Розмови під ковдрою

Розмови під ковдрою
Часто відверті розмови про секс між партнерами вважаються ганебними, непотрібними. Хоча часом це необхідно. Щоб секс приносив ще більше задоволення, партнерам потрібно обговорювати один з одним улюблені пози, ерогенні зони та інші відверті теми.
Питання до партнера

Ви коли-небудь розмовляли зі своїм партнером на тему, що вам і йому подобається в ліжку? Якщо немає, обов`язково обговоріть це. Краще запитати його, чому припустити, а потім помилитися - це правило завжди працює в сексуальних відносинах.

Як же почати розмову на таку відверту тему? Раптом партнер якось не так зреагує? Почніть так: «Давай поговоримо. Я хочу розповісти тобі, що я особливо люблю в сексі з тобою. Мені подобається багато, але особливо ... ». Далі спокійно, без посмішки перерахуйте те, що приносить вам більше задоволення під час занять любов`ю. Коли ви закінчите перераховувати, не наполягаючи, запропонуйте йому поділитися з вами тим, що подобається в сексі йому.

Чи не мовчати про біль

Якщо у партнера великий член, і це приносить біль під час сексу - Скажіть чоловікові про це, не мовчіть. Поясніть йому, що вам потрібно більше попередніх ласк, можливо, спеціальна змазка. Скажіть партнеру, що вам важлива його підтримка, розуміння.


жорсткий секс

Буває, що один з партнерів починає відчувати, що йому хочеться різноманітності в ліжку, спробувати себе в ролі пана чи пані, медсестри або поліцейського, відчути, що таке секс в громадському місці і т.д. І замість того, щоб поділитися цим зі своєю половинкою, він намагається придушити в собі ці бажання. Не потрібно забороняти собі це. Адже якщо партнери не можуть відверто розмовляти на тему, як урізноманітнити сексуальне життя, заняття любов`ю обом не будуть доставляти такого задоволення. Якщо вони вважають ганебними розмови про секс, як можуть займатися ним, повністю довіряючи один одному?

З моїм здоров`ям коїться щось недобре

А чоловік або дівчини з`явилися виділення з статевих органів, не потрібно соромитися розповісти про це партнеру, не варто боятися здатися якимось не таким, накликати на себе підозри в зраді. Потрібно поговорити з партнером: «У тебе все добре зі здоров`ям? Чи немає виділень, болю в паху? Просто у мене з`явилися виділення і болі внизу живота, я дуже переживаю. Тому хочу піти на прийом до лікаря, щоб він мене оглянув і проконсультував. Підеш зі мною?".

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Межі допустимого фото

Межі допустимого

Багато жінок вважають себе досить розкутими особами, які допускають в сексі практично все. Особливо, в сексі з…

Що потрібно говорити в ліжку? фото

Що потрібно говорити в ліжку?

Всі люди поводяться під час сексуального контакту індивідуально, тому неможливо дати якусь конкретну класифікацію того,…

Розмови в ліжку фото

Розмови в ліжку

Чи доречні розмови в ліжку? Багато людей, особливо жінки, в нашій країні вважають, що розмовляти в ліжку не потрібно і…

» » » Розмови під ковдрою