Як правильно побудувати сім'ю, якщо чоловік "мамин синочок"?

Багато жінок стикаються з такою ситуацією, коли мами чоловіків просто заважають жити і псують відносини між подружжям. У цьому випадку більшість жінок задаються питанням «За кого ж я вийшла заміж, за мамія або за чоловіка?».

Наведемо приклад, 35-річна жінка розповідає про те, що вона вийшла заміж за чоловіка 30 років. До весілля вони зустрічалися близько 10 років. Як розповідає жінка, у них склалися дуже добрі стосунки, але є одне «але» - мати чоловіка просто зводить її з розуму. «Моїм чоловіком вона управляє, як маленьким. За будь-якого приводу вона звертається до нього, а він беззаперечно підкоряється і мчить на допомогу. Якщо чоловік в чимось не погоджується, вона кричить на нього, а він дозволяє це. І кожен раз, коли я збираюся провести вечір з чоловіком, щось трапляється у його мами і всі плани руйнуються »- розповідає жінка.

Ця жінка відчуває себе покинутою, так як чоловік дуже часто відсуває на другий план її і дітей, роблячи щось для своєї мами. Звичайно добре, що він поважає матір і намагається допомогти їй, але тим самим він руйнує свій сімейний шлюб, жінці потрібно, щоб він взяв кермо влади в свої чоловічі руки, і нарешті став чоловіком. І кожна жінка в подібній ситуації думає:

  • чому цей чоловік не може сказати ні, хоча б іноді;
  • чому його мама має таку владу над моїм чоловіком?
  • і що ж можна придумати, щоб цих двох відокремити один від одного, для того щоб почати будувати своє спільне життя?

Так ось, на питання «За кого ж я вийшла заміж, за« маминого синка »або за чоловіка», відповідь, швидше за все не втішний, але приводить до роздумів.

Відповідь - перестаньте вигадати різного роду виправдання і визнайте, що ваш чоловік - мамин синочок, бо ви самі дозволяєте йому бути таким. У цьому є і ваша вина. Справа в тому, що його мати встановила для нього стандарти і вимоги, а його жінка цього не зробила.

Справжній чоловік готовий і радий жити за вашими правилами, коли вони йому відомі, і він упевнений, що якщо буде дотримуватися цих правил, то зробить свою улюблену жінку щасливою.

Тому з самого початку ваших взаємин вам необхідно встановити правила і стежити, щоб чоловік їх дотримувався. В іншому випадку він буде слідувати правилам своєї матері.

Його мама була першою жінкою, яка говорила йому, з чим потрібно миритися, а з чим ні-якщо вона говорила йому, коли повертатися додому, мити руки перед їжею, захищати сестру, і завжди слухати і довіряти мамі, подумайте, що буде робити цей хлопчик? Так ось він буде слідувати ці правилам, бо не захоче послухатися свою маму, а ще й тому що він любить її. Згодом правила його мами адаптуються до її віку, до обставин, що склалися і вона не відступить від цих вимог ніколи - і син її, якщо він турботливий, люблячий, ніколи від них не відступить, і буде поважати, захищати, беззастережно любити і забезпечувати жінку, яка дала йому життя.

Головні правила для чоловік

Це буде до тих пір, поки він не знайде розумну жінку, яка полюбить його і він полюбить її, нр яка зможе встановити вимоги і правила для відносин. До головних правил належать:

  • Поважай мене.
  • Наші діти і я вище всіх інших після Бога.
  • Поясни всім, з ким ми спілкуємося, що вони повинні поважати мене і наші відносини.

Якщо ви ніколи не встановлювали правил для ваших відносин, то звідки чоловікові знати про ваші стандарти взаємин, він не вміє читати думки і тому він буде жити за вимогами і правилами того, хто їх встановив, а саме його мами. Тут справа не в тому, що його мати намагається утримати вашого чоловіка, а в тому, що ви не взяли в свої руки кермо влади.


Героїня нашої розповіді десять років мовчала і терпіла зловживання свекрухи, найімовірніше, тому що боялася, що чоловік кине її і вибере мати, якщо вона почне вбивати клин між матір`ю і сином. Однак чоловіки поводяться зовсім не так, якщо чоловік дійсно вас любить, а також якщо це справжній чоловік, то він знайде спосіб, який згладить протиріччя між дружиною і свекрухою.

