Уроки флірту

уроки флірту
Уміння правильно фліртувати - незамінний навик в стосунках з протилежною статтю. Завдяки йому спілкування чоловіка і жінки перетворюється в захоплюючу гру, де кожен жест, слово або рух стають символом, натяком або обіцянкою. А головне - опанувати прийомами флірту досить просто.

В першу чергу варто звернути увагу на власний настрій. Адже основне правило успішного флірту - впевненість в собі. Щоб досягти повного задоволення своєю особистістю, займіться аутотренінгом. Повторюйте про себе рефреном короткі фрази, наприклад: «Я сама красива і чарівна »або« Я йому точно сподобаюся ». Тільки не використовуйте слова «хочу», «буду», «сподіваюся», адже психологи стверджують, що таким чином ви лише віддаліть бажаний ефект: ці слова належать до дня завтрашнього, в той час, як діяти потрібно тут і зараз.

Основна мова флірту - мова рухів, інакше кажучи - невербальні сигнали. Саме завдяки їм можна продемонструвати свою симпатію, не кажучи зайвого, а також зрозуміти, чи відповідає партнер взаємністю. Зверніть увагу на позу зацікавив вас чоловіки: якщо його руки або ноги схрещені, значить, швидше за все, вам не вдалося пробудити в ньому інтерес або ж співрозмовник просто дуже соромиться. Навпаки, розслаблена поза, руки, закинуті за голову - явна ознака того, що контакт налагоджений.

Не варто недооцінювати і силу дотиків. Якщо ви досить добре знайомі з чоловіком, то спробуйте як би ненароком ковзнути долонею по його руці, змахнути неіснуючу порошинку зі спини. Якщо ж ваше знайомство тільки відбулося або ви зовсім не знаєте один одного, то торкайтеся ... до власного тіла. Звичайно, рухи повинні бути легкими і начебто випадковими. Наприклад, в задумі доторкніться до губ, почніть накручувати локон волосся на палець або погладжувати ключицю.


Досягніть зорового контакту. подивіться прямо в очі чоловікові, посміхніться і відведіть погляд. Це дасть йому зрозуміти, що ви не проти познайомитися або продовжити спілкування. Якщо знову піднявши очі на об`єкт своїх бажань, ви помітите, що він продовжує дивитися на вас, то знайте - мета досягнута.

Пам`ятайте, що найголовніше ваша зброя - це посмішка. Снігові королеви дуже часто залишаються самотні, не дивлячись на свою красу. Адже мало хто наважиться підійти до зарозумілої Мовчун. Проявляйте щиру увагу до співрозмовника, смійтеся у відповідь на його жарти і з задоволенням підтримуйте розмову. Ваша безпосередність і почуття гумору будуть оцінені по достоїнству.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Правила флірту для дівчат фото

Правила флірту для дівчат

Спілкування з оточуючими грає величезну роль для кожної людини. Хтось більш товариський, а хтось більш замкнутий,…

Правила флірту фото

Правила флірту

Жінка, яка любить себе і вміє користуватися своєю привабливістю, завжди знайде спосіб змусити симпатичного їй чоловіка…

Правила флірту для дівчат фото

Правила флірту для дівчат

Спілкування відіграє важливу роль в житті людини. Деякі люди товариські, а деякі занадто замкнуті, але існують…

Як правильно фліртувати фото

Як правильно фліртувати

Флірт - це гра, за допомогою якої можна дати зрозуміти комусь, що він вам подобається. Флірт може бути абсолютно…

» » Уроки флірту