Найпопулярніші імена хлопчиків у 2015 році

Вибираючи ім`я для сина, далеко не всі батьки розуміють, що так вони програмують певні риси характеру і навіть зумовлюють його долю. Звертати увагу варто не тільки на милозвучність, поєднання з батькові, але і на значення імені. Якщо подивитися на найпопулярніші імена для хлопчиків в 2015 році, то стане видно, що батьки хочуть виростити мужніх синів, які не бояться працювати і вміють приймати рішення.

Наиболее поширеним варіантом став Артем (деякі пишуть - Артем). Хлопчики досить доброзичливі, спокійні, правда, в дитинстві бувають болючими. У будь-якому віці вони намагаються все домагатися лише працею, Артеми серйозні і розсудливі. Люблять спорт, домагаються в обраному виді певних результатів. Артеми стають ідеальними чоловіками - вони допомагають дружинам, люблять проводити час з сім`єю, головне, щоб на нього не чинили надмірного тиску.

У трійці популярних чоловічих імен знаходиться Олександр. Це впевнені, напористі, часом навіть владні чоловіки, з дитинства вони відрізняються незалежністю. Нав`язати їм свою думку складно. Вони стають відмінними керівниками, причому командувати вони можуть не тільки на роботі, але і вдома. Олександри звикли домагатися цілей, які самі собі встановлюють. При цьому вони чесні і справедливі, але це не заважає їм йти часом на хитрість. Багато хто помічає, що у Саш відмінна інтуїція. У них підвищений почуття обов`язку перед сім`єю, але маніпулювати ними не вдасться нікому.

Вибираючи поширені імена, будьте готові, що також будуть кликати і дитини у ваших сусідів або друзів. Трійку лідерів замикає Максим, це ім`я зустрічається все частіше. Максими стають ідеальними дітьми для своїх батьків, на них не можуть натішитися і вчителя. У них широке коло захоплень та інтересів, вони люблять читати, колекціонувати. А ось у дорослому житті багатьох Максима буває складно: їм не вистачає пробивних якостей. Зате вони доброзичливі, відповідальні. Висот можуть домогтися лише в тій справі, якою дійсно захоплені, їм ближче творчі професії: художник, письменник, журналіст. Максими відрізняються терпінням, що сприяє створенню міцної сім`ї, вони також люблять возитися з дітьми.

Повертаючись до наших витоків і згадуючи чоловічі імена, які були поширені ще на Русі, багато хто вибирає ім`я Іван. Не в останню чергу вони звертають увагу на його значення. Все Івани дуже наполегливі, вони вміють домагатися свого, правда, якщо не змінять свої цілі. Це захопливі натури, правда, заздалегідь зрозуміти, що саме буде їм цікаво - неможливо. Вони відкриті і чуйні, шанують сімейні традиції, люблять збиратися з родичами. У будинку у Івана часто бувають гості, яким він завжди радий. Дружині доведеться змиритися з цим. Багатьом здається, що Івани - дуже гнучкі люди, але це до тих пір, поки справа не торкнеться їх інтересів.

У найбільш популярні імена хлопчиків 2015 увійшло і ім`я Михайло. З дитинства Міші - це компанійські хлопці, з ними не виникає особливих клопотів ні вдома, ні в саду, ні в школі. З дитинства багато хто відзначає їх любов до тварин і жалість до слабких. Коли Михайло підростає, стає ясно, що у нього логічний розум, йому можна займатися точними науками. З ним досить легко спілкуватися, він цінує незлостивість і відхідливість. Як жінка гарна стає відмінним чоловіком, до кінця днів намагається уникнути самотності.

Багато в Росії зараз називають сини Данило (як варіант також розглядають Данило, Данило). Вони з дитинства воліють активний спосіб життя, можуть одночасно захоплюватися декількома видами спорту. З віком все більше стає помітна у Данила запальність, імпульсивність при прийнятті навіть важливих рішень. Данило товариські, вони завжди оточені друзями. При цьому вони не сприймають брехню, можуть навіть розлютитися, якщо виявлять, що хтось збрехав. Але зла вони ніколи не тримають, вони дуже відхідливі, їх не можна назвати злопам`ятними. Незважаючи на те що до дружини і дітей Данило прив`язані, від них не дочекаєшся допомоги по дому.


