Я люблю тебе або слова щастя

Я люблю тебе або слова щастя
Наївні дівчата-підлітки, яких, на жаль, залишається все менше в нашому жорстокому світі, уявляють собі перше визнання з боку хлопчика або чоловіки, як щось феєричне і незабутнє. Однак вже дорослі жінки сприймають часом слова любові досить скептично і вимагають її щохвилинних доказів. Чому так відбувається?
"Я люблю тебе". Цих заповітних і таких банальних слів дівчинки, дівчата, жінки чекають від свого єдиного і неповторного, затамувавши подих. І коли ці слова, нарешті, вимовлені, то здається, що весь світ співає і радіє разом з крихким жіночим серцем. Саме крихким. Тому що все коли-небудь відбувається в перший раз - І любов, і зрада. І, раз здавшись на милість переможцю, який, як і всякий переможець, може грубо скористатися плодами своєї перемоги, серце жінки в наступний раз вже не відповість навіть на найгарячіший визнання.

Чому так роблять чоловіки? Невже дійсно ними часом керує тільки холодний розрахунок: отримати своє усіма можливими методами - Аж до жарких запевнень в любові - і піти? Або і для них іноді світ перетворюється в рай, після одного-єдиного слова або навіть погляду дами серця?

Слова любові і для чоловіків - не порожній звук. Але де знайти ту жінку - матір, коханку, сестру, дружину - щоб подивитися їй в очі, уявити і зрозуміти, як одне її необережне слово, рух, погляд назавжди перетворили хлопчика з ясною душею в холодного й розважливого егоїста? І чому та жінка поступила так з ним? Чи не у відповідь чи на порожні клятви давно канув у Лету шанувальника?


Питання, питання ... Тут вже неважливо, хто і коли вперше вимовив слова «Я тебе люблю», не чуючи гарячого биття серця. Але його безтрепетних рука запустила безжальне колесо Загального Байдужості, під лопатями якого і зараз можна знайти розтерзані уламки чиїхось сердець і доль. Зупинити його неможливо, але уникнути його руйнівних ударів цілком під силу людського серця, підбадьорені щирістю і безкорисливістю взаємних почуттів.

"Я люблю тебе". Не кажіть про Любові, якщо ваші помисли НЕ Осія її чистим світлом. І тоді ці слова і справді стануть тими самими, про які так мріють наївна дівчинка-підліток і хлопчик з ясною душею - словами щастя.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як зізнатися йому в любові фото

Як зізнатися йому в любові

Освідчення в коханні - одне з найкрасивіших і чарівних подій, можливих між людьми. Але скільки хвилювань і переживань…

Як сказати про кохання фото

Як сказати про кохання

Так уже склалося, що подібні статті з`являються в масовому порядку до дня закоханих. Але хіба визнання в любові має…

» » Я люблю тебе або слова щастя