Як я відвідувала автошколу і втілила мрії. За матеріалами щоденника молодої леді

Як набратися сміливості і нарешті зважитися отримати водійські права? Як вибрати автошколу? Як подолати внутрішній бар`єр і повірити у власні сили? Невже за два місяці новачок може перетворитися в водія? Читайте опинився в нашому розпорядженні щоденник юної москвички, щоб отримати відповіді на ці та багато інших питань!

понеділок

"Жахливо хвилююся чомусь. Ну, тобто зрозуміло, чому - з усією невідворотністю зрозуміла, що доведеться йти в автошколу і вчитися водити автомобіль. І чому я це раніше не зробила? Половина однокурсниць ще на перших курсах інституту на права здали, а я як завжди ... Але тепер діватися нікуди. У вихідні серйозно розмовляла з татом: він сказав, що допоможе з покупкою авто. По-перше, йому набридло бути моїм особистим водієм з особливих доручень, по-друге, батьки бачать, як я вимотують, тягаючи по робочих справах через всю Москву. Ех, і на дачу можна буде самої приїжджати у вихідні, не тупати з автобуса півгодини і не напрошуватися, щоб хтось підкинув! Словом, аргументів "за" ціла купа. Але все одно як подумаю - я в автошколі, я за кермом! - то аж холодію.

Вівторок

"На автобусній зупинці зустріла Ленку з її двома карапузами. Скаржилася, як важко переміщатися з дітьми на громадському транспорті, до того доходить, що вони зайвий раз з дому не виходять. А на права здати колись. Ось ще один аргумент - навчитися водити автомобіль, поки дітей немає, щоб в майбутньому собі життя полегшити! Правда, у мене поки не те що дітей - особистому житті ніякої ...

середа

"Іркін чоловік запропонував купити права. Ціна доступна, до речі, а скільки часу заощадила б .... Коротше, спокусливо. І типу вчитися водити необов`язково в автошколі, найму інструктора, про знаки почитаю, та й все. Задумалася. Поговорила з братом, він мені мізки на місце поставив. Добре, що не погодилася купувати права, тепер самій соромно, що взагалі про це думала. Брат пояснив, чому так важливо закінчити автошколу, і не просто для галочки, а послідовно і чітко розбираючись в правилах і складних ситуаціях, радячись з лекторами та інструкторами. Тільки людина з хорошою теоретичною підготовкою вправі брати участь у дорожньому русі. І інструктори в автошколі набагато більш відповідальні. Сідати за кермо з купленими правами - злочин! Так.

четвер

"Все, ура, я, здається, знайшла автошколу! Задала в пошуковику "автошкола -сокол", щоб ближче до головного офісу, де я найчастіше буваю - і бачу автошкола "Автофактор" на Соколі. Настрій покращився - я повз цієї автошколи майже кожен день ходжу, і кілька разів звертала увагу, які у них машини новенькі і чистенькі. І все одно хвилююся - тепер переживаю, що не зможу записатися! Ну що я за людина, треба якось працювати над упевненістю в собі ...

п`ятниця

"Так, так, так, мене взяли! Тепер я слухачка автошколи "Автофактор", це круто. Вчитися буду два місяці, за програмою московського комітету освіти. Це те, про що говорив брат - програма автошколи повинна бути обов`язково затверджена державним Міністерством освіти. А то автошкіл сьогодні хоч греблю гати, але, виявляється, не скрізь однаково якісні програми. Можна час витратити, і нічому насправді не навчитися.

Взагалі даремно я боялася записуватися в автошколу, уявляла, що все там такі суворі і нікому до мене діла не буде. Але, чи то мені пощастило, чи то часи змінилися, а співробітники в автошколі дуже милі і доброзичливі. Все мені докладно розповіли. Теоретична частина навчання включає в себе правила дорожнього руху, юридичну підготовку, курси надання першої медичної допомоги. Час від часу потрібно ходити в комп`ютерний клас, щоб за квитками ГИБДД перевірити, засвоюю я правила дорожнього руху (ох, підозрюю, що в моєму випадку все буде марно !!!). За кермо відразу не пустять (і слава богу) - спочатку мені треба наїздити шість годинників на автотренажері. А вже потім приступати до практичної частини, їздити на цій машині до цього інструктором. Ух ти!

жінка за кермом, водійські права

середа

"Сьогодні була на першому занятті. Все пішло не так і моє натхнення як випарувалося. Навіть не через автошколи - на роботі зміни, тепер доведеться два дні на тиждень проводити в офісі на Хорошевському шосе, це метро Полежаевская. Начебто недалеко від Сокола, а жахливо незручно добиратися, і, головне, ніяких шансів встигнути до початку занять. Доведеться або спізнюватися постійно або пропускати. Настрій зіпсовано.

Заняття підірвало мозок. Уявити собі не могла, що правила дорожнього руху - це так складно, що стільки всього потрібно тримати в голові. Про що я думала, на що розраховувала? Нічого не вийде з цієї затії ...

п`ятниця


"Я знову задоволена і весела! Все-таки зі школою мені пощастило, хоча я і кляну свою нерішучість - якби я не згадала в випадковій розмові з секретарем, що запізнилася, тому що мчала з Хорошевского на таксі, так би і мучилася. Виявляється, є філія автошколи на Полежаевской. І можна так влаштувати, щоб я, підібрала собі інструктора, який починає навчання водінню у метро Полежаевская, а закінчувати заняття можна у метро Сокіл. Ще є група вихідного дня і взагалі можна скласти індивідуальний графік занять з водіння. І нічого не пропущу, і не доведеться нервувати і вибирати між роботою і автошколою.
Краса.

