Ідеальна жінка в пошуках ідеального чоловіка

Ідеальна жінка в пошуках ідеального чоловіка
Одна поважна дама радила молоденьким дівчатам виходити заміж стільки раз, скільки запропонують. Рада цікавий, але спірний. Хоча деякі дівчата саме так і роблять. І часто знаходять велике жіноче щастя в такому браке.Деревенская простачка з жахливим косоокістю, але дуже лагідну вдачу, на подив і заздрість однокласниць, найперша вискочила заміж відразу після закінчення школи за малознайомого хлопця. А вже їй-то пророкували довгий дівоцтво. На питання: «що так поспішно?» Вона серйозно відповіла, що з її зовнішністю це велике везіння, і не скористатися єдиним шансом - недозволена розкіш. В принципі, їй взагалі було без різниці, за кого йти, аби взяли.

А як йдуть справи у жінок і молодих панянок з ідеальним набором даних? Зараз розберемося. Народжуються ж такі. І розуму бог дав, і краси, і батьків багатих, і в інституті у них одні п`ятірки, і на роботі кар`єра в гору. Що залишається робити ось таким красуням, що не шукати собі пару до пари? Ау! Ідеальний чоловік, де ти? А у відповідь тиша. Да уж, як казав класик, горе від розуму.

Як правило, у таких панянок планка вимог до обранця знаходиться десь на рівні вершини Евересту. І дострибнути до неї, я вже не кажу - дотягнутися, можуть тільки штучні екземпляри. А саме ідеальні чоловіки. Дуже рідкісний вид. І зустрітися цим двом буває вкрай складно.

Боже мій, скільки доводиться сьогоднішнім розумниця перебрати всякого ... не будемо уточнювати чого саме, перш ніж на горизонті з`явиться більш-менш прийнятний кавалер. А вже навколо нього просто роями будуть витися дівиці різного ґатунку.


І це ще самий райдужний варіант розвитку подій. Адже на пошуки свого ідеального чоловіки можна і життя покласти. Так і постаріє наша розумниця і красуня на самоті, переводячи погляд з одного на іншого, не ідеальних, але цілком реальних мужиків.

Як говорила все та ж поважна дама: «Хочеш жити з генералом, виходь заміж за рядового». На мій погляд, мудру пораду.

Може, і сьогоднішні ідеальні жінки спробують створити з простих смертних чоловіків подобу ідеальних. Адже не боги горщики обпалюють.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Який він - ідеальний чоловік? фото

Який він - ідеальний чоловік?

Дівчата, увага! Попереду у нас ціла історія про ідеального чоловіка. Не сподівайтеся, що зараз перед вами розгорнеться…

Хочу вийти заміж фото

Хочу вийти заміж

З самого раннього дитинства всі дівчатка мріють про прекрасного принца, про шлюбній сукні і про розкішне весілля. З…

Який він, ідеальний чоловік? фото

Який він, ідеальний чоловік?

З самого раннього віку всі дівчатка починають мріяти про Принца на білому коні. Але, дівочі мрії і міркування про те,…

Хочу заміж! фото

Хочу заміж!

Існує думка, що всі без винятку дівчата хочуть заміж. І більшість чоловіків бачать в представниці прекрасної статі таку…

» » Ідеальна жінка в пошуках ідеального чоловіка