Вирішила, що треба худнути! Підкажіть як?


Привіт всім! Дожила до того, що стала важити майже 90 кг, але ж колись була стройняшкой))) Пробувала купу різних способів для зниження ваги і вони мені навіть допомагали на час, хоча вага завжди повертався і навіть в плюсі. Завжди думала - чому ж у мене така проблема, адже деякі мої подруги і їдять більше і нервують не менш, а скачуть як кізоньки стрункі. Мабуть і вік дає про себе знати, та й постійні стреси. Я адже все життя працюю головним бухгалтером - суцільні нерви! Нещодавно знайома (не бачилися багато років) мене вразила небаченими змінами - схудла і покращала, сказала, що була в центрі Борменталь. Заходила на їх сайт, багато загальної інформації, а фото клієнтів якісь нереальні !!!! Порадьте - чи варто туди звертатися?

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Дружина хоче розлучитися фото

Дружина хоче розлучитися

Кожна зустріч була немов маленькою казкою, адже Едуард возив мене в кращі ресторани міста, показував всі визначні…

Закрити плетусі рот фото

Закрити плетусі рот

Вона знає все про вас і ваших друзів. Вона знає навіть більше: навіщо, чому і як ви поступите завтра, через місяць,…

Ах ця жіноча дружба фото

Ах ця жіноча дружба

Невже дружба пішлаМи з нею ділили порівну і радості, і печалі. А зараз...Коли ми з подружкою представлялися: "Я Саша! А…

Співачка юлія савічева фото

Співачка юлія савічева

Юна, вибухова і не погодам безпосередня співачка Юлія Савічева повідає нам про свої творчі злети й падіння після…

Анна семенович, інтерв'ю фото

Анна семенович, інтерв'ю

Анна Семенович інтерв`ю.В її житті було багато чого від дуетів до соло. Вона вибрала останнє. музику«Якщо комусь…

Іноді вони повертаються ... фото

Іноді вони повертаються ...

Голлівудський актор Жан-Клод Ван Дамм (Jean-Claude Van Damme), який повернувся у велике кіно після забуття, відверто…

Чи треба худнути? фото

Чи треба худнути?

Вага людини організм програмує з народження.Марно намагатися стати такою ж худенькою, як більшість голлівудських…

» » Вирішила, що треба худнути! Підкажіть як?