Як визначити своє тотемна тварина

Як визначити своє тотемна тварина
Тотемна тварина людини - це той об`єкт живого світу, з яким відчувається найбільш тісний зв`язок. Усвідомлення того, який саме тотем супроводжує по життю, допомагає перейти на більш високий духовний рівень.
Тотемом може бути абсолютно будь-яка тварина, починаючи від гордого орла і закінчуючи спритною білкою. Єдиний виняток стосується домашніх вихованців: вважається, що вільний дух не може бути укладений в тілі, чия свобода обмежена клітинами або вольєрами.

Кожне тотемна тварина наділене своїми особливими талантами і допомагає людині переносити тяготи повсякденного життя. Деякі помилково вважають, що до свого тотему повинна відчуватися симпатія, але на практиці все далеко не так просто. І якщо дівчині найбільше подобаються кішки, зовсім не обов`язково, що тотемом повинна бути пантера або тигриця. Розібравшись з тим, як дізнатися своє тотемна тварина, люди дізнаються, що право вибору належить не їм: тотем сам вибирає свого підопічного, а не навпаки.

Щоб дізнатися свій тотем, потрібно зосередитися на установці зв`язку з ним. Треба прийняти зручну позу і віддатися своєрідною медитації, віддавшись уяві. Не варто намагатися відтворити в голові зображення конкретного тваринного, потрібно лише чекати, коли той чи інший тотем сам виникне серед придуманих деталей картинки.

Найкраще допомагають образи природи. Представивши себе виходять на відкритий простір поля або луки, постарайтеся побачити якомога більше деталей і відчути єднання з природою. якщо фантазія дозволяє, відтворити в пам`яті аромати квітів, тепло сонячних променів і звуки мешканців даного місця.


Поставивши перед собою мету, залишається лише очікувати контакту з тотемним тваринам. Якщо воно з`явиться, то ставитися до нього слід з повагою, якою б вигляд тотем не прийняв. доказом успішності вправи є той факт, що після появи в світі мрій тотем протягом декількох днів повинен матеріалізуватися в реальності. Не обов`язково, що гордий орел пролетить над головами жителів великого мегаполісу, цілком можливо, що його зображення просто промайне в телевізійній передачі.

Не всім подібне вправу вдається з першого разу, іноді потрібно повторити його неодноразово. Духовні матерії дуже тонкі, і гарантувати, що тотем з`явиться на перший поклик, просто неможливо.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Значення імені алексей фото

Значення імені алексей

ім`я Олексій має давнє коріння і походить від грецького слова «алекс», що в перекладі на російську означає…

Значення імені анатолій фото

Значення імені анатолій

ім`я Анатолій утворено від давньогрецького слова «Анатолія», що в перекладі означає - схід сонця. Від цього…

Значення імені елена фото

Значення імені елена

ім`я Олена має грецьке коріння і переводиться як "сяюча", "світла". Його здавна любили в дуже різних групах населення,…

Значення імені кору фото

Значення імені кору

ім`я Кіра має грецьке коріння і переводиться як "пані", "владика". Це ім`я зустрічається рідко навіть в містах, для…

Значення імені віолетта фото

Значення імені віолетта

ім`я Віолетта перекладається з латинської мови як "фіалочка". Сьогодні його найчастіше дають дівчаткам в Італії і…

Що потрібно кішці? фото

Що потрібно кішці?

Якщо ви вирішили завести маленького пухнастого звірка, то необхідно знати, в чому він буде потребувати. Тварини входять…

» » Як визначити своє тотемна тварина