Інтимне здоров'я жінки

Інтимне здоров`я жінки
Інтимне здоров`я жінки можна назвати головним чинником показника якості життя. Якщо у жінки є якісь гінекологічні проблеми, то все інше відступає на другий план - здоров`я понад усе. Щоб підтримувати його в нормі, необхідно дотримуватися спеціальні правила.
Відвідувати гінеколога необхідно один раз в 6 місяців - це основне правило підтримки інтимного здоров`я. Здача необхідних аналізів і регулярний огляд у гінеколога допоможуть впоратися з наявними проблемами, запобігти більш серйозні порушення, віднайти якусь захворювання на початковій стадії. Якщо ви відвідуєте гінеколога рідко, то не можете контролювати стан свого інтимного здоров`я. Ви можете оглядати свої зовнішні статеві органи за допомогою дзеркала і при виявленні відхилень від норми відразу ж звертатися до лікаря.

Від гігієни статевих органів залежить інтимне здоров`я жінки, тому з дитинства дівчаток привчають до щоденного підмивання - вранці і ввечері необхідно обробляти промежину водою з милом. Засіб для інтимної гігієни повинно бути нейтральним - без барвників, ароматизаторів і ароматів. Шкіра в цих місцях дуже чутлива, тому на ній легко з`являються роздратування і запалення. Якщо після застосування гелю для інтимної гігієни шкіра промежини стала сухою, почала лущитися або червоніти, то від цього кошти слід відмовитися. Якщо ви любите приймати ароматну ванну, то зверніть увагу на компоненти для піни, кількість морської солі і її якість. Після гігієнічних процедур шкіру слід обсушити м`яким рушником невеликого розміру - Воно повинно бути індивідуальним. Обробляйте тільки зовнішні статеві органи - злегка промокніть, але не тріть шкіру і не чіпайте вхід у піхву.


Застосування гігієнічних засобів для забезпечення свіжості і видалення неприємного запаху протягом дня цілком виправдано - слід тільки вибирати прокладки з натуральних матеріалів, бажано без ароматізаротов, які підвищують можливість алергічної реакції. Косметика для інтимної гігієни є різні освіжаючі серветки, гелі та пінки. Їх застосування не повинно бути регулярним, інакше захисний шар зникне, і шкіра стане сухою. Використання таких засобів допомагає жінці почувати себе більш впевнено, перебуваючи наодинці з чоловіком. Також не слід соромитися того, що вам необхідно використовувати лубриканти і мастило під час статевого акту - набагато затратнее потім лікувати дрібні тріщини і потертості.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Інтимна гігієна і алергія фото

Інтимна гігієна і алергія

Тема інтимної гігієни вважається досить делікатною, проте існує чимало питань, які стосуються не тільки правил цієї…

Інтимна гігієна жінки фото

Інтимна гігієна жінки

Дуже важливим і делікатним питанням в житті жінки є інтимна гігієна. Жіночий організм є досить ніжним і безцінним.…

Молочниця у жінок фото

Молочниця у жінок

Правильна інтимна гігієна жінки при молочниці здатна вберегти від багатьох непотрібних проблем зі здоров`ям. Ми…

Інтимна гігієна після сексу фото

Інтимна гігієна після сексу

Як правило, жінки люблять ділитися секретами щодо догляду за шкірою обличчя, рук, ніг і за волоссям. А ось інтимна…

Засоби інтимної гігієни фото

Засоби інтимної гігієни

У піхві нормальним середовищем вважається кисле середовище, де рН за рахунок присутності молочної палички дорівнює 3.3…

Гелі для інтимної гігієни фото

Гелі для інтимної гігієни

Кожна жінка, яка з усією серйозністю ставитися до свого здоров`я, зобов`язана особливу увагу звертати на інтимну…

Засоби для інтимної гігієни фото

Засоби для інтимної гігієни

Сьогодні ми поговоримо на одну з найбільш делікатних тем - про косметичних засобах для догляду за інтимною зоною. Адже…

Про це, або інтимна гігієна фото

Про це, або інтимна гігієна

Напевно, кожна жінка розуміє важливість інтимної гігієни. Але не кожна знає, як правильно її дотримуватися. Статеві…

» » Інтимне здоров'я жінки