Найбільш распрстраненние імена для хлопчиків в 2013 році

При народженні малюка все батьки звертаються в ЗАГС для його реєстрації, адже там фіксується його ім`я, прізвище, по батькові та видається свідоцтво про народження. А з урахуванням того, що поміняти ім`я досить складно, необхідно заздалегідь вирішити, як саме ви назвете вашого сина.

Щоб не гортати сотні сторінок довідників, перегляньте найпопулярніші імена для хлопчиків в 2013 році: можливо, ви зможете вибрати серед них підходящий варіант для вашої дитини.

Так, в рік водяній змії рейтинг очолює Артем (Артем). Це й не дивно, адже ім`я означає «неушкоджений» і обіцяє відмінне здоров`я своєму власникові. Все Артеми товариські, цілеспрямовані і працелюбні, здатні домагатися значних успіхів. При цьому сам процес роботи для них важливіше, ніж досягнення певних благ.

Переглядаючи найпоширеніші імена, ви обов`язково зустрінете серед них Олександра. Саші з болючих хлопчиків виростають міцними чоловіками, які знають собі ціну і вміють домагатися поставлених цілей. Критику при цьому вони не виносять, їм досить важко визнавати свою неправоту. З Александров виходять хороші керівники, які люблять і вміють управляти колективом. А більш галантного і ввічливого кавалера, ніж Олександр, важко знайти.

В модні варіанти 2013 року потрапило ім`я Максим, що означає найбільший. Максими, що не відрізняються напористістю, здатні досягти успіхів завдяки своїй працьовитості і завзятості. Вони доброзичливі і дуже обов`язкові, але при цьому не розбираються в людях. Максимов важко вивести з себе, адже вони флегматики, у них добре розвинені вольові якості і досить стійка психіка.

Не меншою популярністю користується і чоловіче ім`я Іван. Не дивлячись на уявну простоту, у Іванов досить складний характер, що поєднує ніжність, твердість, цілеспрямованість і гнучкість. Вони зазвичай виростають яскравими, неординарними особистостями, здатними досягти успіхів в різних сферах. Івани довірливі і закохуються, цінують сім`ю, але при цьому зрад не прощають.

У найбільш популярні імена хлопчиків потрапило і ім`я Михайло. Вони виростають в основному добрими і чесними чоловіками. Завдяки добре розвиненій логічного мислення, товариськості швидко просувається по службі, хоча кар`єризм їм чужий. Вони не злопам`ятні, часто залучають до себе увагу, але при цьому не люблять, коли їх критикують.


Багато батьків зупиняють свій вибір на імені Данило (Данило, Данило). Данила зазвичай приємні співрозмовники, адже вони чуйні і добрі, при цьому мало хто відразу помічає притаманну їм хитрість. Аналітичний розум, увагу до дрібних деталей дозволяє Данило займатися науковою діяльністю або вибирати професії вимагають зосередженості і уважності. З Данило виростають непогані чоловіки: вірність дружині і сімейні цінності - для них непусті слова.

Також в список найпопулярніших чоловічих варіантів увійшло ім`я Дмитро. Діми спритні і винахідливі, легко йдуть на контакт з багатьма людьми. Але спілкуватися з ними часом нелегко, Діми не люблять поступатися, бувають запальні, але швидко відходять. Професійних успіхів досягають завдяки товариськості і працьовитості. Дмитра влюбчіви, люблять красивих дам, але головною жінкою в їх житті завжди є мати.

Не менш поширене в Росії ім`я Андрій. Неслухняні в дитинстві, вони досягають значних успіхів у дорослому житті. Андрії імпульсивні, часом непередбачувані. Від них ніколи не знаєш, чого очікувати. Разом з цим вони вимагають до себе чималої уваги, в міру егоїстичні, у багатьох з них завищена самооцінка. Але це не заважає їм бути улюбленцями керівництва на роботі, при цьому відносини з колегами також складаються непогано.

Все більше батьків віддає перевагу Кирила. Це допитливі малюки, які прагнуть пізнати світ якомога раніше. Вміє поводитися в суспільстві, але через егоїзм часто не любить однолітками. Багатьох Кирилов заслужено вважають кар`єристами, вони прагнуть бути лідерами у всіх сферах. У них завищена самооцінка, практично немає комплексів, крім того, вони люблять, коли їх самолюбство тішать похвалами.

На десятому місці в списку знаходиться Микита. Вони виростають егоїстичними натурами, які можуть йти до наміченої мети, навіть не помічаючи перешкод, що виникають на шляху. Микити не терплять, коли ними хтось намагається керувати, вони самі є непоганими лідерами. Вони відрізняються відсутністю такту і дипломатичності, що не пристосовуються під інших. Але в той же час під маскою жорсткості часто ховаються чутлива натура.

Вибираючи ім`я своєму спадкоємцеві, який народився в рік мудрої і хитрою змії, не варто забувати, що вибравши агресивні і жорсткі варіанти можна отримати непередбачувані результати. Наполегливість в поєднанні з спритністю, звичайно, дозволить такому чоловікові домогтися успіхів, але через свого характеру він може залишитися самотнім.

За даними Московського РАГСу за 2012 рік, найпопулярнішими чоловічими іменами були:

№ п / пім`якількість хлопчиків
1Артем, Артем3330
2Олександр3120
3Максим2 891
4Іван2700
5Михайло2381
6Данило, Данило, Данило2376
7Дмитро2359
8Андрійтисячу вісімсот двадцять чотири
9Кирило1809
10Микита1645
11Єгор1 641
12Ілля1567
13Олексій1539
14Матвій1450
15Тимофійтисяча двісті п`ятьдесят три
16Роман1137
17Володимир1089
18Ярослав1003
19Федір, Федіртисячі дві
20Сергій982
21Арсеній921
22Миколай907
23Костянтин819
24Владислав815
25Денис809
26Георгій802
27Павло797
28Марк772
29Гліб740
30Степан727
31Тимур703
32Лев587
33Григорій559
34Євген502
35Петро, Петро500
36Семен, Семен498
37Артемій477
38Ігор469
39Макар454
40Антон430
41Давид385
42Руслан380
43Леонід364
44Віктор361
45Олег355
46В`ячеслав342
47Вадим330
48Юрій309
49Василь289
50Єлисей280
Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як назвати сина правильно? фото

Як назвати сина правильно?

Як назвати сина - це досить серйозний, а часто і спірне питання для батьків. Відомо, що ім`я впливає на долю і характер…

Значення імені даниил фото

Значення імені даниил

ім`я Данило прийшло до нас з давньоєврейської мови, з якого воно перекладається як "Божий суд". Давньоєврейську пророк…

Яким ім'ям назвати дитину фото

Яким ім'ям назвати дитину

Народження дитини - це велике щастя. Але кожен батько стикається з одним і тим же питанням - як же назвати малюка? Адже…

» » Найбільш распрстраненние імена для хлопчиків в 2013 році