Чаванпраш - індійський шлях до здоров'я

Чаванпраш - індійський шлях до здоров`я
Вітаміни і підвищують імунітет кошти сьогодні звичні для більшості людей, що піклуються про своє здоров`я. Однак синтетичне походження препаратів далеко не завжди може бути абсолютно корисним для організму. Тим часом в Аюрведе, популярність якої зростає з кожним роком, існує перевірений тисячоліттями засіб. Це чаванпраш - чудодійний еліксир здоров`я і довголіття.
Чаванпраш - це унікальний за своїм складом препарат натурального походження. Він виготовляється з 50 видів трав, зібраних в передгір`ях Гімалаїв. Відвари з цих рослин комбінуються в певному поєднанні, а потім до складу додається м`якоть амли - різновиди індійського агрусу. В отриману суміш кладуть мед, горіхи, спеції, рослинна масло, а також вельми екзотичні компоненти, наприклад, золотий порошок. Існує кілька технологій виробництва Чаванпраша, традиції передаються з покоління в покоління і тримаються в секреті майстрами.

Готовий чаванпраш є схожу на густий джем суміш темно-коричневого кольору, що володіє вельми насиченим смаком. Як правило, в препарат додають цукор, інакше вживати його в чистому вигляді наважиться далеко не кожен.

Спектр корисних властивостей Чаванпраша, без перебільшення, величезний. це засіб ефективно для лікування серцево-судинних захворювань, хвороб крові, шлунково-кишкового тракту. Крім того, воно має потужний імуномодулюючою, тонізуючим, омолоджуючий ефект. Чаванпраш рекомендують приймати при зміні клімату, великих фізичних навантаженнях, відновленні після захворювань.


Поряд з перерахованими вище характеристиками це аюрведічеськоє зілля допоможе і у вирішенні досить серйозних проблем зі здоров`ям. Наприклад, чаванпраш діє як допоміжний засіб при лікуванні онкологічних захворювань, допомагає при безплідді і імпотенції, а також сприяє терапії проти туберкульозу.

У профілактичних цілях чаванпраш варто приймати по 1 чайній ложці 3 рази на день. Що стосується лікувального використання, доцільно проконсультуватися з лікарем з приводу дозування. Слід пам`ятати, що під час вагітності дозу необхідно знизити. Незважаючи на те, що чаванпраш благотворно впливає на розвиток плода, його кількість не повинна бути занадто велике.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Палений цукор від кашлю фото

Палений цукор від кашлю

Невже подібне засіб здатний допомогти впоратися з неприємними нападами кашлю? При перших же симптомах хвороби більшість…

» » Чаванпраш - індійський шлях до здоров'я