Чоловік - мамин синочок

Чоловік - мамин синочок
Як складно будувати відносини з чоловіком, коли він звик бути завжди веденим власною матір`ю, прислухатися тільки до її, авторитетному для нього, думку, і, часто поступатися інтересами коханої жінки для виконання волевиявлення матері. З боку судити легко, але, можна розібратися і проаналізувати.

Чому чоловік є маминим синочком? Швидше за все, мама виховувала його одна. При цьому несла почуття провини за те, що син росте в неправильних, нетрадиційних умовах - без чоловічого виховання. Або мама мала комплекс провини за те, що не могла дати дитині більшого, ніж давала, і тоді, вона вважає своїм прямим материнським обов`язком втручатися в життя сина навіть тоді, коли у нього вже є власна сім`я.

Мама його ще не відпустила від себе, і, вважає його частиною своєї сім`ї, яку не бажає руйнувати ні за яких умов. Часом матері надходять неусвідомлено егоїстично, думаючи про власні інтереси, блага, можливості, не розуміючи, що руйнують життя сина.

Існує ще одна думка психологів, що саме мамині синочки домагаються в житті високих результатів в різних починаннях. Можна сміливо використовувати всі ці позитивні моменти на розвиток сім`ї та примноження добробуту.


Придивіться, як у чоловіка складаються стосунки з його мамою, спробуйте скористатися тими ж методами, що і його мати, приручаючи і розташовуючи чоловіка до себе, адже саме ви і чоловік - це ваша сім`я, а сім`я батьків - це інша сім`я. Абсолютно вірно, що потрібно знаходити компроміси і враховувати думку старших поколінь, але не потрібно забувати і власних інтересах.

Мудра жінка повинна дбати про збереження сім`ї і подумати, яким чином краще побудувати відносини зі свекрухою, щоб і свекруха не відчувала себе відкинутої і непотрібною, і щоб своя сім`я не страждала від одвічних конфліктів поколінь і жіночих ревнощів.

Спробуйте стати дружною сім`єю, де кожному буде відведена своя роль і важливу справу, за яке він буде відповідати. Тоді є шанс, що ви зможете використовувати на користь і примноження можливостей для всієї своєї родини тієї енергії, яка зазвичай витрачається на конфлікти. Читайте статті психологів по хвилюючою темі, аналізуйте і любите і поважайте один одного - це головна умова, без якого не зможе існувати жодна сім`я.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чоловік - мамин синочок фото

Чоловік - мамин синочок

Коли жінка вирішується побудувати відносини з чоловіком, вона сподівається, що він буде їй надійною опорою, помічником…

Чоловік на стороні свекрухи фото

Чоловік на стороні свекрухи

Проблема відносин свекрухи і невістки, напевно, з`явилася тоді, коли в давні часи молоді люди вперше вирішили вступити…

Помилки свекрухи фото

Помилки свекрухи

Коли створюється нова сім`я, люди намагаються зробити все, щоб відносини в ній були максимально комфортними і щирими.…

Як жити зі свекрухою фото

Як жити зі свекрухою

«Люди зустрічають, люди закохуються, одружуються» - як співається в відомо пісні. Ось і в твоєму житті…

Мамин синок: що робити? фото

Мамин синок: що робити?

Розпізнати мамія з першого погляду іноді буває складно. Їм може виявитися успішний чоловік в розквіті сил або…

Ваш обранець - мамин синочок фото

Ваш обранець - мамин синочок

Мамин синок - ідеальний варіант для жінки, в чиєму дитинстві не вистачало ляльок і настільки важливою для дівчат ігри…

Його мама - монстр фото

Його мама - монстр

Про конфлікти між невісткою та свекрухою написано томи спеціальної літератури, але ця проблема досі залишається…

» » Чоловік - мамин синочок