Цілющі властивості металів

Цілющі властивості металів
Те, що давно знала і використовувала народна медицина, поступово входить в арсенал засобів медицини офіційної. Властивості металів, позитивно впливають на здоров`я людини, використовуються все ширше і ширше. Прилади для приготування «золотий» і «срібною» води продаються в медичних центрах. А прикраси з різних металів, виявляється, можна носити для зміцнення здоров`я.

Метали, як і інші природні об`єкти, впливають на енергетику людини і на його здоров`я. Народна медицина з давніх пір використовує метали як лікувальні засоби.

Способи застосування цілющих властивостей металів

• Носіння на собі металевих предметів-
• Прикладання металевих предметів до хворого месту-
• Приготування цілющою «металевої» води (золотою, срібною та ін.). Для цього метал поміщають в посудину з чистою водою і витримують там деякий час. Потім цю воду вживають для пиття, примочок і т.д.

Цілющі властивості окремих металів

• Золото сприяє підвищенню витривалості організму, зміцненню серцевого м`язи. Заспокійливим чином золото впливає на психіку: воно знімає депресію, полегшує епілептичні напади. Тоненька золотий ланцюжок на шиї зробить більш спокійним і врівноваженим возбудимого, нервового дитини.

Золото активізує кровообіг, сприяє нормалізації підвищеного артеріального тиску. Золоті прикраси допомагають при остеохондрозі, суглобових і м`язових болях, захворюваннях печінки.

Найбільш сильними цілющими властивостями володіють старовинні золоті предмети, що передаються в родині з покоління в покоління. Нещодавно куплене золото накопичує лікувальні властивості лише поступово.


• Срібло відоме насамперед своїми бактерицидними властивостями, здатністю знезаражувати воду. Срібні прикраси завдяки цілющим властивостям срібла допомагають в лікуванні шкірних хвороб і довго не гояться ран - іони срібла відновлюють захисні властивості шкіри.

Носіння срібних прикрас стимулює активну діяльність головного мозку, оберігає від виникнення психічних захворювань, сприяє зміцненню імунітету і поліпшенню складу крові.

Якщо людина довго носить срібло, воно тонко реагує на зміни в його фізичному і психічному стані. Народні цілителі давно знали: якщо срібна прикраса на тілі людини потемніло - це ознака хвороби, що розвивається. Проходить хвороба - і срібло знову світлішає.

• Мідь широко відома як знеболюючий засіб при ударах і синцях (До хворого місця прикладають старі мідні монети, і вони немов прилипають до шкірі, тримаються до тих пір, поки біль не вщухне).

Цілющі властивості міді використовуються при знятті стресу, для поліпшення роботи печінки, для нормалізації обміну речовин.

• Олово корисно при захворюваннях дихальних шляхів, алергічних і шкірних хворобах. Носіння олова допомагає метеочутливим людям легше переносити вплив магнітних бур. Олово сприяє стабілізації нестійкої психіки, підвищує самооцінку невпевненого в собі людини.

Сили природи невичерпні, і властивості металів, як і всіх природних об`єктів, можна використовувати для зміцнення здоров`я людини.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Цілющі властивості горобини фото

Цілющі властивості горобини

Чим обумовлені цілющі властивості горобиниГоробина звичайна - це дерево з прямим стовбуром висотою до 15 метрів. Росте…

Корисні косметичні засоби фото

Корисні косметичні засоби

З давніх-давен люди намагалися освоїти природні ресурси для того, щоб не тільки поліпшити свій побут, а й підтримати…

Прикраси для здоров'я фото

Прикраси для здоров'я

Прикраси, які ми вважаємо за краще носити частіше за інших, мають не тільки естетичну і смислове цінність. Вважається,…

Золоті прикраси на кожен день фото

Золоті прикраси на кожен день

Золото завжди і всюди було найвишуканішим і дорогим подарунком, символом багатства і благополуччя. Воно завжди означало…

Як носити золото фото

Як носити золото

Золото і вироби з нього дуже вразливі для деяких хімічних речовин. При недбалому носінні подібних прикрас вас можуть…

» » Цілющі властивості металів