Зірочки: стас п'єха

Зірочки: Стас П`єха
Стас П`єха уникнув долі багатьох переможців проекту «Фабрика зірок», які не зуміли скористатися отриманим від долі шансом і поступово забутих. Продовжуючи активно виступати на музичному терені, він активно пробує себе в інших сферах діяльності, залишаючись цікавим для шанувальників.

Продовжувач сімейних традицій

Стас П`єха народився в 1980 році, в родині відомого джазового музиканта Пятраса Геруліса і співачки Ілони Броневицький, дочки легендарної Едіти Станіславівни П`єхи. У віці 7 років хлопчика віддали вчитися грі на фортепіано і хорового співу в Хорове училище Ленінградської Капели імені Глінки. Після закінчення школи і навчання перукарської майстерності в одній з елітних іспанських шкіл в Москві, деякий час пропрацював стилістом. Далі, Стас продовжив отримання музичної освіти на Естрадно-джазовому відділенні при Державному Музичному Училищі імені Гнесіних.

У 2004 році, успішно пройшовши кастинг, Стас став учасником телевізійного проекту Першого каналу «Фабрика зірок - 4 », а, згодом, став одним із трьох переможців проекту, отримавши в якості призу можливість запису сольного альбому за допомогою продюсера Віктора Дробиша.


У 2005 році П`єха випустив перший сольний альбом "Одна Зірка", в який увійшли кілька його власних композицій, а також трек «Місто дитинства», записаний дуетом зі знаменитою бабусею. За пісню «Ти сумуєш», виконану дуетом з Валерією, співак отримав в 2005 році нагороду в номінації «Краща композиція» на церемонії MTV Russia Music Awards.

другий альбом П`єхи, «Інакше», включив в себе його експерименти з музичними стилями і напрямками. Дуетну пісню «Вона не твоя» принесла в 2009 році Стасу П`єсі і Григорію Лепсу «Золотий грамофон» і премію МУЗ-ТВ.

Крім співочої діяльності, Стас П`єха брав участь в озвучуванні мультфільмів «Наша Маша і чарівний горіх», «Принцеса і жаба", знявся в серіалі «Моя прекрасна сім`я», пробував себе в якості ведучого програми «Cosmopolitan. Відеоверсія »на телеканалі ТНТ. У 2008 році П`єха випустив власну збірку віршів. Серед захоплень співака - психологія і спорт: він має жовтий пояс по карате.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Сім'я і біографія стаса п'єхи фото

Сім'я і біографія стаса п'єхи

Стас П`єха - один з найпривабливіших і харизматичних артистів у вітчизняному шоу-бізнесі. Останнім часом подробиці його…

Біографія стаса михайлова фото

Біографія стаса михайлова

Михайлов Станіслав Володимирович це - композитор і поет, заслужений артист РФ, лауреат яке щорічно проводиться…

Влад топалов: біографія фото

Влад топалов: біографія

Влад народився 25 жовтня 1985 року в Москві. Займатися музикою йому подобалося ще в ранньому дитинстві: він закінчив…

Персона: согдіана фото

Персона: согдіана

Согдіана стала відома російському слухачеві після участі в музичному проекті «Фабрика зірок 6», але мало…

Персона: дима білан фото

Персона: дима білан

Діма Білан - це ім`я широко відоме всім більш-менш розбирається в музиці людям. Переможець конкурсу…

Чарівний стас михайлов фото

Чарівний стас михайлов

Стас Михайлов порівняно недавно став відомий широкій публіці, але вже завоював велику популярність. Його пісні слухають…

Сяйво зірок: поля гагаріна фото

Сяйво зірок: поля гагаріна

Поліна Гагаріна, незважаючи на свій юний вік, досягла багато чого в житті. Вона відома співачка, автор пісень, актриса…

» » Зірочки: стас п'єха