Вензель


вензель
Вензель - початкові літери прізвища та імені або імені та по батькові, переплетені в єдиний візерунок. Вензель, нанесений на будь-яку річ, вказує на її приналежність власнику. За старих часів цієї монограмою мали право користуватися тільки представники аристократії. Іноді до букв додавалися елементи герба або корона, яка вказує на титул власника вензелі. Монограмами ...
Вензель - початкові літери прізвища та імені або імені та по батькові, переплетені в єдиний візерунок. Вензель, нанесений на будь-яку річ, вказує на її приналежність власнику. За старих часів цієї монограмою мали право користуватися тільки представники аристократії. Іноді до букв додавалися елементи герба або корона, яка вказує на титул власника вензелі. Монограмами прикрашали конверти і поштовий папір, персні та медальйони. Вензелі вишивалися на одязі, натільному, постільну і столове білизна, носових хустках і інших особистих речах. Сьогодні такий вид обробки і маркування речей як і раніше використовується, хоча дещо втратив популярність.
Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Роль імені в житті людини фото

Роль імені в житті людини

Яке питання ми задаємо, після того, як дізнаємося, дівчинка народилася в сім`ї або хлопчик? Вірно: "Як назвали?" Чому…

Як вибрати ім'я дитині фото

Як вибрати ім'я дитині

Як же вибрати ім`я дитині? Як не помилитися з вибором імені? Визначених правил або інструкцій не існує, але є деякі…

Грифон фото

Грифон

Грифон - міфічна істота з головою орла, крилами і левовим тілом. За старих часів грифони символізували владу, силу і…

Як називати свекруху фото

Як називати свекруху

Виходячи заміж за кохану людину, жінка стикається з необхідністю спілкуватися з його матір`ю. Зокрема, їй належить…

Як дізнатися число імені фото

Як дізнатися число імені

Ще древні вважали, що кожне ім`я накладає свій відбиток на долю і характер людини. Саме тому і з`явилася наука, яка…

Як дізнатися історію прізвища фото

Як дізнатися історію прізвища

Хоча радянський період негативно позначився на правдивості інформації про походження прізвища, історичне коріння своєї…

Замовте вишивку фото

Замовте вишивку

З давніх часів вишивка на одязі вказувала на багатство і знатність свого власника, оскільки в цьому мистецтві…

Цікаві американські імена фото

Цікаві американські імена

становлення традицій"Формування і розвиток американської національності має складну і заплутану історію. Раніше часто…

» » Вензель