Рецепти здоров'я для фарбованого волосся

Рецепти здоров`я для фарбованого волосся
Виходячи їх салону-перукарні після того, як пофарбували волосся, ви думаєте про те, що тепер-то вам треба буде менше часу присвячувати своїй зачісці, але це не так. Хімічне фарбування руйнує структуру волосся, тому, щоб зберегти їхнє здоров`я, блискучий і красивий вид, необхідно додатково піклуватися про них.

Після того, як ви поміняли колір, волоссю особливо необхідне зволоження, адже в процесі фарбування лусочки, що покривають їх поверхню, піднімають, волосся стає пористим і не утримує всередині вологу. Використовуйте шампуні і маски, в число інгредієнтів яких входять: гліцерин, кераміди, жирні кислоти, протеїни. вони заповнюють недолік білка та інших корисних речовин, закривають кутикулу, утримують вологу і роблять волосся гладким і блискучим.

Щоб фарба довше трималася на волоссі і робити повторне фарбування найближчим часом не було необхідності, користуйтеся тонуючими шампунями, пігмент яких не порушує структуру волосся, а залишається на їх поверхні. Частота використання таких коштів залежить від того, якого ефекту ви хочете домогтися. Якщо ви хочете підсилити колір, то мийте голову тонуючим шампунем кожен раз. Щоб підтримати колір, можна чергувати такий шампунь з будь-яким доглядають, рівень рН якого не перевищує 5,5.

Особливо від фарбування страждають кінчики волосся, до яких поживні речовини доходять в меншій кількості, ніж до коренів, особливо якщо у вас довгі локони. Користуйтеся поживними масками на основі масел солодкого мигдалю, дерева ши, каріте. У такі маски повинні входити екстракти бамбука, жасмину, молочного будяка, лотоса.


Для пожвавлення і підтримки кольору вашого волосся користуйтеся спеціальними засобами, які випускаються в формі ампул і капсул. Вони містять протеїни шовку, силікон і комплекс вітамінів, необхідних для здоров`я шевелюри. Наносити їх слід перед укладанням. Такі кошти просто необхідні для ослабленого волосся, колір яких господиня міняє досить часто.

Не використовуйте на забарвлених волоссі шампуні проти лупи, саліцилова кислота в їх складі руйнує барвний пігмент і погано діє на структуру волосся.

Зверніть увагу, що пофарбованим волоссям особливо протипоказані сонячні ванни, це стосується і засмаги в солярії.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Хна для волосся: за і проти фото

Хна для волосся: за і проти

Порошок хни вважається одним з найбільш гідних засобів по фарбуванню волосся. Але перед використанням необхідно…

Фарбування волосся: поради фото

Фарбування волосся: поради

Золотистий або рудий, червоний або каштановий - в якій би колір ви не вирішили пофарбувати волосся, необхідно знати…

Як зберегти блиск волосся фото

Як зберегти блиск волосся

Волосся повинні виглядати красиво і молодо, бути добре підстриженими і зволоженими, повними енергії та здоров`я,…

Як зафарбувати сиве волосся? фото

Як зафарбувати сиве волосся?

Коли жінка у віці, вона не раз задає собі питання - як зафарбувати сиве волосся? У цій статті ми спробуємо відповісти…

Як зберегти колір волосся фото

Як зберегти колір волосся

Волосся - прикраса будь-якої жінки. Кожна жінка мріє, щоб у неї була шикарна копиця волосся. Часте фарбування не тільки…

» » Рецепти здоров'я для фарбованого волосся