Чого хоче жінка

Чого хоче жінка
Люди індивідуальні, а тому їх бажання можуть дуже сильно відрізнятися і часто майже не залежать від віку чи статі. Тим не менш, деякі чоловіки намагаються зрозуміти, чого ж хоче жінка, створюючи для відповіді на це питання якийсь узагальнений образ, в якому поєднані різні стереотипи, що стосуються представниць прекрасної статі.
Вельми поширена думка, ніби жінки і самі не знають, чого хочуть, насправді вірно лише частково. Це означає, що є серед безлічі різних дам і ті, які дійсно не можуть зрозуміти себе і визначити свої бажання. Однак є і набагато більш практичні жінки, які вміють і ставити мети, і досягати їх.

Одним з найбільш поширених жіночих бажань можна назвати бажання мати сім`ю. При цьому якщо деяким чоловікам хочеться, щоб жінка була одночасно дружиною, коханкою, подругою, порадником і домогосподаркою, то і деяким дамам подобається, коли їх обранці грають відразу кілька ролей. Бажання мати чоловіка і дітей не тільки закладено в представниць прекрасної статі природою, а й обумовлено тиском суспільства, з дитинства вселяє дівчаткам, що вони - майбутні дружини і матері.

Жінки часто мріють про кохання, особливо в тих випадках, коли їм не вдається її знайти. Однак, на жаль, навіть деякі заміжні дами, які щасливі у шлюбі, мріють знову закохатися в чоловіка і шукають розваг на стороні. Саме прагнення до любові часом штовхає представниць прекрасної статі на такі вчинки як життя з неврівноваженою людиною, який без вагань піднімає руку на жінок і дітей, з наркоманом або з алкоголіком. Біля вогнища любові деякі жінки можуть грітися роками.


Є й ті, хто мріє про кар`єру, славу, визнання. Вони працюють не покладаючи рук і роблять все, щоб домогтися успіху. Такі розважливі, сильні і практичні жінки цілком можуть виходити заміж в 30-35 років і обходитися без дітей, не бажаючи витрачати свій дорогоцінний час на домашні клопоти.

І, нарешті, деякі жінки хочуть, щоб чоловіки їх розуміли. І нехай чоловікам буває не дано розвинути інтуїцію настільки, щоб вловлювати будь-яке бажання своєї коханої і розуміти її без слів, досить бути уважним і чуйним, готовим почути і запам`ятати кожне важливе, нехай навіть ненавмисно зронене слово, кожну скороминущу підказку, і зробити все, щоб жінка була щаслива. Саме про такий чоловікові часто мріють дівчата, і його часом шукають роками.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Жіноча зрада: причини фото

Жіноча зрада: причини

Чому жінки зраджують? Що штовхає нас, берегинь, ласкавих і дбайливих дружин, ніжних і люблячих матерів на настільки…

Що чоловік хоче від жінки фото

Що чоловік хоче від жінки

Ви здивуєтеся, але існує величезна різниця між тим, що кожен підлогу думає про протилежне і чого дійсно хоче від нього.…

Я не хочу дітей - це нормально? фото

Я не хочу дітей - це нормально?

Всім дівчаткам з раннього віку вбивають в головумисль про те, що вони обов`язково повинні стати мамами, народити дітей,…

» » Чого хоче жінка