Тепер я свято вірю в народну медицину

Зараз я думаю: як мені вдалося майже півстоліття залишатися здоровою? Це все завдяки моїм батькам. Вони у мене обидва - педагоги, познайомилися ще в інституті, а потім разом працювали в школі вчителями фізкультури. Мене з пелюшок привчали до спорту, до водних процедур, до правильного режиму дня. Папа завжди говорив, що хворим і кволим людині бути соромно, а якщо ми здоров`я втратили, значить, полінувалися, зовсім розпустилися.

Бували, звичайно, і у мене застуди, ГРЗ, краснуха і вітряна віспа ... Так, ще пару переломів я колись заробила, коли фігурним катанням займалася. Якщо хто-небудь у нас вдома захворів, лікувалися, звичайно, аптечними ліками. Коли бабуся радила натуральної мікстуркі з трав попити, батьки говорили їй, щоб вона зі своїми допотопними знаннями про медицину в моє лікування не втручалася. Так ще з дитинства у мене сформувалося негативне ставлення до народної медицини. Чи не вірила я, що вона допомагає, і все тут. Слава Богу, що і в дорослому віці я нічим серйозним не боліла. Були, звичайно, і головні болі, і тиск іноді підскакував, але вип`ю таблетку, начебто легше стане. Лікуватися травами навіть не пробувала. І уявляєте, як я була вражена, коли лікар в 48 років мені поставив діагноз міома! Я, звичайно, знала, що у жінок з віком бувають різні порушення. З цією думкою і йшла до лікаря, але виявилося, все набагато серйозніше. Я відразу ж подумала про онкологію.

Вирішила, що лікар просто мене втішає: мовляв, у багатьох це буває, до раку ніякого відношення не має, оскільки пухлина доброякісна, але про всяк випадок треба її досліджувати. Такі розмови просто довели мене до відчаю. А найголовніше - незрозуміло, що далі робити. Ніякого плану лікування, просто треба чекати, а якщо стане гірше - на операцію.

В такому жахливому настрої я зайшла до своєї подруги. Домашнім своїм вирішила нічого не говорити, а поділитися з ким-небудь хотілося. Тільки прийшла до Каті - мало не з порога розридалася. А вона мене давай втішати. Щодо онкології те ж саме сказала, що і лікар. І що хвороба ця лікується народними засобами, та ще щось з психології стала мені пояснювати - про образи на чоловіка і інші нібито її причини. Тут я не витримала: як можна впадати в такі забобони, якщо мова йде про серйозне захворювання!

В такому стані Катя, напевно, мене ще жодного разу не бачила. Подруга моя заметушилася, стала шукати заспокійливе, але в будинку нічого не знайшлося. Тоді вона просто плеснула в мою чашку з чаєм якесь ароматне зілля з темного бульбашки. Я спробувала - і цей чай мені відразу дуже сподобався. Щось з алкоголем, але запах такий приємний і смак чудовий. Я із задоволенням випила чай і перестала плакати. Катя зраділа і стала розповідати, що їй теж дуже подобається ця настоянка з кедрових горішків. У них в будинку вони завжди є: мама з Сибіру надсилає. А кедрова настоянка - це їх сімейне ліки. Катя її в чай додає для бадьорості, щоб на все сил вистачало. Свекрухи вона теж допомагає - відкладення солей менше турбує, а Катиного чоловіка цими горішками з медом навіть від виразки вилікували. І дітям кедрові горіхи весь час давали, щоб краще росли.


Пляшку з настойкою мені Катя з собою дала і ще пакет горіхів насипала. Пам`ятаю, я з сумнівом покрутила пляшечку в руках, але з вдячністю взяла ці подарунки. Катя мене якось заговорила і втішила. А настоянка дійсно виявилася чудова. Я стала додавати її в чай по ложечці і з кожним днем відчувала себе все бадьоріше.

Поступово я заспокоїлася, і страх перед хворобою відступив. Якщо вже така болячка до мене причепилася, а ліків від неї немає, не вмирати ж тепер з горя! Але коли прийшов час повторного обстеження, зізнаюся, я сильно розхвилювалася, подумки вже готувалася йти на операцію. Яке ж було моє здивування, коли лікар сказала, що міома трошки зменшилася! Зважаючи на це, я знову побігла до Каті. Вона дуже зраділа за мене і тут же розклала на столі добірку рецептів від міоми. Серед них був і рецепт з кедрової настоянкою. Катя сказала, що це, виявляється, дуже хороший засіб від міоми, вона сама недавно дізналася.

Але лікуватися треба комплексно, і для цього вона вибрала рецепти, які вже багатьом жінкам допомогли. Це прийом всередину і спринцювання настоянкою чистотілу, і курс лікування настоєм липи, і голодування раз на тиждень. Так мої сумніви в дієвості народних методів лікування стали розвіюватися. Адже якщо навіть лікар підтвердив, що народні засоби діють, значить, з моєю хворобою можна впоратися!

Більше року пішло у мене на лікування, і міома зменшилася з 10 до 3 тижнів (у кого вона є, зрозуміють, що це означає).

І в силу народної медицини я тепер свято вірю, шкодую, що стільки років помилялася.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Веселе свято новий рік фото

Веселе свято новий рік

Сьогодні новий рік, а я все ще не знаю, чим буду займатися, і як буду зустрічати, а головне з ким буду зустрічати. У…

Дружина хоче розлучитися фото

Дружина хоче розлучитися

Кожна зустріч була немов маленькою казкою, адже Едуард возив мене в кращі ресторани міста, показував всі визначні…

Я щаслива, що ти моя подружка фото

Я щаслива, що ти моя подружка

З Нелею ми познайомилися на курсах англійської мови. І дуже швидко подружилися. У нас увійшло в звичку після занять…

Закрити плетусі рот фото

Закрити плетусі рот

Вона знає все про вас і ваших друзів. Вона знає навіть більше: навіщо, чому і як ви поступите завтра, через місяць,…

Ах ця жіноча дружба фото

Ах ця жіноча дружба

Невже дружба пішлаМи з нею ділили порівну і радості, і печалі. А зараз...Коли ми з подружкою представлялися: "Я Саша! А…

Співачка глюкоза, біографія фото

Співачка глюкоза, біографія

Глюкоза ... мила дівчина.Сама сонячна і усміхнена дівчина на естраді Глюкоза розповість нам про своє авантюризмі, щастя…

Нові пісні каті бужинської фото

Нові пісні каті бужинської

Зараз в її житті багато що змінилося! Але в одному вона консерватор: була і залишається блондинкою. Про стрункості,…

Співачка юлія савічева фото

Співачка юлія савічева

Юна, вибухова і не погодам безпосередня співачка Юлія Савічева повідає нам про свої творчі злети й падіння після…

Анна семенович, інтерв'ю фото

Анна семенович, інтерв'ю

Анна Семенович інтерв`ю.В її житті було багато чого від дуетів до соло. Вона вибрала останнє. музику«Якщо комусь…

» » Тепер я свято вірю в народну медицину