Чоловік і жінка: нетрадиційний підхід до питання евгенія кулика

Молода пара. Він - сильний, упевнений в собі, надійний чоловік. Вона - ніжна, тендітна, жіночна - відчуває себе захищеною і щасливою поряд з ним. У їхніх стосунках панує гармонія. Вони розуміють один одного без слів, по одному погляді. За час спільного життя він став частиною її, а вона - його. Кожен новий день цієї пари не схожий на попередній - вони постійно придумують один для одного щось нове, незвичайне. І, звичайно, бути разом їм захоплююче і цікаво.

Яка жінка або який чоловік не хотів би таких відносин - яскравих, пристрасних і в той же час міцних і надійних? Відносин, в основі яких лежить взаємна повага і довіра до улюбленого?

Мабуть, кожен прагне до таких відносин. Будь-якій дівчині хочеться йти по життю з найкращим чоловіком, спираючись на його плече, відчувати себе поряд з ним справжньою жінкою.

Але, на жаль, в наш час зустріти таку ідеальну пару - рідкість. Більшість молодих людей відчувають складнощі у відносинах - нерозуміння, ревнощі, амбіції. А про кількість розлучень і говорити не доводиться ...

Саме тому, прилавки книжкових магазинів наповнені літературою з психології відносин. Інтернет насичений всілякими статтями і порадами психологів, про те, як «правильно» заводити знайомства, будувати відносини, вести сексуальне життя.

Свого часу мені довелося прочитати чимало книг з даної тематики, пройти консультації психологів. І зовсім інший, нетрадиційний підхід до питання відносин я зустріла у керівника Дистанційного Інтернет-проекту «Інститут Особистісних Відносин» Євгена Кулика.

Три роки тому мені пощастило пройти курс у Євгена Кулика особисто. Тоді буквально за місяць він не просто врятував мої стосунки з молодим чоловіком. Він якісно змінив наші погляди на життя в цілому - зробив нас набагато дорослішим, відповідальніше.

І ось, через три роки, я беру інтерв`ю у цієї чудової людини. Щирість, чуйність і бажання допомогти підкуповують з перших же секунд розмови.

- Євген, минуло три роки, а ви все ще пам`ятаєте мене. У вас з усіма вашими «пацієнтами» хороші відносини?

О.Кулик - Ну, які ж ви мені «пацієнти»? (Посміхається). Звичайно, у мене практично з усіма, з ким працював, хороші, дружні стосунки. Навіть після того, як ми закінчуємо працювати разом, мені постійно дзвонять, розповідають, як йдуть справи. Адже за час роботи з парою мені доводиться переживати становлення відносин, бачити розвиток партнерів як особистостей.

- Три роки тому ви працювали зі мною особисто. Зараз ви займаєтеся з людьми дистанційно. З чим це пов`язано і не гірше чи така форма, ніж особиста бесіда?

О.Кулик - Розвиток массмедіасредств та Інтернет зробили свою справу. Зараз навіть в маленьких селах стала доступна інформація, яка ще десяток років тому була недосяжна і в великих містах. За роки роботи з людьми я отримав масу відгуків і подяк. Значить, людям це дійсно цікаво, а, головне, потрібно і затребуване. І, звичайно ж, мені хотілося б бути корисним як можна більшій кількості людей, не тільки в рамках одного міста.
А щодо того, гірше чи така форма? Звичайно, під час очної роботи процеси розвитку йдуть швидше. За рахунок того, що краще «відчуваєш» людини.
Але в основі моєї дистанційної роботи закладений той досвід, що накопичився за минулі роки. І практика показує, що дистанційний підхід вельми і вельми успішний.

- Яка основна думка, яку ви доносите до людей, з якими працюєте?

О.Кулик - Кожен сам несе відповідальність за своє життя. Якщо щось у твоєму житті йде не так, значить, проблема в тобі. Ні президент, ні святий Іоанн, ні сусідка по майданчику - ніхто не зробить за тебе те, що можеш зробити ти. Тільки ти сам відповідаєш за свою долю, за своє щастя.
А, значить, нікого не слухай, крім голосу свого серця, своїх почуттів.

Століття тому кричали - треба жити так, цілуватися так, любити так, вірити в бога і молитися так. Зараз вчені «подумали» і прийшли до висновку, що все було неправильно. І ось нам з екранів телевізорів і сторінок журналів віщають: ласки перед сексом повинні бути такими-то і такими. «Правильний секс» - це ось такий-то секс. Відносини повинні бути вільними. І в такому дусі. «Ми жили неправильно, шлях був невірним, зараз нарешті пішли істинним». А через сто років знову те ж саме говорити будуть?

