Сваха - це здрово!

Сваха - це здрово!
Вибір чоловіка для багатьох непросте завдання. Познайомитися зі своєю другою половинкою досить складно, особливо в великому місті. Тому багато пар створюються за участю спільних друзів, батьків, інтернету. Існує ще один старий, перевірений спосіб - скористатися послугами свахи.
Професія свахи на Русі завжди була популярна і затребувана. Сваха була почесним гостем в будь-якому будинку. Вона допомагала одним примножити капітали, іншим - врятуватися від розорення за рахунок вдалих шлюбів. Сваха - це і мати, і турботлива подруга, і навіть мудрий вчитель. Саме їй турботливі батьки довіряли своїх спадкоємців на виданні. Сваха встановлювала контакти і налагоджувала зв`язки з майбутніми сватами, знаходячи підхід навіть до самого вимогливого клієнта.

Сучасні свахи розуміють, що самотність - велика проблема сьогоднішнього часу. Знайти і з`єднати дві душі, що ідеально підходять один одному, непросто. Тут справа не обмежується виключно зовнішніми даними, як на сайтах знайомств. Послуги свахи складаються в пошуку максимально відповідною половинки для створення гармонійної сім`ї.

Коли клієнт звертається за допомогою, він може тільки подивитися в каталогах фотографії та прочитати короткі Характеристики потенційних женихів і наречених, а сваха має докладне уявлення про особистість кожного. Тому до її суб`єктивного і інтуїтивного думки варто прислухатися. Сваха, прагнучи зробити клієнта щасливим, намагається підібрати для нього самі кращі варіанти. І дуже часто її інтуїція виявляється правильною.


Порядок роботи свахи досить простий. Він ґрунтується тільки на особистому контакті з відвідувачами. Сваха дізнається про цілі, наміри, вимогах до партнера, вона намагається дізнатися якомога більше інформації про людину, його звички, спосіб життя, інтереси, соціальний стан і т.д. Це необхідно для знайомства людей, найкраще підходять один одному. Сваха обов`язково переглядає паспорт клієнта на предмет штампа з РАГСу, відсіваючи шахраїв. Жодна поважаюча себе сваха не працюватиме з людьми, які переслідують корисливі цілі. Тому, звернувшись до свахи, можна бути впевненими в порядності і серйозності пропонованих кандидатур. У зв`язку з цим шанс зустріти свою половинку різко зростає.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Знайомства для шлюбу: сваха фото

Знайомства для шлюбу: сваха

Кожен день мотаюся по місту від одного пацієнта до іншого. За освітою і, напевно, за покликанням я медсестра. Хочу…

Вдале знайомство: сваха фото

Вдале знайомство: сваха

Не плач, мамо! Я буду дзвонити і приїжджати на свята! - Втішала дочка, збираючись на роботу за кордон разом з…

Кращий спосіб вийти заміж фото

Кращий спосіб вийти заміж

Ти все ще незаміжня, і це не дає спокою рідним і друзям. Всі вони з усіх сил прагнуть знайти тобі гідну партію ...…

Сватання нареченої: звичаї фото

Сватання нареченої: звичаї

Сватання нареченої є такий же даниною традиціям, як і сватання нареченого. Цей обряд завжди проходив весело і шумно.…

Хочу заміж за іноземця! фото

Хочу заміж за іноземця!

Не важливо, з якої причини ви не зустріли принца на батьківщині. Вийти заміж за іноземця - завдання цілком здійсненне.…

А вам потрібна сваха? фото

А вам потрібна сваха?

Щастя - це чудове стан, до якого прагне кожна людина. Для багатьох людей головне щастя в житті - знайти свою споріднену…

» » Сваха - це здрово!