Персона: евеліна бледанс

Персона: Евеліна Бледанс
Актриса тетра і кіно, співачка і телеведуча Евеліна Бледанс. Зараз з упевненістю може сказати, що вона домоглася всього того, про що мріяла, коли їй було лише 17 років. Тоді вона просто вирішила для себе, що стане актрисою і відправилася надходити в інститут театру, кінематографа і музики.

Ще в університеті викладачі помітили неординарність Евеліни, її темперамент і фактурність. До того ж, дівчина була старанною ученицею і справді хворіла акторською майстерністю. Випускалася вона в числі кращих учнів університету, і в якості заохочення була спрямована на стажування в США. Але, не дивлячись на те, що біографія Бледанс здається гладкою і ніби чітко спланованою, кар`єра не далася їй легко. Потрапити при розподілі куди вона хотіла їй не вдалося, тому амбітна випускниця театрального зі своїми однокурсниця відправила до Одеси, організувавши там театр-кабаре.

По-справжньому кар`єра цієї яскравої жінки почалася в 1988 році, коли трапився її дебют в кіно «НП районного масштабу». До того моменту молода актриса вже у всю танцювала і виступала на сцені театру, брала участь в різних комічних шоу. Завдяки своїй харизмі Евеліна Бледанс зуміла підкорити серця багатьох глядачів.

Люди, чуючи її ім`я, думають, що це псевдонім, настільки незвично і яскраво воно звучить, тим більше, що в наші дні це досить модно. Однак ім`я сьогодення, дане дівчинці при народженні: вона цілком могла бути Настею або Наташею. Але, напевно, з перших хвилин було зрозуміло, що цієї крихті треба шукати ім`я яскраве і оригінальне.


Її завзятості можна тільки позаздрити. Отримавши просто запрошення в масовку на «Маски-шоу», Евеліна примудрилася стати секс-символом країни. Притому, що прославили її ролі кумедних медсестер і підступних спокусниць, актриса завжди була здатна на серйозну драматичну гру, і не раз доводила це. До того ж, вона чудово співає, записує альбоми і випускає кліпи.

Бледанс - одна з найпопулярніших актрис та співачок в Росії і країнах СНД, але при такій популярності вона все одно залишається досить загадковою особистістю. Будучи зайнятої шоу-бізнесом, вона все-таки має особисте життя, яку примудряється ретельно приховувати від світу. І той факт, що до сих пір точно невідомо, хто є чоловіком Евеліни Бледанс, тільки підігріває до неї інтерес.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Значення імені евеліна фото

Значення імені евеліна

мелодійне ім`я Евеліна має кілька версій походження. Деякі вважають, що воно походить від Ейвелін- французьке ім`я, в…

Персони: евеліна бледанс фото

Персони: евеліна бледанс

Евеліна Бледанс прокинулася популярною після виходу в світ серії «Маски-Шоу», де вона зіграла роль невдалої…

Біографія зірки: ольга кабо фото

Біографія зірки: ольга кабо

Актриса Ольга Кабо в чому стала першопрохідцем російського кіно. Вона стала першою російською актрисою, яка знялася…

Персона: евеліна хромченко фото

Персона: евеліна хромченко

Евеліну Хромченко називають новою царицею слов`янської моди, найвпливовішою персоною російського подіуму, арбітром…

Персона: кейт бланшетт фото

Персона: кейт бланшетт

Австралійська актриса, успішно знімається в кіно і блискуче виступає на сцені театру, давно довела, що може зіграти…

Дієта евеліна бледанс фото

Дієта евеліна бледанс

Щоб відповідати сучасним стандартам краси, доводиться відмовлятися від смачної, але калорійної їжі. Існує маса дієт,…

» » Персона: евеліна бледанс