Про двох - наодинці

Про двох - наодинці
Як це непросто часом - поговорити по душам про ваші стосунки. Вам здається, що потрібно обговорити вашу подальшу долю, то, що ви будете робити, як стануть відносини розвиватися, але почати розмову просто язик не повертається. А чоловік, схоже, і зовсім не думає про це. Так як же поговорити з ним про найпотаємніше?

Чоловіки за своєю вдачею не дуже-то люблять вести такі розмови. Це, скоріше, прерогатива слабкої статі. Ми орієнтуємося на почуття і емоції, а в розмові їх вихлюпувати - одне задоволення, ось і балакаємо без угаву. Чоловікам же, навпаки, мова емоцій і переживань зрозумілий менше. Це не означає, що вони нічого не відчувають, просто те, що вони відчувають, їм буває непросто описати словами. А для чоловіка немає нічого гіршого, ніж втрата контролю над ситуацією, ось і не люблять вони заводити розмов по душах.

Але зневірятися не варто, далеко не все втрачено. Чоловік із задоволенням розговоритися і буде обговорювати з вами найчутливіші і цікаві для вас теми, але потрібно для цього йому трішечки допомогти. Почніть розмову самі. При цьому не варто відразу ставити запитань типу: «Розкажи, що ти відчуваєш до мене?» І вже тим більше «Тобі не здається, що нам пора одружитися?». Якщо ви починаєте подібна розмова, то і почніть говорити спочатку самі. Допоможіть чоловікові зрозуміти, на якій хвилі хочете спілкуватися, опишіть, що відчуваєте ви. Після того, як ви поділіться з ним своїми почуттями, чоловікові буде легше підтримати розмова.

Ніколи не вимагайте чогось він свого партнера. Якщо ви вважаєте його причиною своїх нещасть, не варто говорити про це. Пам`ятайте перш за все про те, що ваше щастя і гарний настрій - це щось належне виключно вам. Позбавтеся від фраз: «Я хочу, щоб ти ...», замініть їх на ті, в яких фігуруєте ви. Наприклад: замість фрази «Я хочу, щоб ти приділяв мені більше часу», скажіть «Я хочу більше часу проводити з тобою». У цьому випадку, ви не просите чоловіка про щось прямо, роблячи його винуватцем свого поганого настрою, ви перекладаєте відповідальність на себе. Але, в той же час, він прекрасно розуміє, чого ви хочете.


Якщо є тема, яка вас турбує, не тримайте її в собі. Зрозуміло, вивалювати претензії і загрози на голову один одному теж не варто, але замовчувати щось, що вас турбує, не можна. Просто виберіть момент і спокійно обговоріть все, що вам хочеться. Іноді просту розмову роз`яснює все набагато швидше, ніж місяці непотрібних припущень і домислів.

Завжди пам`ятайте про одне: ваші відносини - результат спільної праці. Тому тільки від вас двох залежить, якими вони будуть. Якщо ви обидва хочете бути разом і прагнете залагоджувати розбіжності, ви обов`язково вирішите всі свої проблеми і будете щасливі. Не мовчіть про те, що вам хочеться обговорити, а розмовляючи, вчіться слухати один одного і намагатися зрозуміти і прийняти сторону свого співрозмовника. Адже ваша любов, безумовно, варто того, щоб за неї боротися.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як завоювати довіру чоловіки фото

Як завоювати довіру чоловіки

Важливо завжди відчувати можливість висловити розлад або обговорити те, що здається тобі невірним. Пам`ятай, це не те,…

Про що розмовляти з чоловіком фото

Про що розмовляти з чоловіком

Як не дивно відсутність тем для розмови - проблема, хвилююча не тільки двох практично незнайомих людей, які зустрілися…

Розмови під ковдрою фото

Розмови під ковдрою

Часто відверті розмови про секс між партнерами вважаються ганебними, непотрібними. Хоча часом це необхідно. Щоб секс…

Язик до сексу доведе фото

Язик до сексу доведе

Як це складно - сказати чоловікові про те, як саме вам хочеться зайнятися з ним любов`ю. Зазвичай в таких справах…

» » Про двох - наодинці