Про життя по гороскопам

З чого починається любов? Дивне питання, скажете ви. Любов починається з погляду, з іскорки між людьми, з зустрічі. Або, навпаки, вона народжується між людьми, які давно один одного знають. Повільно, але вірно, приходить, щоб залишитися назавжди. І я з вами погоджуся, а от моя подруга немає. Вона стверджує, що любов починається виключно з гороскопу. І на ньому ж, до речі, і закінчується.

Що це означає? Все дуже просто - подруга докладно вивчила різні гороскопи, що стосуються відносин в парі, і будує своє життя виключно по ним. Так, наприклад, її улюблений гороскоп сумісності стверджує, що тривалий «правильний» шлюб у неї може бути тільки зі Стрільцем і Раком, ну в крайньому випадку можуть підійти Скорпіони і Козероги, і то при певних обставинах. Інші знаки ні-ні, та якщо вона дізнається, що цікавиться їй чоловік в цю четвірку не потрапив, все, він їй не цікавий. Як потенційний жених, я маю на увазі. Навіть якщо він буде розумний, багатий і молити її вийти заміж, немає, вона відмовить. І це не просто слова. Я вже таке бачила. Як вважає подруга, емоції людей всіх інших знаків тимчасові і швидко розсмокчуться, а їй треба назавжди, і заміж вона не поспішає - 24 роки, на її думку, не термін, щоб метушитися.

Правильно це чи ні, судити про людину по знаку зодіаку, по астрологічної карті? Так чи сильно знаки зодіаку впливають на долю? Чи потрібно підлаштовувати свої думки і справи під ранковий гороскоп, який показав телевізійний канал або передала улюблена FM хвиля. Хто складав ці гороскопи, професіонал чи це, наскільки відповідально він підійшов до питання - ми це не дізнаємося.


Ви запитаєте, чи вірю я гороскопи? Звичайно вірю. Я знаю, що астрологія одна з найдавніших наук, відома ще в Стародавньому Вавилоні і часи шумерів, що вона «цвіла і пахла» в Стародавньому Єгипті, який створив такі речі, що навіть сучасна наука і техніка повторити не можуть. Мало того, я дуже задоволена, що гороскоп 2009 до мене вельми прихильний і обіцяє якщо не райські кущі, на початку року фінансовий успіх, а в кінці - успіхи на любовному фронті. Ну що, така ситуація мене влаштовує. Але одночасно я пам`ятаю іншу дуже відому заповідь, яку фанати гороскопів часто не враховують. Звучить вона так - «У Бога немає інших рук, крім твоїх». Тобто Вищі сили можуть допомогти людині створити сприятливу ситуацію, познайомити з цікавою людиною, підкинути інформацію про можливу нову роботу, але змусити зробити крок в потрібну сторону вони не можуть. Рук (і ніг) у них немає. Тому, лежачи на дивані, навряд чи можна розраховувати на позитивне протягом життя навіть за найсприятливішого гороскопі.

О, згадала ще одну приказку. На Бога надійся, а сам не зівай. У нашому випадку можна сказати «на зірки сподівайся». Так от мені дуже хочеться, щоб і у моєї подруги, і у вас все в житті склалося якнайкраще, зірки допоможуть, а дорогу здолає той, хто йде.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Вірити чи гороскопам? фото

Вірити чи гороскопам?

Ставлення до гороскопів в сучасному суспільстві різне: одні їх не визнають, інші буквально живуть по ним, треті -…

Сексуальний гороскоп фото

Сексуальний гороскоп

Сексуальний гороскоп - один з найпопулярніших гороскопів, який розглядає інтимні сторони життя людини і його початкове…

Гороскоп сумісності фото

Гороскоп сумісності

Гороскоп сумісності - найпопулярніший на сьогодні гороскоп, який розповість про сумісність вашої пари в любові, дружбі,…

Зодіак, знаки зодіаку фото

Зодіак, знаки зодіаку

Зодіак в перекладі з давньогрецької означає "коло життя". Справа в тому, що протягом усього життя людина в своєму…

Як скласти свій гороскоп фото

Як скласти свій гороскоп

В наш час кожна людина знає, хто він за гороскопом: Щур або Кінь, Рак або Лев. Багато хто навіть можуть похвалитися…

» » Про життя по гороскопам