Шлейф мерилін монро

Шлейф Мерилін Монро
Ім`я Мерилін Монро давно стало свого роду символом. Воно асоціюється з блискучою акторською кар`єрою, розкішшю, сексуальністю, запаморочливої особистим життям. Але перш ніж вимовляти: «Я хочу бути такою ж, як вона» - варто дізнатися, що за цим символом ховається непроста і трагічна історія.
Дитинство Мерилін при всьому бажанні не можна було назвати безхмарним. Втім, тоді ніякої Мерилін ще не було - була дівчинка на ім`я Норма Джин Бейкер. Мати назвала її на честь кіноактриси, якої вона захоплювалася. Але крім життя і імені ця жінка мало що змогла дати своїй дитині. Батька ж доля дочки взагалі не хвилювала: він зник з горизонту, тільки-но дізнавшись про вагітності своєї подруги. Для того, щоб вижити, мати Норми повинна була працювати, не маючи можливості піклуватися про дитину. Дівчинка, будучи двох тижнів від народження, виявилася в прийомній сім`ї, а й там вона не знайшла притулку, і більшу частину свого дитинства провела по дитячих притулках. «Дітям, особливо дівчаткам, треба завжди говорити, що вони красиві і що всі їхні люблять. Якщо у мене буде донька, я завжди буду говорити їй, що вона красива, буду розчісувати їй волосся, і не буду залишати її одну ні на хвилину »- мріяла Мерилін, ставши дорослою. На жаль, цим мріям не судилося збутися.

Нормі Джин було всього 16 років, коли вона вперше вийшла заміж, сподіваючись знайти щастя і любов. Але удачі цей шлюб їй не приніс: коли чоловік відправився заробляти гроші в торговельному флоті, молода дружина виявилася перед необхідністю виживати будь-якими способами. Вона пішла працювати на авіаційний завод - але там-то її і запримітив фотограф, який запропонував красивій дівчині позувати для фотозйомки. Так почалася кар`єра моделі, для якої згодом був потрібен гарний псевдонім. Норма Джин пішла в тінь, а на світ з`явилася Мерилін Монро. Слідом за все більш дорогими фотографуваннями пішли пропозиції зніматися в кіно. Кар`єра Мерилін пішла в гору, і її перший шлюб цього не витримав. Актриса була заміжня ще два рази, але ці відносини не принесли їй ні щастя, ні довгоочікуваних дітей. Мерилін страждала від тривалих депресій, не знаходячи душевного полегшення у своїй популярності. Згодом, душевний стан жінок, що гостро потребують любові і турботі, але не знаходять їх, психологи стали називати «Синдромом Мерилін Монро».

Актриса загинула у віці 36 років. В якості причини смерті лікарі назвали передозування снодійного. Але чи було це самогубство, як передбачалося за офіційною версією, до сих пір не доведено.


Через багато років, маленька дівчинка на ім`я Анна Ніколь Сміт заявила своєї матері, що стане «другий Мерилін». Що ж, їй багато в чому вдалося повторити цю гірку долю. Ранній шлюб, який швидко розпався, відверті фотозйомки для «Плейбоя», ролі в Голлівуді. Втім, Ганні не вдалося зробити настільки ж блискучу кінокар`єру, як і Мерилін: ролі їй діставалися в основному епізодичні. Зате, на відміну від свого кумира, Анна Ніколь все ж стала матір`ю. Але її син від першого шлюбу загинув, а дочка залишилася без мами: адже Анна загинула невдовзі після її народження. На той момент їй було 39 років - не набагато більше, ніж Мерилін. Причиною смерті названа було передозування наркотиків, розглядалася версія про самогубство. Але з чого б жінці, нещодавно стала матір`ю, і знову вийшла заміж, було зводити рахунки з життям? Так само як і в разі Мерилін, це залишилося загадкою.

Не варто заздрити зірок, і мріяти про повторення їх доль. Адже хто знає, скільки трагедій і таємниць ховається за голлівудським завісою? Краще подбайте про те, щоб пройти свій власний, неповторний життєвий шлях.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Зачіска, як у мерилін монро фото

Зачіска, як у мерилін монро

Мерилін Монро можна по праву назвати однією з найяскравіших жінок XX століття. Її зоряний образ, що поєднує в собі…

Нехай в лобі зірка горить фото

Нехай в лобі зірка горить

Представляємо вашій увазі огляд найбільш незвичайних пластичних операцій.Зірка в лобі горитьВ клініку пластичної…

Ікона стилю: мерилін монро фото

Ікона стилю: мерилін монро

Мерилін Монро, безперечно, є іконою стилю і символом краси всіх часів і народів. Її образ і в наш час приміряють такі…

Образ мерилін монро фото

Образ мерилін монро

Мерилін Монро - загадкова і неповторна зірка цілої епохи, визнана ікона стилю, секс-символ Америки. Завжди бездоганна,…

Феномен мерилін монро фото

Феномен мерилін монро

Мерилін Монро - одна з найвідоміших актрис світу, також вважається однією з найкрасивіших. Багато копіювали і копіюють…

» » Шлейф мерилін монро