Мені 16 років і у мене до цих пір немає хлопця

В якому віці пора зустрічатися з хлопцями? На це питання не просто складно, на нього неможливо відповісти. Але все ж, ти думаєш: мені 16 років і у мене до цих пір немає хлопця. Що робити, як поступати і де його шукати?

Насправді шістнадцять років - це зовсім не так багато, як тобі здається. Звичайно ж багато твої подруги вже мають відносини з хлопцями. Але! Запам`ятай, що все їх розповіді і хвастощі, далекі від правди. Зараз тобі може здаватися, що вони не брешуть, але насправді, так воно і є. Але брешуть або тобі, або самим собі. У віці шістнадцяти років хлопці практично не замислюються про серйозні стосунки. Звичайно ж їм подобається сам процес зустрічі, поцілунки і, можливо, секс. Але ні про що більше серйозному вони не мріють, на відміну від тебе.

Якщо ти говориш: мені 16 років і у мене до цих пір немає хлопця, значить, молоді люди просто не бачать в тобі те, що бачать в інших. І це не погано, це відмінно. З віком ти зрозумієш. А поки що подумай над тим, чого ти хочеш від відносин. Як ти взагалі уявляєш собі ваші романтичні зустрічі, побачення, відносини?

Якщо ти хочеш мати взаємини з більш дорослим хлопцем, чесно відповідай собі - чи готова ти до серйозних стосунків. По-справжньому серйозним. Хлопець, якому більше двадцяти років, хоче бачити біля себе дорослу, розумну, досить незалежну дівчину, яка зможе допомогти і підтримати, яка зрозуміє його проблеми. А повір мені, в його віці вони дійсно серйозніше, ніж у тебе. Ти зможеш бути з ним, коли це необхідно, знайти спільну мову з його друзями, бути з ними на рівних? Якщо у нього щось станеться, у тебе буде можливість сісти в таксі і приїхати в інший кінець міста? Я можу ставити тобі сотні подібних питань. Чи зможеш ти відповісти на них ствердно? Звичайно, якщо мова йде про хлопчині з ледве закінченим ПТУ з твого двору, то тут можна не замислюватися. Але воно тобі потрібно? Якщо ти в шістнадцять почнеш з кого попало, то до двадцяти цілком щасливо зажівёшь із сорокарічним алкашом Васею в його підвалі. Тому подумай гарненько, чи зможеш ти бути поруч з нормальним дорослим хлопцем.

На жаль, навіть якщо ти розумна і ерудована дівчина, яка відчуває себе старше однолітків, в компанії такого молодого людини ти все одно будеш дитиною. І в цьому немає нічого поганого. Просто в цей період, різниця в віці дійсно відчутна. Якщо навіть молода людина тебе полюбить, такі відносини довго не протримаються, оскільки в твоєму поведінці завжди буде прослизати «дитинство», цілком характерне для твого віку. А, як я вже говорила, йому потрібна доросла дівчина, яка вміє бути мудрою, йти на компроміси і хоч щось знає в житті. Тому поки що такі хлопці не для тебе.

Якщо ж ти хочеш зустрічатися з однолітком, то варто забути про будь-якої романтики. Максимум що ти отримаєш - це один коктейль в клубі, та й то не факт, що він зможе тебе туди повести. Так буде тільки в тому випадку, якщо молода людина має багатих батьків. Звичайно він може і сам дещо заробляти, але в шістнадцять років хлопець краще витратить гроші на чергову гру або ж приставку, ніж на дівчину. Так що готуйся коротати вечори на лавочці під пляшку пива. Якщо тебе не влаштовують такі перспективи, значить хлопець тобі поки що не потрібен.


Зрозумій, в такому віці, дати щось дівчині можуть лише одиниці. Основна маса молодих людей думаю тільки про секс і пиві. І більшість дівчат це влаштовує. Ти дійсно також цього хочеш? Якщо так - вперед. Покажи, що ти така ж, як і інші і у тебе обов`язково з`явиться залицяльник. А ти сольешь з сірою масою.

У шістнадцять років здається, що ти вже дійсно дуже доросла і життя дало тріщину, оскільки у всіх хтось є, а у тебе - ні. Але повір, пройде пару років і пріоритети зміняться. Багатьом дівчатам потім дійсно соромно перед собою за таку поведінку і нерозбірливість. Юнацький максималізм змушує нас йти за натовпом. Ми купуємо одяг, вибираємо субкультуру знаходимо хлопця тільки для того щоб не відставати від інших, щоб в класі не сміялися, щоб в компанії не знущалися. І лише одиниці можуть встояти проти цього і піти своїм шляхом. Якщо твої друзі не розуміють цього і не оцінюють, якщо вони не можуть підтримувати тебе такою, яка ти є - значить, вони ніяк не дорослі, і зовсім не друзі. Люди, які доросли до нормальних відносин, ніколи не засудять подругу за те, що у неї немає хлопця. Це взагалі перестає мати значення. З віком починаєш розуміти, що любов так просто не приходить і вже не хочеться розмінюватися на «щоб було». Багато дівчат говорять про те, що краще довше побути на самоті, пожити в своє задоволення.

Тому не потрібно так переживати через те що у тебе немає хлопця. Звичайно, зараз все здається жахливим і огидним, але це дійсно не так. Через пару років ти будеш щиро сміятися над цими проблемами.

Подумай, ти хочеш просто хлопця або ж любові? Якщо кохання, то вона приходить тоді, коли судилося і тут вже нічого не зробиш. Якщо тобі судилося знайти її в шістнадцять - ти знайдеш, несподівано і там, де найменше очікуєш. Ну а якщо, любов повинна з`явиться трохи пізніше, не варто переживати, страждати і звертати увагу на думку обмежених людей. Краще витрать своє юнацтво на різні захоплення, нові знайомства, спілкування та пошук друзів, ніж на сльози і депресії через хлопців, який на перевірку ще зовсім маленькі хлопчики. Задумайся про це, і перестань переживати. Через рік-два все стане інакше. Ти почнеш вчитися в університеті і зрозумієш, що ті хлопці, з якими ти спілкувалася до цього - це далеко не всі різновиди представників чоловічої статі. А поки що просто не звертай уваги на тих, хто хоче образити і вколоти тебе відсутністю хлопця.

Наявність поруч мужика - це гордість для тих, кому більше похвалитися абсолютно нічим. Затям це і не рівняйся на них, морочитися за принципом: «Ой, мені вже 16, а хлопця у мене до цих пір немає - напевно, я страшна, негарна і нецікава» не варто. У тебе немає хлопця не тому що ти гірше, а тому що ти, навпаки, краще. І твої вимоги до чоловіків вище. Коли ти сама повністю дорастёшь до відносин, як доростуть до них і молоді люди, у тебе з`явиться не просто хлопець, а кохана людина.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

» » » Мені 16 років і у мене до цих пір немає хлопця