6 Міфів про чоловічу здоров'я

6 міфів про чоловічу здоров`я
Жінкам властиво створювати міфи навколо чоловіків, як, втім, і навпаки. Здається, що чоловіки - бездушні холодні істоти, яким наплювати на все, в тому числі і на своє здоров`я. Але це далеко не так.

Чоловіче здоров`я - таємниця для жінок, хоча глянцеві журнали і намагаються цю таємницю розкрити. Найчастіше воно обростає міфами, які незрозуміло ким і навіщо придумані. Один з головних міфів - чоловікам наплювати на своє здоров`я. Це не так. За даними досліджень, проведених в різних країнах США, Європи та Азії, 35% чоловіків завжди турбуються про свій стан здоров`я, а також про здоров`я близьких і друзів.

Міф номер два - «чоловічий клімакс». Андропауза (зниження рівня статевих гармонов) не рівноцінні менопаузі. Зниження статевої активності у чоловіків по досягненню певного віку визначається іншими факторами (залежністю від погоди і самопочуття, наслідками куріння і неправильного харчування і т.д.).

Третій міф - «шлях до серця чоловіка завжди лежить через його шлунок». Зазвичай побачення пані вважають за краще проводити в ресторанах, куди чоловікам доводиться їх вести. Розраховувати після цього на інтимні стосунки навряд чи доводиться, оскільки чоловік вже ситий сповна і хоче поспати в ліжку. До того ж, часте вживання жирної їжі в подальшому різко знижує рівень статевих гормонів в крові чоловіків.


Ще один міф - казки про простаті. Насправді захворювання простати і проблеми з потенцією мало пов`язані один з одним. Секс надає на простату позитивний вплив, а стриманість, навпаки, може стати причиною «застійного простатиту».

П`ятий міф - казки про розміри чоловічої гідності. Статевий член в спокої і ерекції - дві різні речі. Розміри ерегованного члена визначити складно, оскільки вони можуть коливатися від 7 до 26 сантиметрів, а середнім розміром статевого члена зазвичай вважають 16 сантиметрів. У невеликих членів є свої переваги - ерекція настає швидше і є досить якісною.

Останній міф - «Ідеальний» чоловік в ліжку. Жінки завжди хочуть бачити поруч із собою коханця, який хотів би сексу завжди і скрізь. Але насправді, чоловіки дуже залежні від жінок в сексі. Більшість чоловіків мріють про жіночу ініціативи в сексі, а часом і не можуть без неї. Потрібно пам`ятати, що чоловіка треба приймати таким, який він є, і він оцінить це по достоїнству.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Інтимна хірургія чоловіків фото

Інтимна хірургія чоловіків

Естетична або пластична хірургія повсюдно вважається жіночим долею. І це саме тому, що саме жінкам як нікому іншому,…

Жіночі помилки в ліжку фото

Жіночі помилки в ліжку

До сексу і чоловіки, і жінки висувають занадто багато вимог, щоб всі вони могли бути дотримані. Але поки життя…

Клімакс у чоловіків фото

Клімакс у чоловіків

Поняття «клімакс» традиційно асоціюється з жінками, але, на жаль, чоловіків це фізіологічне явище теж не…

8 Чоловічих таємниць фото

8 Чоловічих таємниць

Представників сильної половини людства буває дуже складно зрозуміти, особливо коли справа доходить до інтимних…

» » 6 Міфів про чоловічу здоров'я