Значення імені анна

Значення імені Анна
Анна походить від єврейського "благодать". В енергетиці імені поєднуються терплячість і відкритість, здатність до самовіддачі. Власниці такого імені добрі, володіють м`яким характером.

Анна з дитинства росте розвиненим і слухняною дитиною. любить домашніх тварин, дуже артистична, відводить багато часу рукоділлю, добре вчиться в школі. Подруг і друзів у неї завжди багато.

Її прагнення допомагати людям знаходить відображення на протязі всього життя, цьому сприяє самовіддача і співчуття людям. У турботах про сторонніх вона забуває про себе, що позначається рано чи пізно на її здоров`я. Тому дуже важливо, щоб вона врівноважувала турботу про інших з турботою про себе. Аня повинна навчитися відпочивати і розслаблятися, відмовляючись від проблем оточуючих.

В іншому випадку її альтруїзм здатний викликати негативне ставлення до себе. Чим більше вона стане недолюблювати себе, тим активніше почне проявлятися її прагнення допомогти оточуючим і, відповідно, навпаки. Це утворює замкнуте коло, сприятливий для оточуючих і згубний для неї самої. Близьким потрібно оточити Анну турботою, любов`ю і увагою.

Ганні слід попрацювати над почуттям гумору, вона занадто серйозно сприймає критику, що часто служить причиною надриву. Тому потрібно вміти сміятися не тільки над дотепністю інших, але іноді і над собою.


Заміж власницям такого імені пропонують вийти серйозні чоловіки. Вона стає дбайливою дружиною, хорошою господинею і прекрасною матір`ю. Однак щастя їй може подарувати тільки життєрадісна людина, веселий, здатний внести в її життя живий струмінь. У сім`ї вона не зможе пробачити зради, замкнеться в собі. Сама власниця цього імені вірна, нездатна на зраду. Дуже цінує сімейний затишок. Аня любить дітей і стає хорошою матір`ю.

Анна ніколи не забуває відвідати перукарню або купити нові туфлі, вона стежить за своєю зовнішністю, не терпить неохайності, володіє інтуїцією. В роботі - повна самовіддача, при цьому вона не думає про матеріальну винагороду, воно відходить на другий план.

У Анни багато друзів, вона здатна до співпереживання і допомоги в будь-яку хвилину. Не слід зловживати цими якостями, оскільки власниці такого імені сильно переживають з приводу чиїхось невдач.

Іменини святкуються 7 серпня, 21 вересня, 21 грудня, 16 лютого, 10 січня, 22 грудня, 26 червня та 12 листопада по Православному календарю.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Значення імені кору фото

Значення імені кору

ім`я Кіра має грецьке коріння і переводиться як "пані", "владика". Це ім`я зустрічається рідко навіть в містах, для…

Значення імені марія фото

Значення імені марія

Ім`я Марія походить від давньоєврейського імені Маріам. Існує кілька версій значення імені. За однією з них, сенс імені…

Значення імені валерія фото

Значення імені валерія

Значення імені походить від латинського "бадьора", "міцна". В енергетиці імені Валерія вирішальну роль відіграє той…

Значення імені аркадий фото

Значення імені аркадий

Значення імені походить від давньогрецького "житель Аркадії, що відбувається звідти родом". Це ім`я буквально…

Значення імені яна фото

Значення імені яна

Походження імені Яна"Це давньоєврейське ім`я перекладається як «милість Божа». За однією з версій воно…

Значення імені илона фото

Значення імені илона

У вашій родині очікується поповнення, а це означає, що дуже скоро ви станете мамою і татом. У наші дні розвиток…

» » Значення імені анна