Я - нікудишня господиня! Ну і що?!

Я - нікудишня господиня! Ну і що?!
Сучасне суспільство вже звикло, що жінки вибирають «чоловічі» професії і займають керівні посади. Але ось від зберігання сімейного вогнища прекрасну половину людство ніхто не звільняв. І якщо дівчина не вміє (або не хоче) займатися домашнім господарством, її будуть засуджувати.

Насправді жінку ніхто не може змусити займатися домашній господарством. Наприклад, приготуванням їжі. Далеко не кожна дівчина вміє смачно готувати. Більш того, часто це вміння не приходить ні з віком, ні з досвідом. Ну не дається дружині кулінарія, а чоловік, навпаки, обожнює готувати, чому б йому не взяти цей обов`язок на себе?

Що стосується прибирання, то так само не всі жінки можуть похвалитися стерильною чистотою в будинку. А вже якщо в будинку маленька дитина (не грудні, а, скажімо, 1-2 роки), так про те, що кожна річ має своє місце можна забути. Поки мама прибирає 2-3 іграшки, малюк встигне розкидати ще 10, а так само залізти в татів ящик, розкидати його документи і вимити мамині туфлі в унітазі. Про який порядок тут може йти мова?

А якщо жінка займає високий пост, відповідно, їй часто доводиться залишатися на роботі до пізнього вечора, то додому вона приходить, як правило, без сил. Природно, ні про які домашніх справах не може бути й мови - часу залишається тільки на сон. І до наступних вихідних підлогу так і залишиться брудний, а раковина буде заповнена посудом.


Напевно, варто відзначити і тих дівчат, які не займаються домашнім господарством, тому що занадто бояться втратити свою красу. Адже через миття посуду шкіра рук може стати сухий, а виконуючи навіть зовсім нескладну роботу можна зламати нігтик, пошкодивши манікюр, за який було заплачено чимало грошей.

Так чи варто повністю слідувати стереотипам, які змушують жінок наводити чистоту і порядок, не залежно від того, ким вони є в житті? Сьогодні жінки не соромляться сказати: «Я нікудишня господиня, зате я красива жінка, кохана дружина, дбайлива мама, чудова коханка і відмінний фахівець!». І саме такий настрій є правильним. Зрештою, для прибирання можна найняти і домробітницю, а в родині жінка повинна залишатися жінкою - привабливою і бажаною, а не виснаженою і незадоволеною. Може бути, в цьому полягає сімейне щастя?

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Просте сімейне щастя фото

Просте сімейне щастя

Людина створена для щастя, як птах для польоту. Тому кожен з нас хоче просто бути щасливим. І щоб ми там не говорили,…

Місце жінки в родині фото

Місце жінки в родині

Сімейно-будівельний інститут, зазвичай приймає в свої ряди всіх бажаючих і не дуже. Сімейне життя стає невід`ємною…

Роль жінки в сучасній сім'ї фото

Роль жінки в сучасній сім'ї

Слов`янські жінки ще з давніх часів славилися не тільки своєю красою, а й багатогранністю умінь і здібностей. Але…

Нерівні шлюби: доросла жінка фото

Нерівні шлюби: доросла жінка

Любов молодого чоловіка до зрілої жінки - це не патологія, але варіант норми. Досвідчена жінка - це не тільки прекрасна…

Образ ідеальної жінки фото

Образ ідеальної жінки

Чоловічі серця змушують тремтіти доглянуті, красиві, розумні, енергійні, екстравагантні, кокетувати жінки, ті, які…

Як підтримувати порядок фото

Як підтримувати порядок

Підтримка порядку в домі - одна з першорядних обов`язків кожної господині. Однак виконувати її не так-то просто, адже…

Ідеальна дружина, яка вона? фото

Ідеальна дружина, яка вона?

Ідеальних людей не буває. Це відомо всім, проте, прагнення до ідеалу - святий обов`язок кожного поважаючого себе…

Що не варто говорити жінці фото

Що не варто говорити жінці

Словосполучення «мовчи, жінка!» Давно вже стало звичним на слух і не викликає ні роздратування, ні бажання…

» » Я - нікудишня господиня! Ну і що?!