Щастя бекхемів: три синочка і лапочка-дочка

Щастя Бекхемів: три синочка і лапочка-дочка
Вікторія та Девід Бекхеми вигідно відрізняються від інших "зіркових пар": їхній шлюб - один з найуспішніших у світі селебріті. Цей факт підтверджує велика і дружна сім`я, яка, крім щасливих батьків, включає в себе трьох синів і дочку.
Вікторія та Девід Бекхеми - приклад ідеальної пари. І підтверджують вони це щороку. Ніколи навколо їх подружжя не було брудних пліток або скандалів. Колишня учасниця групи Spice Girls, а нині модний дизайнер, і гравець футбольного клубу Манчестер Юнайтед, навіть і не мріяли про те, що саме так складеться їхнє подальше життя. І тим більше не думали про такий великій родині.

Вікторія Бекхем (в дівоцтві - Адамс) прославилася на весь світ під псевдонімом Posh Spice. Дійсно, вона завжди була самої шикарною дівчиною в групі (саме так перекладається з англійської мови слово posh). Після розпаду Spice Girls Вікторія вийшла заміж за Девіда Бекхема, що швидко принесло їй славу і шалений успіх в світі WAG (в Англії так називають подруг і дружин відомих футболістів). Досить швидко їх пара стала справжнім брендом у світі шоу-бізнесу. У них з`явилися свої власні шанувальники, які досі захоплюються їх відданості та любові. Завдяки своєму неповторному стилю і унікальному смаку, Вікторія створила лінію джинсового одягу, а також заснувала власну марку парфумерії. Нещодавно вона випустила шикарну колекцію коктейльних суконь, яка користується надзвичайним попитом.

Девід Бекхем прославився не тільки пристрастю до футболу. Його мрією довгий час була модельна кар`єра. З ним працює більшість великих модельних будинків, в числі яких Giorgio Armani. Як він сам неодноразово зізнавався в своїх інтерв`ю, Вікторія - це любов з першого погляду. Їх щасливий шлюб радує закоханих вже багато років (Бекхеми одружилися в 1999 році). Троє синів - Бруклін, Ромео і Круз, - це ще одна мрія Девіда, і Вікторія стала саме тією єдиною, з якою він дійсно щасливий.


У липні цього року у Бекхемів народилася донька, яку вони назвали Харпер Севен. Вікторія відразу ж написала про цю радісну подію в Твіттері: «Малятко Харпер - сама красива дівчинка, яку я коли-небудь бачила, я знову закохана !!! ». Таке ім`я було обрано не випадково: по-перше, воно староанглійська і завжди подобалося Вікторії, а, по-друге, це ім`я улюбленої героїні трьох синів щасливої родини з серіалу «Чарівники з Уейверлі».

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Вікторія бекхем (фото) фото

Вікторія бекхем (фото)

Життєвий шлях тридцятип`ятирічної англійки Вікторії Бекхем, уродженої Вікторії Кароліни Адамс, схожий на виставу…

Девід і вікторія бекхем фото

Девід і вікторія бекхем

Девід Бекхем, у якого світ стояв на трьох китах - футбол, дружина, діти і не припускав, що шалено популярна…

Місіс світу 2009 фото

Місіс світу 2009

Мешканка Ростова-на-Дону Вікторія Радочинська стала переможницею конкурсу "Місіс світу 2009" (Mrs World 2009), що…

Стиль вікторія бекхем фото

Стиль вікторія бекхем

Колишня учасниця групи «Spice Girls» Вікторія Бекхем сьогодні не тільки дружина відомого футболіста Девіда…

» » Щастя бекхемів: три синочка і лапочка-дочка