Свідомість сучасної людини настільки нашпиговано всілякими навчаннями, «розумними думками», теоріями і порадами, що людина перестала звертати увагу на головне - свої почуття, свою душу. А саме вона є першоджерелом, здатна все сказати прямо - що подобається, а що ні.

За своєю природою людина дуже мудрий. У кожному з нас вже з народження закладена унікальна інформація, здатна, якщо буде розкрита, зробити людину щасливою. Так, скажіть мені, для чого потрібні посередники між душею і розумом?

-І ви вчите того, як чути почуття?

О.Кулик - Ну, не те, щоб вчу. Вчителів вистачає без мене (посміхається). Тільки сама людина може навчитися. Моє завдання - наштовхнути людину на шлях розвитку. Показати, що його успіхи, зростання результатів в будь-якій області життя - у відносинах з коханим, бізнесі, спорті і т.д. - Залежить від нього.


- Можна трохи докладніше про ваших курсах?

О.Кулик - Звичайно. Я веду два курси: один для тих, хто самотній і хотів би зустріти кохану людину. Другий для тих, хто вже перебуває у відносинах.

Мене часто запитують: як ваші курси можуть допомогти в таких сферах?

Світ, природа дуже мудра. Зайдіть в ліс і подивіться, яка панує гармонія. Все знаходиться у взаємозв`язку, немає нічого зайвого. дерева, трава, сонце чи дощ - у кожного є своє призначення в цьому вирі. Нічого не буває просто так, все має своє значення.

Так само людина. Жінка створена для чоловіка, а чоловік для жінки. Це очевидно хоча б навіть по елементарних фізіологічних ознак, не кажучи вже про більш високих - психоемоційних.

Але сучасний світ накладає відбиток на розвиток відносин. Подивіться, скільки в наш час розлучень. А скільки одиноких молодих людей відчувають стреси через те, що у них немає коханої людини. Ось він сидить біля вікна, з жадібністю дивиться на пару, що цілується. І теж хоче, але не може. А причина його невдач проста - внутрішні заборони в голові, шаблони, які дозволяють навіть просто підійти і познайомитися.

Той же принцип працює і для тих, хто перебуває у відносинах.

Закон життя дуже простий - якщо немає руху вперед, значить, буде відкат назад. Життя - динаміка, процес, і не можна перебувати в одній точці - впадеш.

Коли розвиток припиняється, то підступає так звана «мертва точка». Ви відчуваєте, що хочете рости, підніматися. Але руху вгору не відбувається. І виникає якесь «зависання»: спускатися вниз явно не хочеться - це шлях до деградації. А як підніматися - невідомо? Все це призводить до дискомфорту - почуття як би говорять: «Блін, набридло все. Хочу чогось. Чого хочу - не знаю. Але хочу нового ».

Головне завдання курсів - розвиток особистості «курсанта» і, як наслідок, його відносин з коханою людиною. Що, в свою чергу, робить відносини красивіше, яскравіше, насиченішим, а самої людини - щасливішими.

За допомогою чого це досягається? Інше питання, напевно, виходить за рамки даного розмови.

- І, напевно, останнє запитання: де вас можна знайти на просторах всесвітньої павутини?

О.Кулик - Сайт Інституту Особистісних Відносин INLO.ru. Ми завжди раді вам. Там же можна підписатися на мої розсилки.

- Я бажаю вам успіху, Євген. І удачі тим, з ким ви працюєте

О.Кулик - Спасибі, Олена. І вам теж особистого і сімейного щастя.

Олена Кислякова, м.Санкт-Петербург

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як знову полюбити чоловіка фото

Як знову полюбити чоловіка

Шлюб - це союз чоловіка і жінки, заснований на взаємній любові і повазі. І ви були щасливі і щиро любили, коли виходили…

Як прийти до гармонії фото

Як прийти до гармонії

Гармонія, ... напевно, все в цьому світі до неї прагне. Люди не уявляють в цьому виключення, жінки прагнуть до гармонії…

Як бути красивою і щасливою фото

Як бути красивою і щасливою

А перше правило, ось яке: просто не потрібно, щоб всі навколишні тебе любили. Ти не зможеш підлаштуватися під всіх і…

Як правильно вибрати коханця? фото

Як правильно вибрати коханця?

Кожна жінка дуже хоче любити і бути коханою. Але іноді, навіть заміжні жінки скаржаться, що їх половинка не приділяє їм…

» » Чоловік і жінка: нетрадиційний підхід до питання евгенія кулика