Покажіть мені його труси, і я скажу, хто він

Сховайте цю статтю від чоловіків, бо прочитавши її вони зможуть почати маніпулювати вашою свідомістю за допомогою свого білизни. Ті, у кого на вас серйозні плани, перепрячут стринги, а ті, хто чекає не дочекається спалахів вашої ревнощів, відмовиться від білизни зовсім. І все тому, що ми, проаналізувавши наші спостереження серед жіночої частини редакції, зійшлися на думці, що труси дещо говорять про свого господаря.

Класичні плавки (труси сліп)

"Чоловіки, які віддають перевагу такі труси, досить розбірливі в сексі. За однією з двох причин: а) вони зануди або б) чисті вони. Як правило, вони добре виховані (найбільш часті дзвінки на їх мобільному - від матусі), охайні (брудні плавки говорять дещо про-що інше, і перекладати з їх мови необхідності немає). У сексі дуже старанні - їм важливо, щоб ви відчули насолоду.

Симулює, раптом заплаче. У нього ранима душа і купа комплексів, в яких він, проте, готовий зізнатися будь зацікавилася. Небайдужий до комп`ютерних ігор. За вдачею консерватор, незважаючи на те, що тримає руку на пульсі всього самого нового.

Потай він вірить в те, що піна для гоління може витрачатися вічно (ви встигаєте докуповувати нові бульбашки і підставляти на місце напівпорожніх?), Розраховує на борщ в холодильнику, вашу поблажливість і ласку. Такі труси носять більшість дітей, і не кожен здатний якось сказати собі «стоп» і підшукати щось інше - звички цієї людини практично нездоланні.

Часто мають дивні схильності, капризи в дусі «отшлепать мене». Спробуйте отшлепать і купити йому нові труси - раптом його інфантилізм як рукою зніме?

Боксери (облягаючі короткі шорти)

"Такі труси носить впевнена у собі людина, або той, хто жадає бути схожим на впевненого. Своєю вразливості оголювати всім і кожному він ні за що не стане. Йому подобається керувати подіями - потоками справ, грошей і людей.

У нього є на вас плани? Ви не помітите, як почнете підкорятися, і вам це сподобається. Секс для них - ще один спосіб довести щось собі (і вам). Вони надають фізичній акту любові максимальне значення, і часто міряють ступінь своєї прихильності силою напруги в своїх трусах.

Страстям і неприємностей вони легко кидають виклик, «як за кам`яною стіною» - це про них, чоловіків в трусах-боксерів. Ревнощі - їх хвора мозоль.

Сімейні труси (вільні довгі шорти)

"Чоловік, що вибирає семейники, цінує комфорт і береже своє здоров`я. для сексу він надає перевагу красиві умови - цей тип чоловіків надає великого значення фону і навколишнього оточення заходи.


Він досить романтичний і безрозсудний, як правило у нього добре розвинені почуття гумору і інтуїція. Він знає, як доставити вам задоволення, і в своїх фантазіях малює ідеальні ночі любові. На жаль, найчастіше вони так і залишаються фантазіями - його природна лінь пересилює навіть тягу до насолоди.

І взагалі, секс для такого чоловіка рідко стає чимось супернеобходімим - він не буде побиватися, якщо ви поїдете на відрядження в Заполяр`я на пару років - при цьому він здатний зберігати вам вірність! У хлопців в сімейних трусах багато друзів, його думка цінують, а в роботі (особливо творчої) йому важко знайти заміну.

Стрінги або джок

"Ви серйозно? Він працює в стриптиз-барі? Якщо немає, то може бути, мріє про це і в обідні перерви за основним місцем роботи відлучається на кастинги? Якщо ви вже займалися любов`ю, значить він не гей. Бісексуал? Він мріє «поговорити про це», і його білизну просто благає «Запитай, запитай мене про мої таємні фантазії!».

Ну що ж, запитаєте коли не боїтеся. Як з рогу достатку на вас поллються визнання і пропозиції. Свінг, секс утрьох, вдесятьох, на даху, в повітрі, перед камерою, з тваринами! .. Нескінченність експериментів вабить його. Знайомити з мамою ні до чого - сім`я це останнє, що цікавить чоловіка в стрінгах на цій планеті. На сайтах з сумнівною репутацією в інтернеті ви запросто натрапите на його «портфоліо».

ніяких трусів

"У його гардеробі немає їх зовсім? Він егоїст, який звик до того, що жінки потурають кожної його примхи. Він пишається своїм членом, йому встигли наспівати достатню кількість дифірамбів, щоб він назавжди запам`ятав: напружуватися для того, щоб доставити жінці задоволення, необхідності немає.

Його натура поверхнева, сентиментальність викликає в ньому позіхання. Це людина «тут і зараз», досить агресивно бере від життя те, що бажає. Він не соромиться у висловлюваннях, та й взагалі - ні в чому не соромиться. У побуті деспотичний, неохайний, до їжі невибагливий, дорожить тільки своїм его.

Всі висновки справедливі за умови, що чоловік сам, з власної волі, в тверезому розумі і пам`яті, при наявності вибору і можливостей для придбання будь-якої моделі трусів, закономірно вважає за краще будь-яку з них. Зворотній залежності між трусами і характером ( "Зміни труси і стань більш мужнім") спостерігати не доводилося.

Як показує практика, досить важко схилити чоловіка до носіння трусів іншої моделі, ніж та, в якій він звик ходити. Зате визначити по домінуючим ознаками характеру, яке на чоловікові білизна, виходить, можливо. Хоча від помилок не застрахований ніхто - завжди знайдеться хтось особливо винахідливий і здивує вас.

Катя Маруліна

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Характер чоловіка по трусах фото

Характер чоловіка по трусах

Жінки часто "ламають" собі голову - "він" це або "чи не він" що б зайнятися з ним сексом? Так як же визначити чоловіка…

Дивні звички чоловіків фото

Дивні звички чоловіків

Кожна дівчина мріє про ідеальне в усіх сенсах цього слова хлопця, у якого повністю будуть відсутні неординарні звички.…

Як вибрати жіночі трусики? фото

Як вибрати жіночі трусики?

Вибір трусиків надзвичайно важливий для всіх жінки. Від того чи підходить вам ваше нижню білизну залежить те, як буде…

Веселі товари секс-шопів фото

Веселі товари секс-шопів

Секс-шопи пропонують товари не тільки для чуттєвих стосунків, цікавого сексу і глибоких відчуттів. У світі секс-іграшок…

» » Покажіть мені його труси, і я скажу, хто він