В модні імена 2015 року потрапило і ім`я Дмитро. У ранньому дитинстві їх відрізняє примхливість і норовливість, вони помітно прив`язані до мами. Діми ростуть хворобливими малюками, але з часом їх здоров`я зміцнюється. А ось характер практично не змінюється: примхливість переростає в впертість і наполегливість, вони вміють домагатися поставлених цілей. Дмитра - це товариські чоловіки, які цінують увагу жінок. Їм не вистачає сталості, вони дуже легко закохуються, в ЗАГС можуть сходити кілька разів з різними избранницами. Але про дітей з попередніх шлюбів ніколи не забувають, вони дуже до них прив`язані.

Чимало батьків називають своїх новонароджених малюків ім`ям Кирило. Відмінною рисою такого малюка є допитливість, він багато читає, щоб знайти відповіді на свої питання. Завдяки цьому у нього розвивається відмінна пам`ять, він добре засвоює правила поведінки, тому його часто ставлять в приклад. Кирило приємно позитивне увагу, він прагне лідирувати як у навчанні, так і в суспільному житті. Змужнілого Кирила відрізняє висока самооцінка, він любить похвалу. Тим же він керується і при виборі супутниці життя: в першу чергу він оцінює, як вона буде з ним виглядати. Будинки допомагатиме, якщо дружина знайде до нього похід, в разі необхідності буде просити про допомогу і нахвалювати за результат.

Не менш популярним вважається ім`я Андрій. Активні малюки, з добре розвиненою фантазією мало звертають уваги на оточуючих. Підросли Андрії часто тягнуться до творчих професій, де можна дати розгулятися уяві. Але і в точних науках вони можуть досягти успіху, якщо будуть займатися розробками і створенням чогось нового. При виборі супутниці Андрії частіше керуються її зовнішніми даними, це суттєво ускладнює подальшу спільну життя. Адже до всього вони виявляються досить егоїстичними, Андрії можуть навіть ревнувати свою дружину до власної дитини. Їх відрізняє непостійність.

У рейтинг найбільш популярних імен потрапило і ім`я Єгор. У дитинстві хлопчики старанні, дуже працелюбні, але схильні до конфліктів. Вони не переносять брехня, з збрехав один раз людиною можуть назавжди припинити всі відносини. При цьому Єгор запальні, можуть бути настирливі, вони часто вони нікому не довіряють. Кар`єри Єгор будують дуже швидко, їх цінує керівництво за принциповість, чесність, обов`язковість і цілеспрямованість. Але підлеглі його не люблять, за будь-яку провину він може кожного підлягає відчитувати. Супутниця Єгора, швидше за все, виявиться скромною. Завдяки його хазяйновитість і прямоти він виявляється відмінним сім`янином.

Вибираючи серед чоловічих імен найбільш підходящий варіант для вашого сина, не забувайте, що ім`я вплине на його поведінку, як у дитинстві, так і в дорослому житті. Воно повинно мати таке значення, яке допоможе нейтралізувати можливі негативні риси характеру. Рекомендуємо звернути увагу на церковний календар чоловічих імен 2015 року, який може допомогти Вам у непростому виборі.

Популярні чоловічі імена минулого року Ви знайдете в цієї статті. І завершуючи огляд, пропонуємо тридцятки найпоширеніших імен цього року за даними актів реєстрації новонароджених:

  1. Артем, Артем
  2. Олександр
  3. Максим
  4. Іван
  5. Михайло
  6. Данило, Данило, Данило
  7. Дмитро
  8. Кирило
  9. Андрій
  10. Єгор
  11. Микита
  12. Олексій
  13. Матвій
  14. Ілля
  15. Тимофій
  16. Роман
  17. Федір, Федір
  18. Ярослав
  19. Володимир
  20. Сергій
  21. Арсеній
  22. Марк
  23. Миколай
  24. Владислав
  25. Гліб
  26. Костянтин
  27. Георгій
  28. Павло
  29. Степан
  30. Денис
Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як назвати сина правильно? фото

Як назвати сина правильно?

Як назвати сина - це досить серйозний, а часто і спірне питання для батьків. Відомо, що ім`я впливає на долю і характер…

Значення імені даниил фото

Значення імені даниил

ім`я Данило прийшло до нас з давньоєврейської мови, з якого воно перекладається як "Божий суд". Давньоєврейську пророк…

Вибір імені для дівчинки фото

Вибір імені для дівчинки

Як назвати доньку - вельми непросте питання, адже у кожної людини є свої улюблені і красиві імена для дівчинки. Перед…

Яким ім'ям назвати дитину фото

Яким ім'ям назвати дитину

Народження дитини - це велике щастя. Але кожен батько стикається з одним і тим же питанням - як же назвати малюка? Адже…

» » Найпопулярніші імена хлопчиків у 2015 році