, різка зміна настрою, напади тривоги і агресії. По можливості не плануйте нічого важливого на ці дні і постарайтеся провести їх в спокійній обстановці.

Третя фаза ідеальний час для початку курсу масажу, а також для хірургічних втручань. Місяць сприяє швидкому одужанню і загоєнню ран. Також під час третьої фази настійно не рекомендують стригти волосся, тому, що вони можуть рости повільніше. Зате в цей час відмінно проводити депіляцію!


Під час останньої, четвертої фази, відзначається різке емоційне і фізичне виснаження. Навалюється дика втома і все валиться з рук. Імунітет слабшає і є ймовірність підхопити вірус. Намагайтеся в ці дні бувати на свіжому повітрі більше часу і виключити підвищені фізичні навантаження.

Знання особливостей місячного циклу допоможе вам жити в гармонії з природою, але не варто з головою кидатися в вивченні місячного календаря. Підходьте до всього з цікавістю, але без фанатизму.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Любов і місячний календар фото

Любов і місячний календар

Чи є зв`язок між любовними стосунками і станом місяця? Є - стверджують астрологи. Давайте дізнаємося, в які місячні дні…

Фази місяця в грудні 2013 року фото

Фази місяця в грудні 2013 року

Якщо ви не хочете покладатися тільки на долю і відповідально ставитеся до планування всіх справ, погоджуючи їх з рухами…

Фази місяця в січні 2014 року фото

Фази місяця в січні 2014 року

Мало хто планує справи на перший день нового нового року. У 2014 це виправдано і з точки зору місячного календаря,…

Фази місяця в лютому 2014 року фото

Фази місяця в лютому 2014 року

Не варто недооцінювати вплив місяця на все, що відбувається на Землі. Багатьма вже було помічено, що наростаючий місяць…

Фази місяця в квітні 2014 року фото

Фази місяця в квітні 2014 року

Далеко не всі планують справи на місяць, керуючись місячним календарем. Але від фази місяця залежить багато. Тому, ті,…

Фази місяця в червні 2014 року фото

Фази місяця в червні 2014 року

Всі люди планують своє життя, хтось на найближчий місяць, хтось рік, а деякі просто обмірковують майбутнє. Але що б…

» » Місяць і наше здоров'я