Cекс «через не хочу»: «за» і «проти»

Cекс «через не хочу»: «за» і «проти»
Через кілька років, проведених разом, подружжю не уникнути проблем в сексуальному житті. І найбільш поширена причина образ - відсутність бажання жінки займатися любов`ю і потреба чоловіка в близькості. Іншими словами, проблеми відбуваються через розбіжність бажань чоловіка і дружини. Звичайно, можна зайнятися і сексом «через не хочу», але от чи варто?

Як часто одруженим чоловікам доводиться чути: «Дорогий, не сьогодні, я втомилася / у мене мігрень / немає настрою» та інше. Природно, дружину скоро це набридне, і він почне злитися. І щоб уникнути цих неприємних наслідків, жінка намагається перебороти себе.

Однак прекрасним дамам слід знати, що секс з примусу не завжди корисний. По-перше, вимушена близькість може стати причиною притуплення відчуттів. В результаті заняття сексом з чоловіком стають нудними, а думки про них - неприємними.

По-друге, коли близькість переростає в обов`язок, а не в задоволення, лібідо жінки притупляється. Вона може займатися сексом, але не хотіти цього. В результаті стає фригідною. Крім сексуальних проблем змушені заняття сексом можуть стати причиною і гінекологічних захворювань.

І, нарешті, жінка просто втрачає свою привабливість. Якщо після бажаного сексу вона світиться зсередини, то після вимушеного - виглядає «тьмяно», її настрій пригнічено, з`являється дратівливість і апатія.

І все ж секс «через не хочу» має і позитивні сторони. Якщо жінка любить свого чоловіка, то вона може трохи постаратися, щоб доставити йому задоволення. Зрештою, таку близькість і вимушеної-то назвати не можна, адже це жертва в ім`я любові.


Їли ж у дівчини дійсно болить голова, і їй зовсім не хочеться займатися сексом, то тут їй зможе допомогти партнер. Якщо чоловік напоїть дружину теплим чаєм, зробить їй точковий масаж, просто посидить поруч, оберігаючи її спокій, то хвороба через якийсь час піде, і близькість стане можлива.

Коли жінка дуже втомилася, а вдома ще потрібно забратися, вимити посуд і випрати речі, їй не до близькості. Однак вона ж може поступитися чоловікові, а він в свою чергу допоможе їй навести порядок.

Якщо ж у дружини просто немає настрою, то можна довіритися чоловікові. Він, мовляв, точно знає, як налаштувати її на любов. Дівчині ж просто потрібно не опиратися, і через деякий час збудження прийде.

Таким чином, вимушена близькість не завжди є негативним моментом. Якщо заручитися підтримкою і допомогою чоловіка, то можна розслабитися і відмінно провести час. Зрештою, рольові ігри, які можуть внести новизну у відносини, ще ніхто не відміняв. А включаючись в гру, ви й не помітите, коли з`явиться пристрасне і нестримне бажання.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чому жінки не люблять секс? фото

Чому жінки не люблять секс?

Багато жінок мають проблеми ікомплекси, які, так чи інакше, знижують їх популярність і прівлекательностьсреді…

Секс у житті жінки фото

Секс у житті жінки

Навіть, незважаючи на численні запевнення багатьох жінок, що інтимна близькість для них далеко не на першому місці, як…

Дівчині не хочеться сексу фото

Дівчині не хочеться сексу

Безсумнівно у кожної жінки можуть бути свої причини відмовитися від отримання сексуального відносини. Але варто…

Секс по годинах фото

Секс по годинах

Напевно, у вашій сексуальної практиці іноді траплялися такі ситуації, коли вам хочеться сексу, а вашому партнерові -…

» » Cекс «через не хочу»: «за» і «проти»