Якими іменами найчастіше називали дівчаток у 2013 році

Вибираючи ім`я для дівчинки, багато батьків хочуть, щоб воно було не тільки милозвучною, поєднувалося з по батькові, а й мало певне значення, адже давно вже встановлено, що ім`я навіть здатне вплинути на майбутній характер людини.

Як свідчать дані органів, що займаються реєстрацією новонароджених, в рік водяній змії, яка характеризується мудрістю і розсудливістю, рейтинг найбільш популярних жіночих імен складався з наступних: Софія (і його варіація Софія), Марія (і Марія), Анастасія, Дарина (деякі вважають за краще варіант Дарія ), Анна, Вікторія, Єлизавета, Поліна, Варвара.

Звичайно, багато батьків вибирають ім`я, орієнтуючись на особисті переваги і оцінюючи, як воно поєднується з по батькові та прізвищем. Але не менша увага приділяється і його значенням. Тому найпопулярніші імена для дівчаток в 2013 році мають позитивну енергетику і викликають тільки приємні асоціації.

Так, згідно з інформацією, яку представили РАГСи країни, найбільш популярним стало ім`я Софія (Софія). У рік змії ім`я Софія набуває особливого змісту, адже в перекладі воно означає мудрість. Така дівчинка не залишиться в тіні, вона здатна швидко вирішувати виникаючі на її шляху проблеми, тому досить швидко домагається успіхів у будь-якій справі. Відмінною особливістю Софій є поєднання активності з флегматичністю.

Оцінюючи найбільш поширені варіанти, зверніть увагу на Марію. Такі дівчатка будуть товариськими, веселими і часом безтурботними. Але в той же час у них досить сильна воля, вони здатні без зайвих роздумів приймати рішення, особливо, якщо вони стосуються питань благополуччя їх сім`ї. На роботі Марій знають як відповідальних дам і хороших організаторів.

Уже котрий рік поспіль в модні імена потрапляє і Анастасія - повертає до життя. Все Насті по життю є спокійними і врівноваженими дамами, які вміють добре пристосовуватися під будь-які ситуації. Вони в міру пробивні, напористі і працьовиті, тому здатні подолати всі труднощі. Багато Анастасії можуть похвалитися своєю інтуїцією, вони часто довіряються внутрішнього голосу, ігноруючи доводи розуму, і виявляються праві.

У 2013 році на четвертому місці списку знаходиться Дарина (Дарія), в перекладі означає переможниця. У дитинстві Дашеньки доставляють чимало клопоту своїм батькам, адже вони відрізняються слабким здоров`ям, поганим апетитом і посередніми успіхами в школі. Але з часом вроджена тяга до спорту дисциплінує Дарій і сприяє зміцненню їх здоров`я. Вони досить уперті і звикли домагатися поставлених цілей, незважаючи на виникаючі на шляху перешкоди.

Навряд чи колись втратить в Росії популярність ім`я Анна. Все Ані вважаються добрими, скромними, довірливими і безкорисливими. Відмінною особливістю Анн є їх педантичність і любов до ідеального порядку. Який би рід діяльності вона не вибрала, вся робота нею буде виконуватися на вищому рівні.


Багато хто називає своїх дочок Єлизавету. Зазвичай вони виростають яскравими, які прагнуть до лідерства, натурами. Часто приділяючи увагу дрібницям, вони не беруть до виду значущі деталі. Досить вагому роль в їхньому житті відіграє сім`я, вони прив`язуються не тільки до своїх рідних і близьким, а й до дому, речам і навіть до обстановки.

Часто батьки нарікають народжених дочок Віктор, бажаючи їм досягати перемог у всьому. Але Вікторії є досить сором`язливими, схильними до замкнутого способу життя особами, вони часто незадоволені собою. При виборі роботи віддають перевагу тих професій, в яких не потрібно спілкування з людьми, а результат роботи буде залежати від них самих.

У 2013 році популярність повернулася вже забутого жіночого імені Поліна. Такі дівчатка досить привітні, відрізняються прекрасним смаком і поступливим характером. Основною цінністю для Полін є сім`я, вони ніколи не поставлять кар`єру на перше місце. Але в той же час вони можуть бути зарозумілими, навіть невдачі не здатні похитнути їх самовпевненість.

Ім`я Варвара, до якого також повернулася колишня слава, означає варварка або дикунка. Але такі дівчатка поступливі, працелюбні і навіть нерішучі, вони вважають за краще вести домашній спосіб життя.

Також в десятку популярних жіночих імен увійшла Катерина. Катюші прагнуть у всьому бути кращими, але при цьому їм не чуже екстравагантна поведінка і бажання відрізнятися від загальної маси. Особливих переваг у виборі спеціальності у Катерин немає, при цьому успіхів вони можуть досягти в будь-якій сфері діяльності.

Якщо ви хочете не відставати від моди і назвати дитину як і більшість, не варто забувати, що воно здатне накласти відбиток на становлення особистості. Краще назвати дитину менш поширеним ім`ям, але вибрати варіант, який зможе допомогти сформувати бажані риси характеру.

Завершуючи огляд, наводимо статистику Московського РАГСу по найпопулярнішим жіночих імен за 2012 рік:

№ п / пім`якількість дівчаток
1Софія, Софія3841
2Марія, Марія3735
3Анастасія3049
4Дарина, Дарія2695
5Ганна2611
6Єлизавета2335
7Вікторія2219
8Поліна2051
9Варвара1900
10Катерина1 783
11Ксеніятисячі шістсот п`ятьдесят чотири
12Олександра+1642
13Аліса1 562
14Веронікатисяча триста тридцять два
15Аріна1247
16Валерія1 136
17Василисатисячі дві
18Уляна931
19Мілана904
20Маргарита851
21Єва846
22Аліна736
23Христина685
24Олена, Олена682
25Таїсія629
26Віра627
27Діана610
28Ольга604
29Кіра588
30Юлія576
31Тетяна458
32Яна439
33Ірина433
34Євгенія399
35Ангеліна388
36Олена383
37Злата320
38Аміна310
39Марина304
40Надія285
41Світлана279
42Олеся, Алеся265
43Наталя, Наталія252
44Мирослава240
45Камілла, Каміла238
46Еліна235
47майя220
48Мілена219
49Емілія209
50Ніка208
Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Вибір імені для дівчинки фото

Вибір імені для дівчинки

Як назвати доньку - вельми непросте питання, адже у кожної людини є свої улюблені і красиві імена для дівчинки. Перед…

Як назвати дівчинку в 2015 році фото

Як назвати дівчинку в 2015 році

На щастя, зараз все більше батьків відповідально ставляться до вибору імені для своєї дитини. Вони розуміють, що воно…

Яким ім'ям назвати дитину фото

Яким ім'ям назвати дитину

Народження дитини - це велике щастя. Але кожен батько стикається з одним і тим же питанням - як же назвати малюка? Адже…

» » Якими іменами найчастіше називали дівчаток у 2013 році