Секс-гра - кращий привід для перемир'я

Секс-гра - кращий привід для перемир`я
На думку провідних сексологів, рольові ігри, що виконуються під час сексу, є дієвим способом розрядити неабияк загострилася атмосферу між коханцями.

Агресивний, вільний від стереотипів, стихійний секс - Чудова можливість для емоційного виплеску і позбавлення від нагромадилося негативу. Це також хороший спосіб перебороти образу або невдоволення партнером, забувши про все в його тісних обіймах або під натиском його пристрасних ласк.

Кожен з нас хоча б раз у житті використовував секс-гру як фактор, що сприяє перемир`я. Спробуємо відповісти на питання про те, що може бути спільного між злобою і сексом, а також розглянути важливі правила, яких потрібно дотримуватися в подібних ситуаціях.

Якщо розглядати способи впливу сексуального збудження і почуття злості на фізіологію людини, то можна виявити багато схожих моментів. Коли ви відчуваєте роздратування, в ваш мозок викидаються потоки адреналіну і інших хімічних сполук, під назвою "нейротрансмітери". Активізуючись, дані речовини впливають на мозкову діяльність таким же чином, як в процесі сексуального контакту. До того ж, стан люті сприяє особливою фантазійної активності, яка буває дуже до речі під час сексу.

Що ж несе для нас подібна різновид сексу? По-перше, такий секс значно розкріпачує, через що ви стаєте сміливіше в плані здійснення різних еротичних фантазій, які до цього моменту зберігали в таємниці. По-друге, такий секс характеризується здоровим цинізмом, що дозволяє не піклується про бажання партнера. По-третє, агресивний секс відрізняється і своєю егоцентричністю, тобто, ви дбаєте про виключно власному фізичному та емоційному задоволенні. По-четверте, такий сексуальний контакт є одним із способів позбавлення від стресу.


Після того, як все затихне, потреби будуть задоволені, а образи зовсім втратять колишню актуальність, партнери можуть закріпити результат трохи поніжитися в посторгазменном просторі, насиченому позитивним емоційним сприйняттям один одного.

Однак не варто занадто захоплюватися агресивними секс-іграми, завжди слід дотримуватися якийсь баланс, щоб ваш партнер не став відчувати себе приниженим або ураженим. Під час такого сексу ні в якому разі, навіть побіжно, чи не згадуйте про причини сварки, інакше це може з легкістю порушити створений емоційний фон. Не потрібно накидатися на партнера, якщо ви не впевнені, що він теж цього бажає. Не можна використовувати секс як покарання за нанесену перш образу або провину. В іншому випадку, існує ризик того, що надалі секс стане асоціюватися з примусом, непідробною агресією, приниженням і болем.

В цілому ж, рольові ігри - це щось, здатне чудово емоційно збагатити і фізично урізноманітнити ваше сексуальне дійсність.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Секс після сварки фото

Секс після сварки

Бурхливе з`ясування відносин властиво багатьом сімейним парам. Щоб заспокоїтися після сварки, деякі закохані вдаються…

Секс під час місячних фото

Секс під час місячних

Секс під час місячних має свої плюси і свої мінуси, і пара повинна їх обговорити, щоб отримувати від сексу під час…

Способи урізноманітнити секс фото

Способи урізноманітнити секс

Необхідність урізноманітнити сексуальне життя виникає через деякий час після початку відносин. Існує безліч способів…

Білизна для секс ігор фото

Білизна для секс ігор

Секс в нижній білизні сам по собі предполагаетналічіе спеціальної білизни для секс ігор. Білизна для сексу кардинально…

Міфи про ідеальний секс фото

Міфи про ідеальний секс

Більшість людей перебувають в полоні у міфів про ідеальні стосунки. Але, на жаль, не завжди обставини складаються так,…

Секс через не хочу фото

Секс через не хочу

Причин небажання сексу може бути безліч. Це і втома, і захворювання, і просто розлад у стосунках. Але як би не було,…

» » Секс-гра - кращий привід для перемир'я