Секс в словах і звуках

Секс - це не тільки руху, почуття і емоції, це ще слова і звуки. І ця голосова частина має для процесу аж ніяк не останнє значеніе.Начнем просто зі звукового супроводу. Тобто з тих криків, стогонів, шепоту і придихом, якими сексуальний акт обов`язково наділяється на кіноекрані.

У житті ж це супровід не завжди має настільки яскраво виражений характер і не є необхідністю. Проте, в сексі таке супровід виконує кілька основних функцій.

Вираз щирих почуттів і станів. "Ми з чоловіком в ліжку ну просто дуже галасливі, - зізналася мені якось подруга. - Нам пощастило, що ми обидва маємо потребу в "голосовому" вираженні почуттів ".

І дійсно, звуковий супровід для багатьох пар - головне засіб прояви задоволення. Чим голосніше крики - тим воно як би сильніше.

Демонстрація задоволення, збудження партнера. Можливо, не всі відчувають пряму потреба кричати і стогнати - тут все індивідуально. Проте, іноді в силу вступає правило імітації - часом часткової, а часом і цілісною. І звуки використовуються або для того, щоб як слід розпалити партнера, або для того, щоб доставити йому задоволення демонстрацією сили свого насолоди.

До речі, одного разу вона моя знайома, що відрізняється великою сексуальної крикливістю (про це її якості я мимоволі дізналася, ночуючи кілька разів у неї на дачі - стримуватися дівчина не звикла), зізналася в задушевної бесіди, що видає гучні звуки не тому, що відчуває в цьому потреба, а перш за все, щоб зробити приємне своєму коханому.

Що й казати, різні звуки для жінок - кращий спосіб продемонструвати оргазм. До речі, ті, кому властиво часто імітувати оргазм, в першу чергу використовують саме цей спосіб як найбільш "явний". Але кричи не кричи, а цим справі не допоможеш. Якщо імітація оргазму - перманентний процес, варто розібратися в проблемі спільно з партнером.

Тепер перейдемо до речі більш "лінгвістичної", а саме до постільною промов. Останні можна розділити на кілька емоційно-смислових груп.

ніжні. Тобто просто ніжні. Партнеру і окремих частин його тіла даруються самі ласкаві слова, у багатьох випадках з активним використанням зменшувальні суфіксів. Тут поширені такі слова як "зайчик", "сонечко", "шийка-вушко", "улюблена моя" і так далі.

ніжність для сексу - Річ необхідна, але для деяких одній в ніжності в чистому вигляді недостатньо. І тоді в силу вступають зовсім інші мови.

Пристрасно-брутальні. Все тут на межі ніжності і грубості. Пригадую чудову фразу одного мого "колишнього": "А тепер я від тебе каменя на камені не залишу". Тобто в даному випадку ніжність поєднується з чимось руйнівним і захоплюючим.


І це цілком здатне порушувати!

Пристрасно-грубі. Як не дивно, але в справжнє збудження багатьох призводять саме "грубі" слова, в тому числі з розряду ненормативної лексики. Тобто деякі відчувають реальну потребу в тому, щоб процеси і частини тіла були названі своїми "непотрібними", так скажемо, іменами.

Романтично-абстрактні. Був у мене колись один улюблений чоловік, який в ліжку полюбляють читати вірші Миколи Гумільова і співати пісні Булата Окуджави. Зрозуміло, не під час процесу, а до або після.

До речі сказати, такі дослідження надають спільному перебуванню в ліжку якусь романтично-культурологічно-вишукану атмосферу. Хоча іноді це трішки смішно.

А ось ті види постільних речей, який можуть носити часом і недоречний характер.

коментують. Є в світі люди, яких можна назвати типовими постільними коментаторами. Паралельне "словесне" супровід в таких випадках може тривати протягом усього акту. Розповідали мені про одну дівчину, що любила супроводжувати секс коментарями в дусі: "Зараз мені подобається ... Так, ти рухаєшся в правильному напрямку ...". Знала я і чоловіка, який любив запитувати: "Тобі подобається, коли я так ось рухаюся ... там в тебе?".

Ні, обговорення того, що відбувається саме по собі не погано, але якщо воно настирливо і постійно - це сильно стомлює і дратує.

Направляюча-наказові. Цей вид постільних речей частково перетинається з попереднім, хіба що акцент тут робиться на управління діями партнера. Є дівчата, які здатні давати вказівки в дусі "Рухайся активніше, так, а тепер на три сантиметри лівіше", і так далі.

Насправді, такі висловлювання здатні здорово збивати другу половину з ритму і сильно відволікати від процесу. Крім того, такі фрази перетворюють секс в запрограмований процес.

Абстрактно-недоречні. До таких належать мови про побілки стелі (згадаймо відомий бородатий анекдот) або про футбольний матч. У зв`язку з останнім я завжди згадую випадок, розказаний якось подругою: на піку задоволення її тодішній коханий раптом приглушено вигукнув: "Ні, ну як наші-то вчора матч продули!". Подруга вже й не знала, чи то плакати їй, чи то сміятися.

відсутність промов. Вираз "мовчання - золото" не зовсім доречно в разі сексуальних відносин. Бо це нудно і нецікаво. Тому - говорите! Але тільки ... Загалом, дивись вище.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Що потрібно говорити в ліжку? фото

Що потрібно говорити в ліжку?

Всі люди поводяться під час сексуального контакту індивідуально, тому неможливо дати якусь конкретну класифікацію того,…

Розмови в ліжку фото

Розмови в ліжку

Чи доречні розмови в ліжку? Багато людей, особливо жінки, в нашій країні вважають, що розмовляти в ліжку не потрібно і…

А чи був оргазм? фото

А чи був оргазм?

Вважається, що в сексі чоловік і жінка по-різному отримують задоволення. Багато чоловіків щиро не розуміють, як це може…

Постільні міфи фото

Постільні міфи

Послухаєш жінок, так у всіх в інтимному плані все завжди добре. Однак, статистика говорить про зворотне - більше…

» » Секс в словах і звуках