У суперечках народжується істина.

У мене є дві чудові подруги, але зводити їх разом я останнім часом просто побоююсь. Як зійдуться, так сварка. А тема конфлікту завжди одна - чи є Бог, чи є магія, вірити чи гороскопам, сонникам, ворожінням, фен-шуй і іншим езотеричним напрямками.

Одна стверджує, що просто нерозумно заперечувати те, що існують потойбічні сили, які надають на нас величезний вплив. Мало того, є доля, основні кроки якої приписані тобі з народження і змінити її вкрай важко. У цьому випадку, як вважає вона, слід звертатися до допомоги, наприклад, гороскопів, вони відкривають тобі дверцята в світ непізнаного і дають інформацію, які ти можеш використовувати для свого блага. такий гороскоп подій - коли треба, соломку підстелити, хто попереджений, той озброєний. А коли зірки сприяють - працюй, живи, люби, весь світ у твоїх ніг.

А взяти прикмети? В сучасні прогнози погоди віриться насилу. Передбачать сонце, буде дощ, і навпаки. Тому і дивимося ми ввечері, чисте чи сідати сонечко, а вранці, чи є роса - якщо все так, хороша погода гарантована.

Те ж і з ворожіннями. До слова, російські люди завжди були забобонні. Йдуть до церкви, а чорна кішка дорогу перебіжить, так обійдуть кругом. Про ворожіння й мови немає - слов`янські дівчата споконвіку ворожили, і молоді і багаті, при цьому і в Бога вірили. А стількох гідний, як на судженого, ні в жодній іншій країні немає. На жаль, «світлий час» соціалізму більшість людей гадати розучилися, проте прагнення і натуру російську не вбити, ось чому ворожки, ясновидці і провісники знову повернулися в наше життя, причому в такій кількості, що від оголошень в очах рябить. Звичайно, не обійдений їхньою увагою і інтернет, тема віртуальні ворожіння в ньому як ніколи популярна. Ворожінь багато - це і Єгипетський Оракул, і Руни, і Книга змін, тибетське ворожіння, гадання на таро, на кавовій гущі, ворожіння Ленорман і десятки інших.


Про сонники - своя тема. Повинна сказати, що я в них не дуже вірю, особливо після того, як знайшла в «старовинному» сонник слово «космонавт». Все таки хочеться бути впевненою, що є в цій якась невідома людині езотерична таємна суть, дізнавшись яку, ти дійсно можеш зрозуміти, що тобі найближче майбутнє готує. До того ж в інтернеті останнім часом стало важко знайти безкоштовний сонник, всі хочуть грошики зрубати. А за що, за «космонавта»? Словом, тут я б встала на сторону своєї матеріалістичної подруги і не стало б сліпо довіряти навіть іменитим сонникам.

І магії я не довіряю. Якщо бути чесною, то я в неї вірю, але вважаю, що такої кількості магів, скільки оголошень в газетах або інтернеті, просто фізично існувати не може. Більшість з них просто шахраї, які хочуть нагріти руки на людській біді. Хіба це по-людськи? Добре, що зараз з`явилося багато книг по парапсихології, які багато магічні штучки розкладають по поличках і дають жінці зрозуміти, як їй домогтися свого без чаклунів і чаклунів. Це правильно, вітаю двома руками.

Що до фен-шуй, то він мені подобається. Нехай для людини слов`янського менталітету система досить заплутана, але дуже добра і, найголовніше, дуже позитивна, яка здатна замінити і гороскопи, і ворожіння, і магію. І робити нічого особливого не потрібно, ніяких зовнішнім силам кланятися і про допомогу благати, просто перестав меблі, викинь старі речі, повісь при вході в будинок співають вітру і будеш жити добре. Ну хіба це не казка, так улюблена на Русі? Зробив як сказано, лежи на печі і їж калачі.

Так як бути з подругами? Думаю, треба їх все таки разом зводити. Поруч з ними відчуваєш, що життя є, що вона вирує, кипить і клекоче. А в суперечках народжується істина, чи не так?

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Ворожіння на кавовій гущі фото

Ворожіння на кавовій гущі

Ворожіння на кавовій гущі - один з найпопулярніших способів визначення долі у всьому світі. Їм із задоволенням…

Ворожіння он лайн фото

Ворожіння он лайн

Це сторінка для тих, кому подобаються Ворожіння ОН ЛАЙН.На нашому сайті представлені найкращі он лайн ворожіння 2009…

Ворожіння таро фото

Ворожіння таро

Ворожіння Таро - сім найпопулярніших розкладів на всі випадки життя, вибери потрібне тобі ворожіння таро і нічого…

Ворожіння на любов фото

Ворожіння на любов

Ворожіння на любов - вічна і найпопулярніша тема в обрядах всіх часів і народів, наші ворожіння на любов допоможуть вам…

Ворожіння на картах фото

Ворожіння на картах

Ворожіння на картах є найпоширенішими, у нас ви знайдете більш сорока гадань на картах. "Вважається, що ворожіння на…

Ворожіння на рунах фото

Ворожіння на рунах

Ворожіння на рунах відрізняється особливою точністю, але вимагає спеціальної підготовки, чому ворожіння на рунах наживо…

Ворожіння на кавовій гущі фото

Ворожіння на кавовій гущі

Ворожіння на кавовій гущі практично єдине ворожіння, яке дозволяє якісно гадати самостійно. "Вважається, що Ворожіння…

Ворожіння ленорман фото

Ворожіння ленорман

Дізнайтеся своє сьогодення, минуле і майбутнє через ворожіння Ленорман."Історія виникнення ворожіння Марії Ленорман НЕ…

Ворожіння мо фото

Ворожіння мо

Ворожіння Мо існує в Тибеті близько 5000 років і вважається значною частиною його національної культури, тому його по…

Про життя по гороскопам фото

Про життя по гороскопам

З чого починається любов? Дивне питання, скажете ви. Любов починається з погляду, з іскорки між людьми, з зустрічі.…

» » У суперечках народжується істина.