Шкода сигарет для жіночого здоров'я

Шкода сигарет для жіночого здоров`я
Існує безліч причин, здатних підштовхнути жінку до паління. Одні роблять це за компанію, інші - тільки лише заради цікавості, треті вважають, що куріння - відмінний спосіб зняти стрес і заспокоїтися, а хтось навіть бачить в сигаретах натхнення. Але далеко не кожна жінка замислюється про те, що, викурюючи чергову сигарету, вона шкодить своєму організму і зменшує свої шанси бути здоровою дружиною і матір`ю.
В процесі куріння організм жінки втрачає величезну кількість кальцію, що є одним з найважливіших мінералів, що підтримують основні його функції. Недолік кальцію викликає розвиток остеопорозу.

У жінок, що палять нерідко виникають проблеми з щитовидною залозою. А адже саме вона відповідає за підтримання в організмі нормального гормонального балансу, в результаті порушення якого жіноче здоров`я в буквальному сенсі йде в рознос.

Крім серця і бронхо-легеневої системи, дуже сильно страждають у кращий жінки і дітородні органи. Відбувається це в зв`язку з тим, що яйцеклітина, вбираючи в себе шкідливі речовини, що потрапляють в організм в результаті куріння, втрачає свою здатність до запліднення. В результаті цього жінка, яка курить ризикує так і не пізнати радість материнства, залишившись безплідною.

Куріння під час вагітності і годування грудьми дуже згубно позначається на здоров`ї малюка. Адже його організм, що формується вбирає в себе всі шкідливі речовини, які його мати отримує в процесі куріння. Викидні у матерів, що палять відбуваються набагато частіше, ніж у жінок, які ведуть здоровий спосіб життя. Крім того, куріння підвищує ризик народження малюка з найрізноманітнішими вадами.


Дуже небезпечно куріння для жінок, приймають гормональні препарати. Результатом такого союзу може стати виникнення серцево-судинних захворювань, в тому числі і інфаркту.

Крім здоров`я жінки, куріння завдає колосальної шкоду і її зовнішності. Палить дамочку можна дізнатися по тьмяною шорсткою шкірі обличчя, численних зморшок, жовтим зубах, січеться слабким волоссю, нігті і, звичайно ж, огидному запаху з рота.

Таким чином, всі аргументи, висунуті на користь куріння, абсолютно не переконливі в порівнянні з тим, якої шкоди завдає ця згубна звичка жіночому здоров`ю.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Завдає кальян шкоду здоров'ю? фото

Завдає кальян шкоду здоров'ю?

Завдає кальян шкоду здоров`ю? Якщо дуже коротко - кальян шкідливий для здоров`я! На жаль, багато людей вважають куріння…

Користь куріння: існує чи ні? фото

Користь куріння: існує чи ні?

Користь куріння: міф чи реальність?"Всюди є інформація про те, як куріння шкідливе: на пачках розміщують попередження і…

Чому не можна курити фото

Чому не можна курити

В останні роки все більше число країн виступає за повну або часткову заборону куріння. Однак часто люди, які звикли до…

Шкода куріння для жінок фото

Шкода куріння для жінок

Загальновідомо, що куріння шкодить здоров`ю. Токсичні речовини від викуреної сигарети руйнують клітини і тканини…

Куріння і жінка фото

Куріння і жінка

У більшості випадків шкода для жінок на їх організм під час куріння можна почути вже на кожному кроці. Дівчатам,…

Навіщо ми куримо? фото

Навіщо ми куримо?

Найпоширеніша шкідлива звичка сучасного населення нашої планети - це куріння. Причому курять не тільки дорослі, а й…

Шкода куріння для жінки фото

Шкода куріння для жінки

Про те, що куріння шкодить здоров`ю, знають багато, але величезна кількість людей належить своєї згубної звички, не…

Шкода сигарет для жінки фото

Шкода сигарет для жінки

Куріння шкодить як здоров`ю чоловіків, так і жінок. Токсичні сполуки, присутні в сигареті, здатні руйнувати клітини…

Куріння - шкода! фото

Куріння - шкода!

Незважаючи на те що заяложені істини про шкоду куріння люди чують щодня, багатьох це зовсім не зупиняє. Мало того, вони…

» » Шкода сигарет для жіночого здоров'я