Комп'ютерна діагностика організму

Комп`ютерна діагностика організму
Техніка на сторожі вашого здоров`я - це сьогодні не нонсенс. Навіть звичні візуальні огляди медиків сьогодні потихеньку витісняються комп`ютерними обстеженнями. Адже результати таких досліджень точніші. Та й час істотно економиться.
Основний плюс комп`ютерної діагностики організму полягає в тому, що до неї не потрібно якось готуватися. Тобто звичних для походу до лікаря на огляд обмежень в їжі, навантажень і т.д. не вимагається. Сама ж процедура триває відносно недовго, за цей час техніка комплексно обстежує ваш організм і видасть свій висновок.

Фахівці впевнені: при комп`ютерному обстеженні практично виключається людський фактор, а значить, діагноз буде з більшою часткою ймовірності правильним - в 95% випадків. Звичайно ж, буває і ряд ситуацій, коли потрібно більш детальне дослідження певного захворювання. Однак відсоток таких уточнюючих діагностик значно нижче, ніж при мануальному огляді фахівцем.

Виглядає процедура комп`ютерної діагностики в такий спосіб. Вас саджають на стоїть поруч з апаратом стілець. Дослідження проводять в основному на лівій руці, так як вона знаходиться ближче до серця, ніж права. Руку протирають спиртом, потім дають вам невеликий металевий циліндр, який необхідно затиснути в руці. Від цього циліндра йде ряд проводів до апарата. Саме по ним і буде передаватися в машину свій стан. На вуха вам запропонують надіти навушники. За ним в ваш мозок будуть надходити сигнали. Їх мета - певним чином подіяти на вашу нервову систему.

Плюс такого дослідження в тому, що він може визначати не тільки вже наявне захворювання, але і ранню стадію хвороби. Крім цього, ви можете дізнатися і про свою схильність до того чи іншого захворювання. Медики запевняють: такий метод обстеження абсолютно нешкідливий і підходить навіть 2-х річним дітям, а також вагітним жінкам.


Після закінчення обстеження вас чекає консультація з лікарем. Він змалює вам стан вашого здоров`я, складе ряд рекомендацій, які допоможуть скорегувати ситуацію або допоможуть вам вилікуватися. На руки ви повинні отримати всі результати в роздрукованому вигляді. Іноді медики видають їх, приклавши до них картинки, отримані від апарату.

вартість подібної процедури досить невисока - від 1500 рублів. Ще одна перевага апаратного дослідження полягає в тому, що він невеликий і мобільний. А це означає, що провести діагностику з його допомогою ви можете прямо на дому. Правда, коштувати вона буде трохи дорожче - в районі 2500 рублів.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Діагностика стану здоров'я фото

Діагностика стану здоров'я

По очах: ірідодіагностіка.Еслі перспектива ходити місяцями по лікарях вас не надихає, спробуйте комплексну…

» » Комп'ютерна діагностика організму