Секрети жіночого здоров'я

Що маємо - не бережемо, втративши - плачемо. Секрети жіночого здоров`я від журналу aboutginka.ru радимо прочитати тільки тим, хто готовий до нового погляду на відношення жінки з медициною. От не знаю чому наші бабусі виявляються мудрішими освічених і часом що мають не одну вищу освіту сучасних жінок! Досвід, чуття чи змушують їх, розкриваючи секрети жіночого здоров`я, твердити: Чи не подбаєш про себе сама, ніхто про тебе не подбає! А хвора ти, запам`ятай, нікому не потрібна, ні чоловікові, ні чужого чоловіка!

У рубриці Основний інстинкт: як дізнатися чи закоханий чоловік, як веде себе закоханий чоловік

На практиці виявляється, що їх знання життя правдивіше рекомендацій з глянцевих журналів, вбивається про необхідність часом прикидатися слабкою, безпорадною, тендітної, щоб викликати потрібну реакцію від чоловіка. Спрацювавши один раз, такий прийом - «хвора, хвора дружина» буде швидко представниками сильної статі розпізнано: по-перше, вони самі часто готові пограти і видавити сльозу, а по-друге, хвора жінка ніяк не входить в їх плани. «Хто буде вести домашнє господарство, на кого залишаться діти? Давай-но, видужуй швидше! »

Власне гра грою, а здоров`я не повинно ставати знаряддям маніпуляцій у відносинах. Секрети жіночого здоров`я говорять про необхідність внутрішньої потреби жінки в збереженні власного гарного самопочуття і фізичного стану. Так, я маю право нарівні з чоловіком погано себе почувати, хворіти, але НЕ бажати цього, не налаштовуватися на це.

Сьогодні жінка займає особливе, відмінне від минулого, місце в суспільстві і в сім`ї. Свої відносини з медициною вона вибудовує вже дещо по-іншому. Зацікавлена в збереженні свого здоров`я, вона прагнути розібратися в усьому, частенько відходячи від звичної, довірчої до призначень лікаря лінії поведінки. Одне із залізних правил «Секретів жіночого здоров`я»Зобов`язує бути уважними до свого самопочуття завжди: адже легше не допустити розвиток хвороби, ніж потім витрачати стільки сил на його відновлення.

секрети жіночого здоров`я

Секрети жіночого здоров`я: всі хвороби, дитинко, від нервів!

Це не емоції, а доведені наукою факти: причиною практично всіх захворювань, фізичних нездужань стають розлади нервової системи. Звичайно, хіба може вистачити твоїх нервів на ВСЕ стресові ситуації? А прибрати стреси зі свого життя тобі під силу? Подумаємо ... Може, змінити ставлення до них, якщо те, що трапляється, ми не в силах змінити і запобігти. Наприклад, цілком по нашим плечах такі завдання:
- не звертати увагу,
- зменшити «Трагізм» події за допомогою знецінення, зменшення його значущості, в першу чергу, для себе самої.
І потім, прийняла ти сумну, неприємну новину близько до серця або змогла відсторонитися від неї, в будь-якому з цих випадків проблема зважитися.

Секрети жіночого здоров`я: без сексуальних відносин не обійтися!


Жіночі хвороби, на думку лікарів, найчастіше виникають, коли сімейна сексуальна життя побудована не вірно, коли самі відносини зійшли нанівець. У що виллється припинення «регулярних постільних занять» - в порушення менструального циклу, в втома, нервові зриви (і так далі можна продовжувати перераховувати список) - в будь-якому випадку приємного мало!

Секрети жіночого здоров`я: подяку, прощення, любов!

Чи не можемо сказати, що це найскладніший секрет жіночого здоров`я, але, повірте, не такий вже простий, як здається на перший погляд. Доведено, що вміння прощати, забувати образу позбавляє від руйнування людини зсередини. Те, що фізичне самопочуття «зав`язано» багато в чому на душевної гармонії, - теж незаперечний факт. Для жінки пробачити легко, а ось забути і перекреслити все погане з минулого, не зволікати його в даний, є, на думку фахівців, основною складністю і причиною стресів, депресій, нервозов.

Як правило, в таких випадках ефективними ліками стають любов і вдячність. Подякувати - це означає побачити, що є хороше в житті, полюбити - це означає визнати, що життя йде далі.

Ви можете сказати, що все перераховане вище - відомі істини. Де ж самі секрети жіночого здоров`я? Тільки адже по-справжньому здоровими ми стаємо немає від виписаних лікарями рецептів, а від власного уміння переглянути своє життя, вміння всупереч усьому змінюватися, йти далі. Хвороба за великим рахунком - це «стоп-знак» для тебе, сигнал про необхідність корекції свого життя.

Краса, багатство, любов, успіх, визнання роблять нас щасливими, якщо до цього обов`язково додається здоров`я. Хворій жінці нічого з перерахованого не потрібно. Тому звернути свою увагу на секрети жіночого здоров`я необхідно тоді, коли здоров`я ЩЕ є. Звичайно, якщо ти сама не прагнеш знецінити найважливіше, якщо не хочеш втратити інтерес до життя в самому розквіті сил, коли «тільки все починається» ... якщо не хочеш до сорока років, змучена жіночими хворобами, сумно твердить про «суєтності світу».

Тетяна Сінотова
Жіночий журнал aboutginka.ru

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Вороги жіночого сексу фото

Вороги жіночого сексу

У здорового повноцінного сексу є вороги, які отруюють життя, роблять її безрадісною, позбавляють звичних задоволень. І…

Школа жіночого щастя фото

Школа жіночого щастя

Щастя - поняття складне і досить широке. Його може подарувати будь-яка дрібниця, а можливо, і всього світу не…

Секрети жіночого щастя фото

Секрети жіночого щастя

Бути щасливою. З одного боку, це так просто. Насолоджуватися яскравим заходом, пити міцну каву, наносити щойно куплену…

» » Секрети жіночого здоров'я