четвер

"У мене явний прогрес, хоча я пишу це, а подумки тримаю пальці схрещеними. Просто не можу повірити, що нарешті-то почала міркувати, як влаштована система правил дорожнього руху. Виявляється, все так логічно, правильно і ... ну, "просто" це не зовсім те слово. Правильніше буде сказати - збагненно. Звід правил - це така єдина мудра система і, якщо зрозуміти її в комплексі, все стає ясно як білий день. Квитки з їх на перший погляд заморочений завданнями нагадують витончені завдання на математичній олімпіаді. Головне - не панікувати, а поглянути на ситуацію з позиції здорового глузду і зручності для водіїв і пішоходів. І рішення стає очевидним!

Вівторок

"Господи, я не можу повірити, що це сталося, але я їздила в місто! Звичайно, з інструктором. Звичайно, після того, як потренувалася на автотренажері і спеціальному майданчику для початківців водіїв при автошколі. Але я зробила це! І навіть нікого не задавила! Правда, інструктор жартував наді мною, тому що я, як справжній математик, все норовила закласти поворот під прямим кутом, але, на щастя, швидко збагнула, що це не той спосіб, який працює.

п`ятниця

"Так, не забути віддати мамі роздруківку з цінами автошколи. У неї на роботі хтось запитав, у скільки мені обійшлося навчання і що включено, автошкола ціни на свої послуги не приховує, не доведеться згадувати і переказувати. Всі наочно.

середа

"Довго не писала в щоденник - абсолютно немає часу, навіть в салон підстригтися сходити колись. Навіть дивуюся, як це Андрій мене таку кошлату запросив на каву. Так, про Андрія ... Ми разом ходимо на теорію. Правда, він вчиться за скороченою програмою - у нього є права, але він отримував їх в США, коли вчився і працював там. Тепер повернувся в Росію, потрібно розбиратися з нашою системою правил і отримувати новий документ. Але стаж водійський у нього великий, тому навчання труднощів не викликає. І голова працює - пару раз він мені пояснював квитки, які я до кінця не розуміла. Все-таки здорово, що в автошколі можна не тільки з лектором обговорити складні моменти (хоча лектор у нас просто чудовий і здорово все пояснює), а й, так би мовити, з однокашниками. Або як правильно назвати колег по автошколі?

Забула розповісти прикол - заїжджала Ірка! Слово за слово, почала розпитувати про автошколу. Звичайно, я не стрималася, подковирнула її - що, мовляв, не хочеш права купити за наводкою чоловіка? Вона тільки рукою махнула - дзуськи, каже, мені своє життя дорога і до в`язниці не хочеться йти у розквіті років! Хочу навчитися водити добре, по справжньому. Порадила їй сходити до філії "Автофактора" на Полежаевской, а потім подивилися в інтернеті, і здивувалися, є філія автошколи на Беговой, їй туди навіть зручніше.

Вівторок

"Наближається великий день - спочатку внутрішній іспит в автошколі, а потім іспит в ГИБДД. Звичайно, хвилююся. Але, прислухаючись до себе, помічаю, що змінилася: я в собі впевнена! І це заслужена впевненість, адже я дійсно багато працювала, старанно вчилася. Звичайно, не обійшлося без дурних ситуацій на дорозі, навіть писати про них не хочу, але куди без цього? Адже навіть найкрутіші водії колись були новачками. Не існує людей, які сідають за кермо і їдуть. І, навіть якщо комусь легше впоратися з керуванням автомобіля, то правила і знаки все одно треба запам`ятовувати, осягати, і постійно тримати в голові. За ці два місяці дорожній рух став частиною мого життя, і я відчуваю, що має право влитися в нього.

автошкола, як отримати права

понеділок

"Не можу повірити - я тримаю в руках свої водійські права! Думала, лусну від гордості, але нічого, поки тримаюся. Головне, навіть на фото вийшла нічого, хоча після здачі водіння вид у мене був зовсім очманілий. Здавала на тій же "десятці", на якій їздила з інструктором. І тільки під час іспиту зрозуміла, наскільки грамотно він мене підготував: більшу частину маніпуляцій я роблю правильно абсолютно на автоматі, як справжній водій. Трошки вильнула, коли давала задній хід, але швидко виправилася, помилку не зарахували. Все пройшло відмінно!

середа

"Вперше їжу на дачу до батьків на своєму новенькому Opel Corsa. Везу Андрія знайомитися з мамою і татом. Жахливо хвилююся чомусь ...

Жіночий журнал aboutginka.ru

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Анна семенович, інтерв'ю фото

Анна семенович, інтерв'ю

Анна Семенович інтерв`ю.В її житті було багато чого від дуетів до соло. Вона вибрала останнє. музику«Якщо комусь…

Аварія - слово жіночого роду фото

Аварія - слово жіночого роду

За даними ГИБДД число аварій, скоєних з вини жінок-водіїв зросла за останні три роки в 4 рази. У два рази частіше, ніж…

Приборкуємо желлезного коня фото

Приборкуємо желлезного коня

Левицею швидкісних магістралей ви станете тільки тоді, коли Осовий уроки водіння і складете іспит і ГИБДД. "Вже досить…

Жінка за кермом автомобіля фото

Жінка за кермом автомобіля

У нашій статті "Жінка за кермом автомобіля" ви дізнаєтеся: як вважають, жінка за кермом - це правильно.Чи варто жінці…

» » Як я відвідувала автошколу і втілила мрії. За матеріалами щоденника молодої леді