Мій хлопець - пікапер

Мій хлопець - пікапер
Прекрасна вечірка, приглушене освітлення, романтична і повільна музика. З`являється він: йде прямо до вас, ніжно обіймає, дивиться в очі і каже, що ви - дівчина, яку він шукав і чекав все життя. Стоп, а може це не принц? Швидше за все, ви зустріли самого звичайного пікапера.

Потрібно розібратися. Ви можете з упевненістю сказати, що ваш хлопець - пікапер? Не поспішайте, а раптом він просто дуже товариська і весела людина? Раз вже вас так хвилює це питання, єдиним правильним виходом буде розповісти про свої побоювання саме йому. Поговоріть з ним, розкажіть, що вас хвилює і чому ви так вирішили. Якщо хлопець дійсно відчуває до вас почуття, то він не образиться і все зрозуміє, ну або образиться, але ненадовго. Адже цілком ймовірно, що ви помиляєтеся.

Якщо ж це не так, змиріться. Таку людину абсолютно неможливо змінити, можна навіть не намагатися. Ви ніколи не зможете показати йому своє бачення світу, адже для нього любов - це просто гра, а для вас немає. Для вас це справжні і абсолютно реальні почуття. Але якщо ви розумієте і усвідомлюєте, що ви не єдина його «сонечко» або «зайка», необхідно переступити через себе і негайно припинити ці відносини.


Ні в якому разі не звинувачуйте в цьому себе. Так, ви йому повірили, але що в цьому поганого? Погано тільки те, що у цього хлопця проблеми, тому що його в житті нічого не хвилює, крім «списку досягнень», і ви розумієте, яких саме досягнень. А ось у вас на його тлі всі добре, ви просто зіткнулася не з тим чоловіком. Це не означає, що всі хлопці козли і виродки, а ви - найбільша в світі невдаха. Не зациклюйтеся, ви ж не хочете пропустити своє справжнє щастя? Розважайся, веселися! Так, потрібен час, але потім ви згадайте цю ситуацію і подивіться на неї зовсім по-іншому. Зробіть з цього епізоду свого життя анекдот і просто посмійтеся. Адже ви йдете вперед з гордо піднятою головою, не забувайте про це. Всякі невдахи будуть продовжувати бігати за вами абсолютно безрезультатно.

Будь-яку життєву невдачу можна сприйняти і як необхідний етап у вашому житті. У поведінці і погляді пікаперів на життя є дещо корисне і для вас. Наприклад, ви повинні бути більш впевненою в собі, щоб не боятися і не мимрити при знайомстві з симпатичним хлопцем на якийсь модною вечірці. Найчастіше пікапери читають дуже багато психологічної літератури, щоб легше знаходити спільну мову з людьми. У них дуже багата уява і безмежна фантазія, які були натреновані на компліментах. А найважливіше для вас - це те, що такі знання можна застосувати не тільки в любовних відносинах. адже правильне спілкування з друзями, батьками і викладачами теж відіграють важливу роль в житті.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Хочу повернути улюбленого фото

Хочу повернути улюбленого

У взаєминах завжди бувають моменти пристрасті і моменти охолодження. Іноді нам здається, що любов пройшла і ми…

Мій хлопець пікапер фото

Мій хлопець пікапер

Уяви: дискотека, приглушене світло, романтична музика. І ти з`являється Він: ніжно бере тебе за руку, заглядає в очі і…

Як відрізнити пікапера фото

Як відрізнити пікапера

Пікапер - чоловік, який знайомиться з жінками не з метою завести серйозні відносини, замість цього він цінує лише свої…

» » Мій хлопець - пікапер