Як повернути здоров'я волоссю

Як повернути здоров`я волоссю
Здорові доглянуте волосся завжди вважалися невід`ємною частиною жіночої краси. Щоб зберегти або повернути волоссю здоровий вигляд, досить лише дотримуватися кількох простих правил.
Звертайте увагу на склад засобів, призначених для укладання волосся. Уникайте користуватися пінками і мусами, в складі яких присутній спирт, так як він сильно сушить волосся, роблячи їх ламкими і слабкими.

Уникайте сушки волосся феном. Щоденне використання для укладання волосся гарячого повітря порушує природну структуру волосся і позбавляє їх блиску. Якщо ви не можете відмовитися від фена, користуйтеся спеціальними засобами термозахисту, встановлюйте щадний температурний режим і тримайте фен на відстані не менше 15 см від шкіри голови.

Дуже важливо при догляді за волоссям вибрати шампунь, відповідний вашому типу. Наприклад, якщо у вас волосся жирне біля коріння і сухі на кінцях, вам підійде шампунь для комбінованого типу волосся. Перед нанесенням на волосся шампунь необхідно розбавити водою.

Для догляду за шевелюрою одного шампуню мало. Після миття голови обов`язково користуйтеся бальзамом-ополіскувачем або кондиціонером для волосся, які пригладжують рогові лусочки, роблячи волосся блискучим і сильними.


Мийте голову теплою водою, а обполіскуйте - холодної, це зміцнює структуру волосся і додає їм здоровий вигляд і блиск. При ополіскування можна злегка підкислити воду соком лимона, що полегшить розчісування.

Дуже добре допомагають відновити і повернути здоровий вигляд волоссю маски з рослинних масел, наприклад реп`яхової, лляного або кунжутного. Нанесіть масло на шкіру голови і кінці волосся, поверх надіньте целофановий ковпак і оберніть голову махровим рушником. Маску потрібно тримати не менше 30 хвилин, після чого змийте теплою водою з шампунем. Рослинні масла зміцнюють коріння волосся, перешкоджаючи їх випадіння, допомагають позбавитися від лупи, надають волоссю здоровий і красивий вигляд і шовковистий блиск.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як зміцнити волосся взимку фото

Як зміцнити волосся взимку

У нашій статті ми розповімо вам, як зміцнити волосся взимку і зберегти їх блискучими і здоровими.З настанням зимових…

Волосся і їх проблеми фото

Волосся і їх проблеми

Проблема з волоссям існує майже у кожної сучасної жінки. У кого-то дуже тонкі, у інших, навпаки, жорсткі, у третіх…

Як зберегти блиск волосся фото

Як зберегти блиск волосся

Волосся повинні виглядати красиво і молодо, бути добре підстриженими і зволоженими, повними енергії та здоров`я,…

Укладка волосся фото

Укладка волосся

Укладання волосся в домашніх умовах, щоб вони виглядали стильно і презентабельно, часто викликає безліч питань - як…

Як домогтися краси волосся фото

Як домогтися краси волосся

Розкішне волосся здавна вважаються обов`язковою складовою жіночої краси. Не всім ця розкіш дістається від природи, але…

» » Як повернути здоров'я волоссю