Біографія зірки: вікторія бекхем

Біографія зірки: Вікторія Бекхем
Вікторія Бекхем відома, перш за все, як співачка, але для такої жінки, як Вікторія, цього, безумовно, мало. Дизайнер, письменник, безнесвумен, танцівниця, модель, актриса і головне - турботлива мама - все це теж Вікторія Бекхем.

Всі таланти Вікторії зародилися в дитинстві, в сім`ї, де їй було забезпечено чудове і різнобічне виховання і освіту.

А починалося все так: в квітні 1974 року в Хартфордширі у Ентоні і Жаклін Адамс народилася дівчинка, батьки дали їй ім`я Вікторія. Ентоні Адамс мав досить затребувану і добре оплачувану в той час професію електронщика. Це і забезпечило те, що маленька Вікторія в дитинстві ні в чому не потребувала. Дівчинка відвідувала одну з престижних шкіл - Школу Пресвятої Діви Марії, після закінчення якої вступила до театральної школи Jason Theatre School.

Але не все було так безхмарно. У школі у Вікторії зовсім не було друзів, так як вважали її досить багатою, але вона зовсім не була розпещеною панянкою, навпаки, намагалася бути скромною, вихованої і доброзичливою дівчинкою.

вже з малих років Вікторія багато займалася музикою - виходило у неї це чудово. Уже тоді дівчинка зрозуміла, що хоче стати співачкою, причому неодмінно знаменитою.

І ось в 90-х роках XX століття до цілеспрямованої і талановитій дівчині прийшла очікувана слава. І якщо першу популярність вона отримала, будучи солісткою групи Spice Girls, то трохи пізніше Вікторія сміливо стала виступати сольно.


Зараз і дизайнерське майстерність Вікторії Бекхем набирає обертів. Fashion-ндустрія вже оцінила її колекцію одягу з бавовни, а також джинсову колекцію. Відомо і те, що коштовності та колекція сумочок, розроблені Вікторією, припали до смаку одному з відомих японських магазинів. А зовсім недавно Вікторія зайнялася дизайном автомобілів.

Не меншу популярність Вікторії Бекхем принесла і її діяльність в кіноіндустрії. Шанувальники вже змогли оцінити п`ять документальних фільмів про неї саму.

Але не потрібно думати, що настільки пишна кар`єра звела нанівець сімейне щастя Вікторії. Вона одружена з не поступається їй в популярності зіркою футболу Девідом Бекхемом. Разом вони виховують чотирьох дітей: трьох хлопчиків і дівчинку.

Свою популярність Вікторія пояснює просто: «Я завжди знала, що геніальної співачки або танцівниці з мене не вийде, адже заняття мені давалися нелегко. Але я завжди чітко знала чого хочу! »

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Шоу вікторії бекхем в шанхаї фото

Шоу вікторії бекхем в шанхаї

Що б не говорили модні європейські та американські сноби, а Китай набуває все більшого значення на всіх без винятку…

Стиль вікторія бекхем фото

Стиль вікторія бекхем

Колишня учасниця групи «Spice Girls» Вікторія Бекхем сьогодні не тільки дружина відомого футболіста Девіда…

Стиль вікторії бекхем фото

Стиль вікторії бекхем

Вікторія Бекхем вже давно визнана іконою стилю. Вона завжди бездоганно виглядає і є ідеалом багатьох жінок, які…

» » Біографія зірки: вікторія бекхем