Гороскоп сумісності

Гороскоп сумісності - найпопулярніший на сьогодні гороскоп, який розповість про сумісність вашої пари в любові, дружбі, бізнесі та інших сторонах життя.

Гороскоп сумісностіОсновним завданням даного гороскопу є аналіз плюсів і мінусів різних союзів між знаками зодіаку. Астрологи стверджують, що правильно складений гороскоп сумісності підтверджується не менш ніж в 90 відсотках випадків. Не випадково гороскоп сумісності з`явився серед основних розділів всіх великих сайтів знайомств. Статистика цих сайтів говорить про те, що тільки одиниці погоджуються на особисту зустріч, якщо астрологія не обіцяє перспектив.

Виникає питання - а як люди раніше жили, коли про гороскопи, в тому числі гороскопі сумісності, навіть не знали. І непогано жили, кількість міцних сімей було багато більше, ніж зараз. Може, гороскоп сумісності не настільки актуальне для счасливой сімейного життя, але й інші фактори - любов, повага, вірність, турбота про ближнього?

Мало того, ГОРОСКОП СУМІСНОСТІ все частіше застосовують в бізнесі при підборі команди або виборі ділового партнера. Такі оголошення про роботу, де запитують не просто фахівця, а фахівця певного знака зодіаку, вже давно стали частими гостями серед пропозицій кадрових агентств, і їх число збільшується.

Гороскоп сумісності - істина?

Чому так відбувається? Невже ми приймемо гороскоп сумісності як основу основ і скоро станемо судити про ділового партнера або чоловіка не по людським або діловим якостям, а по тому, де ходить його місяць і як на це дивиться Марс? Серед моїх знайомих є прекрасна пара Риба - Стрілець, яка живе душа в душу. Однак гороскоп сумісності каже, що "зв`язок завершиться, ледве встигнувши початися, а шлюб був би катастрофою". Як бути, вважати цей союз вдалим винятком? Дивлячись на них, я починаю думати, що саме виключення і призводять до самих райдужних казкам про Принца і Попелюшку. Не знаю, читали вони свій ГОРОСКОП СУМІСНОСТІ чи ні, але я його їм ніколи не покажу. У мене є ще один приклад - дівчина, з якою я живу на одній сходовій клітці, вирішила відмовитися від весілля, до якої все було готово, тільки тому, що прочитала в гороскопі сумісності, що Овни в шлюбі з Тельцями можуть бути неправильні. І все - розрив, хоча хлопець не давав жодних підстав так думати. За великим рахунком все мужики не проти погуляти, але засмучувати весілля і йти на розрив з коханою людиною через гороскопу? В цьому я і бачу основну проблему - гороскоп сумісності добре, але і сіра речовина під назвою мозок застосовувати треба. Коли моя сусідка це зрозуміла, було пізно - хлопець вирішив не ризикувати і не зв`язувати себе узами шлюбу з настільки емоційною особливої. Хто правий, покаже час ...

Для чого я Вам це все розповідаю? Тільки для того, щоб Ви почули мій заклик і будували своє життя і свої відносини не за книжками з гороскопами, а по справжнім почуттям і по тому, що Вам говорить, з ким вас поєднує серце. Мені б дуже хотілося, щоб ГОРОСКОП СУМІСНОСТІ на aboutginka.ru передбачив вам вдалий союз, а якщо немає, згадайте казки, бо в усіх казках про справжню любов ні разу не згадується, коли народилися герої, який у них гороскоп і наскільки вони сумісні. Мільйони людей побудували своє щастя без всяких гороскопів, чого і Вам бажаю. А якщо гороскоп сумісності вас все ж цікавить, виберіть свій знак.

Увага! Гороскоп сумісності для всіх знаків зодіаку надається нашим сайтом виключно безкоштовно, без смс і інших умов.

Гороскоп сумісності Овен

Гороскоп сумісності

Гороскоп сумісності Телець

Сумісність зодіаку телець

Гороскоп сумісності Близнюки

гороскоп сумісності

Гороскоп сумісності Рак

сумісність зодіаку рак

Гороскоп сумісності Лев


Гороскоп сумісності

Гороскоп сумісності Діва

Сумісність зодіаку діва

Гороскоп сумісності Ваги

гороскоп сумісності

Гороскоп сумісності Скорпіон

сумісність зодіаку скорпіон

Гороскоп сумісності Стрілець

Гороскоп сумісності

Гороскоп сумісності Козеріг

Сумісність зодіаку козеріг

Гороскоп сумісності Водолій

гороскоп сумісності

Гороскоп сумісності Риби

сумісність зодіаку риби

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Сексуальний гороскоп фото

Сексуальний гороскоп

Сексуальний гороскоп - один з найпопулярніших гороскопів, який розглядає інтимні сторони життя людини і його початкове…

» » Гороскоп сумісності