Найсексуальніші жіночі імена

Найсексуальніші жіночі імена
Психологи впевнені: не тільки зовнішність жінки сигналізує про її сексуальності. Навіть ім`я дами може вже привести чоловіка в екстаз. І таких імен цілий список.
В імені є певна мелодія, звучання, яка характеризує людини не менше, ніж його голос, хода, зовнішність. Саме тому батьки намагаються ретельно продумувати те, як вони назвуть дитину. Особливо дочку.

Жіноче ім`я повинне мати співучістю і м`якістю. Саме це і заворожує протилежну стать. Найсексуальнішими іменами психологи називають ті, де є звуки, надають слову округлість. У список найбажаніших імен потрапили: Алла, Анжела, Олена, Жанна, Ксенія, Лілія, Лоліта, Маріанна, Марина, Марія, Наталія, Ольга, Світлана, Уляна і Юлія. Якщо провести між ними паралелі, то можна побачити, що більшість з них містять букву «л», яка і надає слову м`якість. Вона ж, за словами експертів, може відображати вириваються назовні емоції.

Дослідники ж стверджують, що цей список не закритий. Потрібно ретельно вивчити ім`я і подивитися, які поєднання букв або звуків є його сильними сторонами і зараховують його до списку найсексуальніших імен.

Уважно скажіть про себе своє ім`я, потім вголос. Спробуйте вимовляти його на різні лади. Оцініть сильні і слабкі його сторони. Далі подивіться на нього з точки зору філолога.


Так, наприклад, якщо в імені присутній буква «м», це означає, що ваше ім`я може відображати глибинні почуття і переживання. Букви «ч», «ц» і «з» відображають азартність, поєднання «кс» і буква «х» вказує на швидкість реакції жінки і спонтанність її вчинків. Таємничими іменами мають дами, у яких в імені зустрічаються такі поєднання, як «ша», «шу», «шо». Пристрасних натур видадуть буква «ж», а також поєднання «дж», «нн», «лл», «мм», «ст». Поєднання в імені двох голосних підряд - ознака артистизму його власниці.

Не варто захоплюватися тільки поєднанням букв. Так, наприклад, історія знала випадки, коли жінка - володарка далеко не самого круглого імені і псевдоніма - вважалася і до сих пір залишається сексуальної жінкою планети. Це, звичайно ж, Мерилін Монро, або від народження Норма Джин Бейкер.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Роль імені в житті людини фото

Роль імені в житті людини

Яке питання ми задаємо, після того, як дізнаємося, дівчинка народилася в сім`ї або хлопчик? Вірно: "Як назвали?" Чому…

Як назвати дівчинку в 2015 році фото

Як назвати дівчинку в 2015 році

На щастя, зараз все більше батьків відповідально ставляться до вибору імені для своєї дитини. Вони розуміють, що воно…

Яким ім'ям назвати дитину фото

Яким ім'ям назвати дитину

Народження дитини - це велике щастя. Але кожен батько стикається з одним і тим же питанням - як же назвати малюка? Адже…

» » Найсексуальніші жіночі імена