Чому мене кидають?

Чому мене кидають?
Ви розумні і непогані собою, але відносини з чоловіками у вас не складаються. Вірніше складаються, але не надовго. Чому, які причини? Що ви робите не так?

Не один чоловік не дасть вам точного і розгорнутої відповіді, чому він вас кинув, тому після розриву губишся в здогадках, що ж зробила і сказала не так. Насправді все набагато простіше, ніж здається на перший погляд.

Ви відразу відкрилися йому. Чоловіки - мисливці, вони люблять завойовувати і домагатися, тому в жінці повинна бути загадка. Вона повинна бути непередбачуваною, щоб чоловік не знав, чого очікувати в наступний момент. А книгу з нудним і нецікавим сюжетом кидають, так і не дочитавши до кінця.

Іноді відносини сходять нанівець, тому що дівчина - сіра миша, яка не розвивається ні духовно, ні морально. Потрібно бути яскравою індивідуальністю - чоловіки це цінують. Не виходить все життя їхати на одних і тих жартах і чергових фразах, тому потрібно читати більше, саморозвиватися. Хлопець ніколи не кине дівчину тільки через її зовнішності. Якщо він розірвав з вами відносини, значить ви не підходите йому по духу. Простіше кажучи, ви люди з різними інтересами.


Дивна логіка, але часом хлопці кидають дівчат, щоб не прив`язуватися. Чоловіки - сильна стать, але вони теж відчувають почуття і емоції. І в деяких ситуаціях вони виглядають більш вразливими, ніж дівчата. І щоб їх не кинули, щоб не відчувати біль, приниження, вони йдуть першими. Часто ми чуємо, що хлопець кинув дівчину, тому що вона стала сильніше його любити, прив`язалася до нього. Дурниці. Якій нормальній людина буде неприємно бачити в очах іншого любов і обожнювання? Це хоча б для здорового самолюбства корисно. А кинув, бо не любив, що не дорожив, була нецікава.

Як би там не було, причини розставання можуть бути різні. Ви можете звинувачувати в усьому свого колишнього хлопця, але спробуйте заглянути всередину себе. Можливо, ви так само частково є винуватицею розриву.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

» » Чому мене кидають?