Вплив кімнатних рослин на здоров'я

Вплив кімнатних рослин на здоров`я
Кімнатні рослини, проявляючи свої біоенергетичні і фізичні властивості, можуть по-різному впливати на здоров`я людини - зміцнювати його або навпаки робити вразливим. І це багато в чому залежить не тільки від виду, але і від правильного розташування домашніх квітів. Тому створюючи з них цілі ансамблі або розташовуючи окремо, слід враховувати, перш за все, їх здібності.
Одне і те ж кімнатна рослина в денні та нічні години здатне по-різному впливати на здоров`я людини, тому вибираючи місце для квітки необхідно знати про нього, трохи більше, ніж назва і тонкощі догляду.

Яке б рослина ні з`явилося в будинку, не варто розташовувати його поруч зі спальним місцем, оскільки в нічний час воно буде споживати кисень, виділяючи при цьому вуглекислий газ. Більш того енергетичний цикл рослин розрахований на денне поглинання негативної енергії, від якої вони позбавляються також вночі. Таке сусідство не найкращим чином позначиться на самопочутті і, в результаті, кожне ранкове пробудження буде важким, а стан розбитим.

При частому і нез`ясовне нездужанні корисно розводити вдома традесканції. вплив цього рослини на здоров`я пояснюється здатністю збагачувати повітря киснем, поглинати електромагнітні випромінювання і наділяти організм потужною енергією. При випадковому парезе, подряпини і дрібної ранці можна прикласти лист промитої традесканції. Вона тут же проявить свої бактерицидні властивості і попередить поширення запального процесу.

Щоб швидше відновитися після фізичного навантаження, на час денного відпочинку і сну варто поставити на тумбочку біля ліжка кактус. Це непривабливе рослина поступово віддає енергію і заповнює нею організм. Кактус добре розміщувати і в місцях підвищеного шкідливого випромінювання комп`ютерів, телевізорів та іншої техніки.

Очистити себе і квартиру від негативу допомагає герань, особливо червоного кольору. Її можна використовувати в якості енергетичного фільтра. І це далеко не єдине її властивість. Якщо потерти лист герані, можна полегшити сильний головний, м`язову і суглобовий біль. анестезуючі здатності ефірних масел цієї рослини відомі ще з давніх-давен.


Для зміцнення сім`ї підходить фікус. Більш того він сприяє зачаття і нормальному протіканню вагітності. Він же необхідний при підвищеній дратівливості. Сік фікуса використовують для виведення бородавок, а відвари для лікування радикуліту, запалення суглобів. Але щоб ця рослина була корисною, краще розташувати його подалі від яскравого сонячного світла.

Щоб нейтралізувати в квартирі різні токсичні речовини, що потрапляють ззовні, а також виділяються з лінолеуму, шаф та інших синтетичних матеріалів корисно розводити вдома хлорофітум. Виключно позитивний вплив цієї рослини відбувається за рахунок щоденного очищення повітря. Аналогічними властивостями володіє драцена і диффенбахія. Але оскільки друга отруйна, розташовувати її краще в малодоступних для дітей місцях.

Серед лікувальних кімнатних рослин найпоширенішими є алое і каланхое. Хоч вони і здаються незграбними, але користь від них для здоров`я велика, тому є сенс завести по одній квіточці і в разі необхідності вдаватися до його допомоги.

Цей далеко не повний список кімнатних рослин можна продовжувати ще довго, тим більше при такому різноманітті відносно недавно з`явилися екзотичних квітів. Але перш ніж прикрашати ними квартиру, краще дізнатися про їх корисні властивості для здоров`я якомога більше.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Отруйні кімнатні рослини фото

Отруйні кімнатні рослини

Кімнатні рослини вносять неоціненний вклад у формування енергоінформаційного структури будь-якого приміщення. Вибирати…

Квіти в будинку фото

Квіти в будинку

Домашні рослини, які вирощують в оселях з естетичних міркувань, є супутником людини ще з часів стародавніх цивілізацій.…

Корисні кімнатні рослини фото

Корисні кімнатні рослини

Кімнатні рослини служать не тільки ефектною прикрасою для будинку, але і можуть сприяти профілактиці різних…

Квіти і атмосфера в будинку фото

Квіти і атмосфера в будинку

Рослини в будинку - це краса і затишок. Зелень листя, ніжність і аромат квітів радують погляд, покращують настрій,…

Види декоративних рослин фото

Види декоративних рослин

Декоративні кімнатні рослини є універсальним варіантом для оформлення того чи іншого приміщення. Вони озеленюють…

Купівля кімнатних рослин фото

Купівля кімнатних рослин

На продаж кімнатні рослини вирощують в теплицях, де підтримується певна вологість повітря, температура, відповідне…

Фен-шуй і кімнатні рослини фото

Фен-шуй і кімнатні рослини

Багато людей намагаються організувати свій будинок відповідно до принципів вчення фен-шуй. Дане вчення прийшло до нас…

Кімнатні рослини корисні фото

Кімнатні рослини корисні

Великої шкоди організму людини завдає побутова хімія, будівельні та оздоблювальні матеріали, побутова техніка. Вони…

» » Вплив кімнатних рослин на здоров'я