Самодостатні чоловіки - чи потрібна таким сім'я?

Самодостатні чоловіки - чи потрібна таким сім`я?
Самодостатнього людини відрізняє від інших в першу чергу вміння самостійно вибирати свою життєву дорогу. Той, хто володіє цією якістю, завжди знає, чого він хоче, вміє добиватися поставленої мети і відмовитися від неприйнятного або просто непотрібного. Жінкам самодостатні чоловіки зазвичай подобаються. Але завжди виникає питання, чи потрібна таким чоловікам сім`я взагалі, а якщо потрібна, то яка, і в чому полягає роль жінки в цьому випадку.
Самодостатній чоловік дуже дорожить своєю незалежністю. Він вважає себе господарем життя, і навколишні зобов`язані з цим рахуватися. Якщо жінка приймає встановлені ним правила гри, сім`я може виявитися досить міцною. Чоловіка влаштовує, що він тримає ситуацію під контролем, а навколишні можуть бути впевнені, що їх в потрібний момент захистять від примх долі. Самодостатньому чоловікові подобається почуття відповідальності, в тому числі і за інших. Тому з нього може вийти дуже хороший батько.

уміння керувати своїм життям дозволяє самодостатньому чоловікові не особливо піклуватися про те, що про нього скажуть оточуючі. У нього є власна думка про все, в тому числі і про друзів або товаришів по службі. Вони не люблять пліток, ніколи не передають іншим того, що сказав хтось третій, і без жодного страху сперечаються з начальством. Якщо дружина спробує заявити, що мама засуджує якийсь вчинок, це може привести не тільки до розриву з батьками, але і до розпаду сім`ї.

Чоловік цього складу ніколи не стане пояснювати, чому він зробив те і не зробив цього. Він чинить так, як вважає за потрібне, а навколишні повинні або приймати це, або можуть забиратися на всі чотири сторони. Сперечатися зазвичай марно, виправдовуватися такий чоловік не буде. Він і собі щось ніколи нічого не доводить, бо усвідомлює свою правоту. Підстави для цього у нього є: як правило, такі чоловіки нічого не роблять спонтанно і добре обмірковують те, що їм належить зробити.

У самодостатнього чоловіка є кілька чудових якостей. Він великодушний і добрий, він не прагне самоствердитися за рахунок інших, що не дріб`язковий і не злопам`ятний. Він вважає себе вище цього. По суті, так воно і є. Бажання оточуючих він виконує досить часто просто тому, що йому приємно дарувати радість іншим.


Не варто намагатися маніпулювати таким чоловіком. По-перше, це неможливо. Подібні спроби він бачить відразу і присікає на корені. По-друге, він не бажає перетворюватися в вашого раба і ніколи не зробить навіть крихітного кроку, що дає вам можливість обмежити його свободу.

Сім`я такому чоловікові потрібна, але лише при дотриманні деяких умов. Він - глава, і жінка не повинна претендувати на його місце. Сім`я в будь-якому випадку другорядна, вона не повинна заважати справі, якому чоловік вирішив присвятити своє життя. Такому чоловікові не можна ставити умови на кшталт «я або наука». Зрозуміло, він віддасть перевагу науку, а заодно знайде і партнерку, яка не буде ставити його перед подібним вибором. Але він з радістю погодиться на довготривалі стосунки з жінкою, готовою прийняти його таким, яким він є, і жити за його законами. Жінки досить часто на це погоджуються, бо відчувають себе спокійно і впевнено.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як маніпулювати чоловіком? фото

Як маніпулювати чоловіком?

Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся кілька способів, як маніпулювати чоловіком, для досягнення своїх цілей і планів.…

Чоловік - мамин синочок фото

Чоловік - мамин синочок

Коли жінка вирішується побудувати відносини з чоловіком, вона сподівається, що він буде їй надійною опорою, помічником…

Найкращі якості у чоловіків фото

Найкращі якості у чоловіків

Перше якість, яке помічає жінка в чоловікові, це неодмінно впевненість в собі. Без такої якості справжній чоловік не…

Про кого мріють чоловіки? фото

Про кого мріють чоловіки?

Більшість жінок мріє про розумного, турботливого, багатому чоловікові. Щоб і вдома частіше був, і у відпустку з вами…

» » Самодостатні чоловіки - чи потрібна таким сім'я?