Визнайте, що ви не ведете конкуренцію з його мамою, яка змінювала вашому чоловікові підгузники, яка знає і може приготувати його любимо блюдо, яка знає його довше і краще ніж ви. Ви не зможете встати між сином і його матір`ю, якщо він любить свою матір.

Якщо чесно, набагато краще будувати відносини з чоловіком, який поважає і любить свою маму, ніж з тим, який зневажає свою матір і, який, швидше за все, не здатний на ніжні і стабільні відносини з жінкою.

Природно ви можете ужитися з чоловіком і його мамою, і при цьому контролювати, то що ви можете тримати під контролем, використовуючи при цьому свою владу, щоб встановити правила і норми, які ви обидва будете дотримуватися, будуючи вашу сім`ю.

Замість того, щоб переживати від того, що він в черговий раз залишив вас і дітей і помчав серед ночі до своєї мами, встаньте в дверях спальні і скажіть - «Я знаю, як ти ставишся до своєї мами, я знаю що ти її любиш і зробиш все, що вона попросить, але то що ти знову кидаєш мене і дітей заради того, щоб допомогти відсунути шафу, для мене не прийнятно. Якщо ти зараз поїдеш туди, залишайся там на всю ніч ».

В цьому випадку ви повідомте його про свої стандарти, за якими ви хочете жити і вибір тепер залишається за ним, він може поїхати або пояснити мамі, що не зможе приїхати сьогодні, але заїде завтра. Ви не зможете контролювати почуття і дії вашого чоловіка і його матері, але ви можете тримати під контролем свої власні почуттів і очікування, з боку вашого чоловіка.

На самому початку своїх відносин підійміть питання з приводу того, що ви не хочете конкурувати з його матір`ю і не хочете вставати між ними, тому йому потрібно своєї матері дати зрозуміти, що:

  1. Потреби його дружини, нареченої не повинні відсуватися на другий план;
  2. Вона повинна поважати потреби сина бути добувачем і захисником для коханої жінки, яку він вибрав в супутники в своєму житті.

Що потрібно зробити жінці

Кожен справжній чоловік має потребу в улюбленій жінці не менше, ніж в своїй матері, і він це розуміє. Так само він розуміє, що якщо хоче мати стабільні, ніжні і тривалі відносини з жінкою, йому необхідно перерізати пуповину, яка з`єднує його і маму. Він став дорослим і та підтримка, яку він отримував від матері: житло, одяг, освіта, піклування та ін. Повинні припинитися.

Вам необхідно просто прямо сказати йому, що вам потрібно, щоб він забезпечував і захищав вас і ваших дітей, допомагав ростити їх, щоб був прикладом для дітей, щоб був головою цієї сім`ї. Якщо ви так заявіть про це, то ваші правила і вимоги найчастіше переважать вимоги його мами.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як маніпулювати чоловіком? фото

Як маніпулювати чоловіком?

Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся кілька способів, як маніпулювати чоловіком, для досягнення своїх цілей і планів.…

Чоловік - мамин синочок фото

Чоловік - мамин синочок

Коли жінка вирішується побудувати відносини з чоловіком, вона сподівається, що він буде їй надійною опорою, помічником…

Чоловік на стороні свекрухи фото

Чоловік на стороні свекрухи

Проблема відносин свекрухи і невістки, напевно, з`явилася тоді, коли в давні часи молоді люди вперше вирішили вступити…

Помилки свекрухи фото

Помилки свекрухи

Коли створюється нова сім`я, люди намагаються зробити все, щоб відносини в ній були максимально комфортними і щирими.…

Якщо ображає чоловік фото

Якщо ображає чоловік

Якщо ображає чоловік, то не варто витрачати свої сили, щоб переробити його. Ви просто вичерпаєте себе, та й, повірте,…

Мамин синок: що робити? фото

Мамин синок: що робити?

Розпізнати мамія з першого погляду іноді буває складно. Їм може виявитися успішний чоловік в розквіті сил або…

» » » Як правильно побудувати сім'ю, якщо чоловік "мамин синочок"?