Секс через не хочу

Секс через не хочу
Причин небажання сексу може бути безліч. Це і втома, і захворювання, і просто розлад у стосунках. Але як би не було, вашій другій половинці секс потрібен. І, щоб не зруйнувати відносини, деякі люди змушені йти на секс через «не хочу».

Проблеми з сексом зустрічаються в житті людей все частіше. Причин може бути безліч. А результат один - небажання близькості. Дослідження надають, що жінки частіше займаються сексом без бажання. Іноді просто через їх способу життя. На слабку стать найчастіше лежить відповідальність за сім`ю. Їм потрібно купити продукти, принести їх, зготувати їжу, забратися, попрати, попрасувати, помити посуд. Але ж вони ж і на роботу ходять!

Найчастіше небажання сексу виникає через банальну втоми. Іноді - через рутини, яка може вбити будь-які почуття. Але якою б не була проблема, люди погоджуються на секс, навіть якщо його не хочуть. Основна причина - боязнь втратити партнера. Якщо людина чогось недоотримує в стосунках, то він йде за цим до інших людей. І якщо ви регулярно відмовляєте другій половинці в інтимному контакті, то він / вона може вчинити так само.

Завжди погоджуватися на секс, забуваючи про свої почуття, - теж не вихід із ситуації. Через деякий час неприємні відчуття можуть стати регулярними. Потрібно вміти відмовляти, як би не хотілося партнеру зайнятися сексом.

Чоловікам у цьому плані набагато складніше. Якщо у них немає бажання, то може пропасти і ерекція. І тоді сексу взагалі не буде. Але іноді чоловіки забувають про свої почуття, щоб доставити партнерці задоволення.


У житті можуть бути різні ситуації. Для того щоб зберегти відносини, люди часто жертвують своїми бажаннями. І секс, який не приносить задоволення, один з них. Не потрібно лякатися такої події. Головне - щоб цей стан не стало постійним.

Якщо ви відчуваєте, що подібна ситуація стала повторюватися занадто часто, спробуйте урізноманітнити секс. Змініть позу, обстановку, пограйте в рольові ігри. Не варто брехати партнеру про свої почуття. Якщо ви відчуваєте, що ваша інтимна життя розбудовується, поговоріть відверто. Ви зможете знайти вихід з цієї ситуації, якщо ваші почуття до партнера ще не ослабли.

Секс без бажання одного з партнерів може бути у кожної пари. Не варто цього боятися чи панікувати завчасно. Можливо, це тимчасове явище, пов`язане з втомою, поганим настроєм або хворобою.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чому жінки не люблять секс? фото

Чому жінки не люблять секс?

Багато жінок мають проблеми ікомплекси, які, так чи інакше, знижують їх популярність і прівлекательностьсреді…

Секс в недозволеному місці фото

Секс в недозволеному місці

Що так приваблює деякі пари в екстремальний секс? Найчастіше такий вид сексу практикують люди не тому, що їм більше…

Випадковий секс фото

Випадковий секс

Випадковим сексом сьогодні нікого не здивуєш. Досить багато людей готові вступити в зв`язок, яка не несе ніяких…

» » Секс через не хочу