А ваші мрії действітельно..ваші?

А ваші мрії действітельно..ваші?
Будиночок біля моря, велика дружна сім`я, улюблена робота, подорожі - мрії, мрії, мрії ... Хтось мріє отримати бажану посаду, а хтось - виїхати жити в іншу країну. Одна людина помічає про стабільність і спокій, інший хоче «жити, як горіти» - все встигнути, скрізь побувати, все спробувати. Наші мрії такі ж різні, як і ми. Але звідки вони беруться?

Уявімо собі звичайного хлопця. Він захоплено займається спортом, скажімо, футболом. Не пропускає жодного матчу улюбленої команди, ходить в спортивну секцію, і футбольна форма - його повсякденна одяг. У дитинстві він збирав картки із зображеннями футболістів, знає напам`ять склад збірної будь-якої країни, і його мрія - стати футболістом. Не просто футболістом, а визнаним і успішним, зв`язати своє життя з цим видом спорту.

Звідки взялася ця мрія, як думка стати футболістом прийшла в голову цієї молодої людини? Можливо, його тато теж захоплювався футболом, і все дитинство наш герой ганяв з ним м`яч у дворі, а потім батько записав його до футбольної секції. Можливо, його тато сам хотів стати відомим футболістом, але життя склалося по-іншому, і тепер батько намагається реалізувати свою мрію через свого сина. Він розповідає йому про переваги цієї професії: «Спорт - це прекрасно, будеш багато подорожувати, станеш відомим, будеш добре заробляти». Батько, тим самим, впливає на вибір сина.

Що ми маємо в результаті? Хлопчика з дитинства привчали до думки про те, що найкраща професія для нього - футболіст. Він вміє грати в футбол, робить це краще, ніж його однолітки, розбирається в термінології. Адже цілком природні такі думки: «Раз я це вмію, і мені це подобається, я буду прагнути до того, щоб присвятити цьому життя». Ось і готова мрія!

Або інший приклад. Дівчина, яка подивилася романтичний фільм. В її голові крутяться образи щасливої пари, щасливого шлюбу: сильний, впевнений у собі чоловік, слабка і потребує захисту дівчина, вони бредуть по морському узбережжю, тримаючись за руки і милуючись заходом. Кожен раз, лягаючи спати, ця картина постає у неї перед очима. Створюється така дуже «кінематографічна» мрія.


Виходить, що наші мрії зовсім і не наші? Це мрії, нав`язали батьки, кінематографом, рекламою? Але, якщо вдуматися, все це нам тільки пропонують. А про що мріяти - вибираємо ми самі. Хлопчик міг захопитися, наприклад, боксом, бігом або будь-яким іншим заняттям, далеким від спорту-дівчина могла подивитися не романтичний фільм, а науково-популярний, і мріяти стати вченим.

Людина сама вибирає, про що мріяти. Мрія народжується у нас глибоко в душі, а завдяки навколишнього світу - людям, фільмам, картинам, книжкам - стає зрозуміла найголовніша її суть. Так дитина, яка вирішила в дитинстві стати вчителем, тому що сподобалася грати в «школу», виростаючи, визначить для себе, чи хоче він працювати в сфері освіти або бути психологом? Викладати в школі або інституті? Бути вчителем географії або фізики?

Кожен недарма прожитий день, наповнений змістом, наближає нас до виконання заповітної мрії. Так давайте мріяти і робити все, щоб наші мрії ставали реальністю!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як стати дівчиною його мрії фото

Як стати дівчиною його мрії

Дівчиною-мрією хотіла б стати кожна. Але не всі знають, що для цього потрібно. Мало мати привабливу зовнішність. Як…

Як правильно мріяти фото

Як правильно мріяти

Чи є у вас мрії? Безумовно! А чи часто вони збуваються? На жаль, на це питання багато негативно похитають головою. Чому…

Чоловік моєї мрії фото

Чоловік моєї мрії

Якщо провести опитування серед молодих жінок на вулиці, зустріли вони в житті чоловіка свій мрії, то тільки дуже мало…

Де знайти хлопця своєї мрії фото

Де знайти хлопця своєї мрії

Хлопця своєї мрії мріє знайти кожна дівчина. Але багато хто ставить собі питання, де ж такого шукати? І не знають…

Як знайти роботу мрії фото

Як знайти роботу мрії

Деякі люди сприймають роботу тільки як інструмент для заробляння грошей. Але це зовсім неправильно. Будь-яка діяльність…

Як стати жінкою його мрії фото

Як стати жінкою його мрії

Закохана дівчина хоче бути ідеальною для свого обранця, втілювати всі його уявлення про прекрасне поле, бути жінкою…

» » А ваші мрії действітельно..ваші?